Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Witam. teorka pomarancz do lazienki pasuje, ale zalezy w jakim ocieniu i z jaka mieszanka.Ja mialam w Gdansku piekne kafle, byly wlasnie takie blado pomaranczowe jak Ewa mowi i gora taka piaskowa. Naprawde efekt byl super i znajomi sie zachwycali. Ja bylam wczoraj po pracy w tej drugiej i dzis czuje jak to meczy, nic mi sie nie chce, a tez musze isc i tak prawie 2 tygodnie :o Z bylym oczywiscie zadnych zmian, a ja juz miekne w srodku --.--! Tak czy siak nie odezwe sie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja bym zrobiła to badanie a kase uznała za pozyczoną, potem bym oddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba czesc :) nie daj się, chociaz ja pewnie bym zadzwoniła i zapytała sie co on teraz myśli czy chce sie pogodzic itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ale kurde noo ja tak nie umie, brac czy pozyczac od P kasy, tym bardziej ze on czesto mi cos kupuje, jezdzi ze mna wszedzie i wogole. No torba jestem moze ale glupio mi tak i nie chcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba a czujesz ze zmiekniesz?? bo coraz trudniej Ci z ta sytuacja :) Myszka dobrze zrobil ze sie ofochal na ciebie, tylko troche za krotko. a jak ty sobie to pozniej wyobrazasz jak bedziecie malzenstwem, a przeciez wkrotce macie zamieszkac razem... wiem ze czasme glupio itd, ale najwyzszy czas sie przyzwyczajac. poza tym nie wydaje na glupoty tylko chodzi mu o twoje zdrowie kochana. ja jak musialam isc prywatnie do lekarza a nie mialam kasy to A mi dal. i ja tak samo bym zrobila gdyby on tego potrzebowal, a wtedy jeszcze nie mieszkalismy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wiem, moze i masz racje Marta. Tzn nie jest tak ze ja kompletnie nic od niego nie przyjmuje, bo przeciez ostanio kupil mi kurtke wtedy co wam pisalam, kiedys jak mialam krucho z kasa to tez mi wcisąl 50 zl na chama i dlatego nie chce brac od niego bo wiem ze mi czesto cos daje. A mowie pojde na to badanie to lekarz zaraz recepte wypisze na szkla i na okulary, a ja nie mam teraz zbytnio pienazka na okulary, bo jakby nie bylo to jest wydatek ok. 400 zl, tym bardziej ze ja tez szkla mam zawsze jakies skomplikowane, do tego plastiki itp itd. No nie wiem zobacze jeszcze Ej teraz otworzylam ta logike mowie moze mnie cos olsni i jednak pojde na ten egzaon ale ja kompletnie nic z tego nie wiem o co kaman 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorzej to mi szkoda ze jezdzilam na wszytkie wyglady z tej logiki mam 100% obecnos i wogole siedzialam po 3 godziny na wykladach wrrrrrr Trudno na szczescie to jest przedmiot dodatkowy wiec moge sie wypisac tzn tak bylo ze mozna bylo zreszta kolezanka tez sie wypisala po 3 wykladach wiec mysle ze luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka czemu chcesz zrezygnować z tej logiki ?? przeciez szkoda tych godzin co na wykładzie przesiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa bo nie zalicze tego egzaminu, bo nie rozumie tej logiki wcale, poprostu tego nie da sie nauczyc to trzeba czuc i rozumiec no niestety logika to nie moja mocna strona. Idem wlosy prostowac bo za troche kumpla podjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, szkoda tylko tych godzin na uczelni czy tylko mi sie tak chce spać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc myszka22---->no pewnie ze szkoda tyle czasu w szole a moze cosi zapamietlas z wykladow idz koniecznie!!!!!!!!!!! ewak ---> mi tez sie chcialo psac ale lyklalm sobie kawke i juz jakos lepiej!! jeszcze godzinka i do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam smutna czy nie smutna na razie zyje ;) Madziu wiem, ze ciezko jest Tobie ale staraj sie wytrzymac!! jestesmy kobietami i to faceci powinni prosic nas o wybaczenie, a juz tym bardziej wtedy kiedy to oni zawinili. nie ma sensu odzywac sie chocby na gg za co sie focha, bo bedzie mial satysfakcje zna Ciebie i bedzie czul ze wygral. niech to on wykona pierwszy krok, staraj sie o tym nie myslec, zajmuj sie wszystkim aby nie miec czasu na zastanawianie sie i aby nie korcilo dotykac gg. nie wiem czy doradzilam, wiem ze ciezko Tobie ale pokaz wszystkim ze potrafisz byc silna i dumna KOBIETą!!!!!!!!!!!! 👄 hmm ta oferta pracy dla A byla trefna... umowa zlecenie tak jak ja mialam w starej pracy z taka roznica ze wieksza duzo kasa od podpisanej umowy i musialby chodzic po domach :O mowy nie ma aby sie zalapal do czegos takiego nawet gdyby chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu kurde Marta szkoda :( A a do kiedy ma rente ??? Ja do czerwca no chyba ze pojde dalej na mgr w co bardzo watpie :P Siorka byla dzis w tym biurze rachunkowym w ktorym cv skladalam i gadala z ta znajoma i ta jej powiedziala zeby siorka jutro o 15 zadzwonila :D Kurde moze sie uda akurat. Tylko sie tak strasznie bojeeeeeeee ze sobie nie poradze :o Bo to kurde rozliczanie duzych firm i wogole, a ja juz prawie nic nie pamietam ze szkoly, zreszta w szkole to sama sucha eoria a praca to praca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja spadam do szkoly trzymac kciukasy co bym sie wypisac mogla :P:P:P Bede wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka no szkoda, ale nic nie poradzimy. teraz wymyslil ze zalozy wlasna firme. ma tytul technika hydraulika teraz konczy informatyke, musi pogadac z bratem wtedy by obaj remonty wykonywali. a u Ciebie bedzie dobrze, poradzisz sobie, aby ktos dobrze Cie wprowadzil to wszystko sobie przypomnisz, nie kazdy jest od razu aflaomega ;) ze wszystkim trzeba sie oswoic uwierz mi i nie kazdy od razu wie co ma robic bo stres zrzera, ale to nie regula. Andrzej ma rente do lutego. on juz nie dostawalby dalej renty bo konczy zaraz 25 lat. wiec musi sobie szukac pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) ale jestem wykończona :O a zaraz ataken szpachlować dalej 😭 kurna przez ten remont mi się odechciewa wszystkiego :P w pracy ok, robiłam dzisiaj co nieco i zapoznałam sie z babeczkami no a od jutra dostaję rejon i kurwa zapierdalanko :O :P no ale jestem dumna bo drugi dzień z rzędu nie paliłam przez 8 godzin !!!! :D co do kolorów - Myfa nie chce jaskrawego pomarańczu tylko taki stonowany i do tego biało pomarańczowe płytki a ja chcę taki jak ten 🌻 na ściany, do tego ciemne niebieskie dodatki i białe kafelki no i każdy mówi, że bedzie zimno i chujowo jak w szpitalu :P :D co do tych fioletów to chcemy : http://sklep.zino.pl/index.php?products=product&prod_id=202 śliwkę węgierkę i kwitnący lotos ale tata nam pokombinuje, że ten jasny z kuchni będzie wychodził na część pokoju bo kuchnia z pokojem są jakby połączone i będzie tak inaczej pomalowane :D a meble mamy jaśniutkie więc do takiego fioletu stykną no i kupiliśmy już popielate krzesła i fotel więc też do fioletu będzie :D :D a przedpokój będzie taki : http://www.dekoral.pl/produkty_wnetrza_i_sufit.php wejdzie w AKRYLIT W kolor i tam jest ZIELONE WZGÓRZE ;) no jak Was to of kors intere :D :D aha fotki zrobiłam wczoraj ale nie wiem czy dzisiaj kurna zdąże Wam wysłać :D :D Mysia weeeź idź na te badania i sie nie przejmuj kurna babo !! ;) chłop dba o Twoje zdrowie a Ty narzekasz :P :D i trzymam kciuki za jutrzejszą odpowiedź z biura ! i nie bój nic - każdy w końcu kiedyś pracę musi zacząć i w żadnej nic nie będziesz umiała na początku bo to czego sie uczymy na studiach a to co sie potem w pracy robi to dwie całkiem inne rzeczy :O :P Marta szkoda, że to była trefna oferta :O kurde mnie to zawsze wkurzało, że dzwonią robią komuś nadzieję a potem sie okazuje że to pic na wodę albo zajęcie typu domokrążca :O ehhh ale może znajdzie coś innego ;) dla facetów jest dużo więcej pracy niż dla nas , kobietek ;) ok mykam :O a takie mam zakwasy po wczorajszej robocie że rencami nie ruszam 😭 😘 dla wszystkich ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka Marcia ma racje, obys dostała prace i zeby Ci wszystko dobrze wytłumaczyli Wesolutka no chodzenie po domach to porazka, mój kolega jest hydraulikiem i jego ojciec tez, robią w domach i różnych firmach, kasy sporo zarabiaja, ciagle cos robią, ale poza Wawą tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka powiem ze bardzo ciemne kolory wybraliście, np ta śliwka węgierka, pokój bedzie ciemny chyba ze akurat słońce Wam tam bedzie świecic, przedpokój tez ciemny ale ładny taka żywa trawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka oczywiscie masz racje!!! Ja o tym dobrze wiem, sama bym doradzila kolence tak jak Ty mi, ale wiesz jak to jest... Czlowiek juz szaleje, nie chce zyc w takim dziwnym fochu, jakos tak mi dziwnie. Moge z Nim nie gadac na co dzien, ale nie konczac Nasze rozmowy w taki sposob jak sie to zakonczylo. Glupia jestem wiem i pewnie wymiekne :o Pozstaram sie jednak wytrzymac! teorka podeslij mi tez fotki :) Co do chodzenia po domach to faktycznie porazka. Moja kolezanka tak pracowala nosila KSIAZKI :o Po 2 dniach zrezygnowala, bo musiala je tachac np. autobusem, a nie autem i cholerstwo bylo ciezkie. Tez kurna babki do takiej roboty zatrudniac i jeszcze auta nie dac sluzbowego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowko trzymam kciuki abys jednak dala rade!!! badz dzielna ;) Asienko a ja myslalam, ze Myfa Cie tak zoral ze az zakwasy sie pojawily :P:P nie no joke :D ja nie lubie takich kolorow ciemnych wiec sie nie wypowiadam. no szkoda ze to sciema z robota ale napisalismy kolejne ogloszenie i wieczorem bedziemy siedziec nad listem motywacyjnym, bo teraz nie mam glowy do tego. zaraz sie ubiore wyprostuje wlosy i troche podmaluje, moze gdzies wyjdziemy?? a wlasnie tez czekam na fotyyy, ja wam pokazalam moje mieszkanko no!!! Ewciu a jak tam pupcia malej?? nie zaziebila sobie czegos?? ten upadek i ta walka musialy komicznie wygladac heheh, zazdroszcze Ci czasem ;) Myszka widzisz?? dziewczyny mi racje przyznaja wiec nie skromnie powiem, posluchaj sie nas :D:D:D classic malo kiedy jestes na forum, a jak jestes to i rownie malo piszesz, ze zawsze zapominam ci odpisac. nosz babko opowiadaj jak juz sie podpinasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie nic nie chce, nawet polezec z moim :O legat ze mnie jak siedze w domu, moglabym nontoper przy kompie gnic :O hmm... nie mam aparatu a akurat jedna fotke mi zrobil A w obecnej fryzurce, podobno bardzo korzystnie w niej wygladam... wyslalabym wam piczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×