Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Asia no kurcze ekstra mieszkanko, no i w sumie ciekawe takie polaczenie pokoju z kuchnia. Co do lazienki to ja bym sobie najchetniej zrobila polaczenie brazu z bezem (widzialam taka lazieknke gotowa w plytkach, no malina) albo jakis takie fiolet jasniejszy albo zielen polaczona z kremem. no ale wiadowmo kazdy ma sowj gust. Bo np wedlug mnie kolor niebieski bardzo pasuje do lazienki:) czesc dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Asia mieszkanko wydaje sie fajne :) Kurde wam dobrze tylko ogispujecie pomalujecie i mozecie wlazic a myyyyy 😭 Tyy a ty stroj masz fes roboczy hehehe (widzialam na fotce w lusterku) :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Teorka powiem Ci że bardzo mi się podoba Wasza chałupka:) Wydaje się przytulna...i jak juz urządzicie się to będzie super :) Myszka to musiała byc jakas straszna baba skoro nic się z nią załatwic nie dało:O Krowka trzymaj się i pokaz ze jestes twarda ...moze on się w koncu ugnie ;) Wesolutka trzymam w dalszym ciągu kciukasy aby A znalazł szybciutko jakąś dobrą prace. A reszty nie zdązyłam doczytac bo zwariowany dzien dzis mam:( 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo roboty tam macie, ale fajnie bedzie jak juz wykonczone zobaczymy :D kurwa, jutro rano A idzie na rozmowe, wydrukowalam jego cv u sasiadow. przyszlam do domu i nie zauwazylam, ze palucha sobie rozcielam :O ubabralam cv krwia :/ ale sie wkurwilam, nie pojdzie z takim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam nie przesadzajcie :P na obecną chwile ono beznadziejnie wygląda :P ale już więcej fotek nie wyślę - dopiero jak skończymy :D Mysia no proszę Cię ! przeca nie będe byle jak ubrana szpachlowała no co Ty :D :D :classic_cool: :D :D Śnieżek stało się coś , czy po prostu taki dzień ? :( Figula brązowej nie chcę bo taką mam w mieszkaniu i jest za ciemna i taka niemiła :classic_cool: :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka raczej tak ogolnie.Nic się nie stało. Oprócz tego ze pisałam dzis poprawke kolosa z niemca i chyba znow nie zalicze:( Osz kuzwa jego mac nienawidze tego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokladniej widzialam lazienke taka czekolade mleczna z takim ecri, boska ❤️:D Myszka czyli wyglada na to ze na zadnej uczelni nie dogadasz aie w wladzami, bo w dziekanacie to juz najgorzej:D Marta powodzenia dla A. Trzymam kciuki caly czas.:) Asia a to mieszkanie to przypomnij mi bedzie wynajmowane tak? a przyblizony czas wynajmu macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżek trza było krzykać ! tu tyle niemieckojęzycznych babeczek tzn całe DWIE że na pewno coś by wytłumaczyły ;) ale zdasz, na pewno 😘 Marta tzn wiesz może nie tak dużo jakby sie wydawało bo trzeba tylko ściany gipsem przejechać i pomalować, w łazience tata będzie jakies tam zabudowania robił i kładł płytki (i w kuchni też) ale dla niego to akurat bułka z masłem więc mu 2 dni zejdzie, framugi i okna wyszlifować (dzisiaj już troszke zrobiłam), pomalowac rury, kaloryfery itp, położyć podłogi (wykładzinę z wzorem paneli kupujemy bo w panele nie opłaca sie inwestować :P ) i wnieśc meble i tyle :D także może nie dużo ale czasu brakuje i rąk do pracy :D a CV idź raz jeszcze druknij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie zgadniecie co kurwa jego mandolina:O nie zaliczyłam tego jebanego kolokwium z ekonometrii:O no żesz kurwa ja pierdole!!!!! miałam 15 punktów a 16 na zaliczenie:(ja sie pochlastam!!!i w sobote musze zapitalać znowu do tej jebanej szkoły a ja miałam do rodzinki jechać nie no:(huj i tak pojade po poprawce...ale normalnei nei wierze!ja z tego przedmiotu miałam 5 w PWSZ.teraz tez umiałam1!!nie no szkoła huj z dupy.pierdole...rezygnuje z niej chyba w pizdu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figunia no wynajmowane ;) przyblizony czas to na pewno 14 mscy bo tyle oni musza w Anglii siedziec - mają różne zobowiązania, abonamenty telefoniczne i takie tam ale nie wiadomo = może zostaną na dłużej kurde dzisiaj sie znowu nie wyśpię :O o 1 w nocy Radwańska grał ćwierćfinał Australian Open więc kurna pójde spać o 3 już trzecią noc z rzędu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi o cholercia !! 1 punkt :O hmmm a nie da rady wyprosić o zaliczenie ? :D i nie cuduj, że rezygnujesz tylko jedź i popraw to piczko niemyta !!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no to i tak sporo, a moze zostana jeszcze troche. No i w sumie to nie ma co remontowac za bardzo w sensie wydawania kasy, bo to nie wasze. No a co do wykladzinmy (gumolitu czy jak to sie tam zwie) moj wujek ma w przedpokoju i jak pojechalismy do nich to mowie ze widze ze sobie remoncik w przedpokoju zrobili i podloge polozyli a on do mnie ze to wykladzina. kurcze normlanie wygladalo jak podloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi kurcze wlasnie takie kolosy sa najgorsze, a no a moze powiesz ze masz jakies aktywnosci albo ze bylas na wszystkich zajeciach i sie cos wyprosi? u nas czasami to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorka....nie mam zamiaru nikogo prosic....nie po to do kurwy nedzy tyle siana płace za tą jebaną szkołe