Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

hej babki:) a ja jakaś taka jestem dzisiaj nie teges...cały czas leże i wogóle...chyab se zaraz pocwicze pilates bo daaawno tego nie robiłam a chce znowu czyc sie dobrze:) myszka...piczko, nie bój sie bo kurde dobrze wiesz ze zdolniacha jestes i se poradzisz:)hehe...szczerze...ja też sie boje pracy także wiesz:P witaj w klubie:)ale to normalne!!ja trzymam kciuki za ciebie👄 EWCIU..jak juz taks przatasz to moze wpadniesz do mnie na chwile...bo troche kurzu mam na meblach:P heheheh....jołk off korss:P choroba...NIE DAJ SIE NIE DAJ!!!BABY GÓRĄ....FACECI DOŁEM:) HAHAHAHAH..sorki odwala mi czasem:P classic..hejka👄 wesolutka...powiem ci ze cos wiem o trefnych ofertach:O ja sie juz tyle razy spaliłam ze szok:O ehhh.cóż..życie..a ty sei nie smutaj bo kopa dostaniesz:Pheh teorka...powiem ci ze mnie to interere..wiec ci mówie ze ja bym wolała tajemniczy ogród :) a co do zieleni to niw eim czy byms ie zdecydowała na taki ostry..chyba bym wolała oliwkowy..no ewentualnei monsunową zieleń:P...ale wiesz ze to tylko moje zdanie i kazdemu sie poodbają inne kolory:)takze ten tego.....:P ale moja kuzynka ma taki pokój jeden jak ten wasz zielony i kurde nawet sie prezentuje całkeim całkiem...tylko ona fajnei dobrała do pokoju lampy któe daja fajne swiatło :) nie moge sie doczekać zdjeć już wyremontowanego domku:P wiec w razie wu to poczta ma stoi dla ciebei otworem:Phehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie isc do szwagierki bo to jej aparat. Magda ja nie mam twoich zdjec :( moze do znajomych wyjdziemy dzis :) ale czy ja sie wygrzebie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weolutka no dobrze po tym upadku, tylko spodnie jej musiałam wyprac heheh Angi nie ma sprawy ja Ci posprzątam jak Ty moimi dziewczynami sie zajmiesz na ten czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj jak sie wkurwilam to szok!!!! Pojecalam do szkoly i w styczniu przedluzalam ksiazki moje i bralam na siebie kolezanki zebysmy mogly pisac prace (teraz ona wziela moje i jej na siebie) i oddaje te ksiazki a ta pi*a mi mowi ze mam kare bo nie oddalam w terminie ja mowie jak nie bylam 6 lutego przedluzac i mialam miec przedluzone do 24 stycznia a ta ze nie ze termin zwrotu byl 13stego, nosz fack, pytam za ktore ksiazki ta kara a ona ze za wszyskie to ja mowie ile a ta do mnie .......22 zl ja mowie ileeeee a ta ze tyle bo od 13 do dzis po 2 zl za kazda skiazke za tydzien kurwa mac kolezanka o ile przedluzacie ksiazki ta ze o 2 tyg to ja jej gadam to jak o 2 to od 6stego stycznia do 13 to jest dwa tyg a ta noo ja nie wiem ja tak mam w komputerze i kurwa zapalcilysmy te 22 zl bo sie z pi*da dogadac nie szlo ale na pol po 11 zl wrrrrrrr Poszlam do dziekanatu mowimy ze chcemy sie wypisac tam mi gada ze nie wie czy sie da tez mowimy jak nie jak sie kolezanka wypisala 20 min przed egzaminem a inne po 3 wykladach ta znowu swoje farmazony ze ona nie wi ze za dwa dni pytac bo musi =sie kogos tam zapytac ja mowie jak za 2 dni jak dzis jest egzamin i pizda mowi ze ona nie wie czy na nastepny semestr beda jeszcze przedmioty jakies inne dodatkowe, to kolezanka jej powedzila beda napewno bo polowa studentow nie ma jeszcze przedmuiotow dwoch dodatkowch zrobionych i chuj w czwartek dzwonie pytac, a egzamin mam dokladnie za 10 min ale nie zostalam bo stwierdzilam ze i tak nie ma sesnu jak mnie pizdy nie wypisza to pojde w drugim terminie wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Ja tylko na chwilke, siadłam do kompa i musze na jutro skończyć projekt więc tylko macham łapką 🖐️🖐️🖐️ i uciekam!! Teora-ja oczywiście też chcę zdjęcia!! Buziaki dla wszystkich!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dostaniesz za 2 minuty :D:D:D heheh max dwie godziny temu dalismy ogloszenie do gazety ze moj A szuka pracy, inaczej sformulowane i juz byl pierwszy telefon :D:D:D jutro kolejna rozmowa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda noo mowie ci jest koszar byleby skonczyc te pierdzielone studia i do tego to szkola prywatna za wszytko trzeba placic i kuzwa nawet nie umiejaa porzadku miec wrr jestem taka wsciekla ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to se pocwiczyłam:) normalnei sie zawzięłam i sie zmusiłam do ruchu ise pocwiczyłam PILATES:)ehhh odrazu czuje sie lepiej bo to organizm dotleniony i wogóle:) wesolutka.....to w takim razie klaps będzie a nie kop:Phehe a co do ogłoszeń to powiem ci ze chyab tak lepiej ja sie samemu ogłasza, bo wtedy jak firm adzwoni to ma sie większe szanse,, tak mi sie przynajmnej wydaje.ale powodzonka dla A:) EWAK.....dawaj dziewczynki do mnie a ty szmatka i jedzieszzzz:P hehhehehhe choroba......leniu ogarnij sie:Phehe myszka nie nerwuj sie..powiem ci ze moja szkołą jets też taka goopia...o ile nie gorsza i ostatnio doszłysmy do wniosku z dziewczynami ze żałujemy że posłyśmy do tej akurat:O...ehhh...tylko sie siano pcha i nic z tego nie masz.ja w PWSZ(jak licencjata robiłam) nic nie płaciłam a wszystko mogłam załatwic i wogóle..nei ma porównania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociliśmy ;) dzisiaj wcześniej !! :D MUSIAŁAM PAZNOKCIE OBCIĄĆ !!!!!!!! 😭 😭 bo mi sie 3 złamały jakem szlifowała futryny :O :O :O psia jego mać !!! MYSIA heheheh nic nie zrozumiałam z tego Twojego posta oprócz tego, że kara za książki była :D :D i nic więcej nie czaję :D :D :classic_cool: ANGI ;) cieszę się, że Cię intere :D co do kolorów to ja właśnie zawsze chciałam mieć żywe i intensywne gdyż nie znoszę pastelowych, mdłych ścian :O typu brzoskwinia, piasek pustyni, blada dupa indianina itepe :classic_cool: ja lubię ostre i zdecydowane kolory :D poza tym zawsze trzeba brac poprawkę na to, że jak sie już scianę pomaluje i farba wyschnie to zawsze jaśnieje :D takżeeeee tegooooooooo :D poza tym tak jak któraś z Was napisała - każdy lubi co innego a jako że my sie tam mamy dobrze czuć to wybieramy to co nam sie podoba i jest gites majonez nie ? :D :D nooo :P Chorobka 🖐️ zara może foty wyślę ;) a potem wskakuje do wanny bo cała jestem w pyle i kurzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaa aaa tam nie zrozumialas weee noo czytnij z trzy razy moze zaskoczysz :D bo mi sie juz nie chce pisac jeszcze raz :P:P:P A foty sliiij sliiij ja tez czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa Mysza musim cie podszkolic :P zebys pisala wolniej, czytelniej i takie tam :D:D:D hiehiehie hmm poprzedni post nie nalezy do udanych haha sie za duzo czasem powtarzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja tak mam ze chce wszystko szybko i naraz napisac, tak samo9 mam na codzien jak chce cos powiedziec to gadam szybko niewyraznie i jednym tchem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka musisz sie jednak nauczyc wolno i poprawnie chocby mowic, bo jak zaczniesz pracowac to moga miec o to pretensje, po prostui cwicz kochana a bedzie gites majonez hęhę zaraz mnie Asisko zmrozi, ze jej slowka podkradam hihi jedynie dwie kolezanki beda startowaly do obicia mi dupska :classic_cool: grrrrrrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło w kable :classic_cool: jakby która nie dostała - drzeć japę :P :D aczkolwiek chyba do wszystkich posłałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×