i sie kurwa zastanawiam i stresuja skąd wezme siano na szkołe skoro pracy nei mam..a tak to huj, szkoły niebedzie i mniejsze cisnienei o prace:O zachciało mi sie magistra..po co sie pytam? PS.dzięki za foty...no mieszkanko widze niezłe...ciekawe jak bedzie po remoncie wygladać:P dobra spadam spać bo mnie zaraz huj szczeli dobrej nocy piczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figunia no właśnie oglądaliśmy taką wykładzinę i wybraliśmy 1 która ma wzór paneli ( do pokoju i przedpokoju) i 1 która ma wzór terakoty (do łazienki i kuchni) w sumie teraz takie robią, że nie jest to chamskie i tandetne a tańsze chyba z 6 razy od paneli :D :D :D i oczywiście ZERO dywanów :D nawet takiego 5 na 5 cm nie ścierpię :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie az sie zdziwilam ze to tak wyglada, bo nawet jak po tym szlam to myslalam ze panelae, no ale pewnie dlatego ze wlasnie mialo taki wzor. a nie chcesz nawet takiego malego dywanika ozdobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorka ja juz sie nie moge doczekac efektu koncowego :classic_cool: angi o zesz kurwa ale Ci numer wycieli lajzy!!! No kurka juz mogli Ci zaliczyc :o Ja tam tez bym gadala zeby zaliczyla jak punkta tylko brakuje! Nie denerwuj sie, wypocznij i jutro bedzie lepiej. Ty magistrow tylko nie rzucaj i ucz sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyy Asia pokaaaa ta wykladzine ze wzorkiem ??? Bo my z P panele chcemy klas do pokoju, kuchni, przedpokoju jak to wyglada bo ja ni wim ?? Tyyy Figga tez widziaalm z P te plytki od brazu takiej kawy z mlekiem w formacie w zawierciu noo suppper sprawa :) P mi juz zapwowiedzial ze w lutym przyjezdza do mnie na jakie 2 tyg bo se wolne bierze na remonta tam dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mysza dokladnie o tych mowe, norlanie malina, i wlasnie tam widzialam zielone i takie od fioletu. cudne:) w ogole fajne tam sa wzory, tylko miec kase i mozna robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Myszka wyglada jak panel, tylko jak sie przyjzysz widac ze to guma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Figga a w formacie u nas sa te wykladziny ?? Bo my z P jak tam jedziemy to lazimy i ogladamy wszytko kiedys my z godzine stali przy panelach sciennych i doszli my do wnioslku ze jednak nie bedziemy ich klasc na przedpokoj :P:P:P Potem my na wanny polezli i prysznice ogladac i miedzy kabinami (wiesz jak tam jest) mnie P wepchnal do kabiny i mowi moze szybki numerek heheh oczywscie my sie wydurniali. Ale te plytki brazowe to miodzio tem my patrzyli, tylko kurde my mamy duuuza lazienke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezek!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo ale to bardzo prosze nie wysylaj mi zadnych lancuszkow plissssssssssss juz wykasowalam to cholerstwo grrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko wykladzin to ja raczej nie widzialam w formacie bo nawet tez sie zastanawialam. ale raczej nie ma. Myszka a co bedziecie robic na przedpokoju? wogole dziewczyny powiedzcie jak byscie maly remontowac przedpokuj to co byscie tam zrobily w sensie ze oanaele, wygipeować sciany i pomalować czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn Figga tak mysmy ogladali te panele scienne co sa i powiem ci one tez sa w formacie i wcale nie wyglada to brzydko, tylko tak te panele drewniane sa do kitu bo jak ci podejdzie wilgoc to koniec, P tata je kladl wlasnie w tym nowym domu i sie falbanki porobily :o bo polozyl je na sciane i jak wykezdzal polam podlogio woda bo wylewki byly tyle co zrobione i kapa :o Wiec nalepsze by byly te plastikowe, ale tak myslelismy z P, ze kurde jak sie polozy te panele na sciane tzn na taka surowa jak my mamy to za pare lat jakby cos wymienic czy zmienic to kapa bo pod panelami pustaki :o A tak jak sie polozy plyty, ogipsuje pomaluje przedpokoj to za jakis czas jak nam sie znudzui to zawsze mozna przemalowac i cos zmienic :) I P powiedzial ze mi zrobi tak, ze od podlogi do polowy sciany bedzie taki baranek tzn wiesz taka sciana chropowata a od gory juz normalnie :) Mi sie to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki mialo byc ze jak jego tata wyjezdzal to polal podlogi woda bo byla wylewka tyle co zrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinsinati
Fajne kolorki są na stronce lovetrap.pl, szczególnie do tych niebieskich perfum. Mogłabym mieć takie ściany w pokoju :) Swoją drogą sam blog jest też fajny, to można się i kolorystycznie doenergetyzowa i rozerwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka no ja tezz chcialam panele bo takie mi sie to przytulne wydawalo, a Ł owi ze lepsze siny bo jak ci sie znudzi to mozesz przemalować albo wtedy cos na nie polozyc. i wlasnie mi sie podobaja takie ozdobne tynki, ale nie jak wesolutka napisala zywica tylko takie wlasnie cos fikusne chropowate jak ty piszesz bo taka glaka sciana to fajna ale do pokoju bardziej. a koleznka robila remont w kuchni, cala kuchnie zmieniala i sciany ma wygipsowane i pomalowane, a na jednej cianie ma wylozone takimi kamieniami lackimi od dolnego rogu do gornego po przekatnej, super to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×