Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malinka-

Wczoraj byłam u wróżki....

Polecane posty

Gość MALINKO ODEZWIJ SIE
chcialabym tez tam isc ja znam ta Pania z troche innej strony ale wiem ze ona ma wielki dar! osobiscie tam nie bylam dlatego chcialbym sie zapytac o pare rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_03
wrozka z bedzina ktora dokladnie mieszka za domem ksiezy w starym domu z niebieska brama latwo do niej trafic koszt ktory ponosimy to za wrozbe placisz tylko 5 zl czy mowi prawde nie wiem bylam ale jak narazie cisza co do mojej przepowiedni w niedziele nie przyjmuje a to ze ma brud to nie wszystko ona pomaga rowniez bez domnym jako kobieta wpozadku pozdrawiam wszystkich a tak pozatym moze zna ktos sprawdzona wrozke ja bylam 20 lat temu u jednej co mi powiedziala do tej pory sie sprawdzilo ale niestety wszyscy zchodzimy z tego swiata wczesniej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nigdy nie bylam u wrozki, i nie wybiearm sie, ale jestem ciekawa ile taka wizyta kosztuje, mozecie mi powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIU
ja wiem o tej Pani rozne rzeczy z mojej pracy - ale wszyscy co byli to mowia ze sie sprawdza! ja teraz jestem na mega zakrecie zyciowym dlatego chcialam skorzytsac z jej rady. czy moglabym napisac do Ciebie maila??? AŚKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIU
wizyta u wrozki kosztuje roznie tak jak napisala basia od 5 zl do astronomicznych jak dla mnie kwot...ale zauwazylam taka prawidlowosc ze im ktos wiecej bieze tym mniej sie na tym zna! niektore "wrozki" inkasuja naleznosc tylko w euro!!!!eh szkoda gadac! srednio wizyta kosztuje ok 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIU
a co do wrozki to znam jedna Pania przyjmuje w orzeszu jest naprawde godna polecenia! to co mowila spelnilo sie w 90% (te 10 % byc moze sie dopelnia bo chodzilo o czas) Druga dobra wrozke spotkalam w sosnowcu na ul warszawskeij przyjmowala - zaraz przy patelni! swietna kobieta duzo przeczy madrych mi powiedziala ale nie wiem co sie z nia stalo! nie ma juz tam tego szyldu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIU
byl;am tam dzis! niestety czekalam 1,5godz a przede mna byly jeszcze 2 osoby a wrozka zazyczyla sobie 30 min przerwy. troche tam zimno bylo wiec postanowilam ze przyjder w piataek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj sobota
ja kiedys zadzwonilam do wrozki. na poczatku nie wierzylam w jej moce ale jak zaczyla dokladnie opisywac moj charakter, moje relacje z innymi to az zaniemowilam! jakby znala mnie lepiej ode mnie. a co do przepowiedni to powiedzila ze do konca roku kogos poznam i co? i nic! dalej jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kocu bylam tam
tzn wyslalam moja mame !!! ta kobieta ma istny dar! wszytko wszytko wszystko powiedzial tak jak jest! w niczym sie nie pomylila! oby jej prognoza na orzyszlosc sie spelnila!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_03interia.pl
Asiu jesli chcesz to pisz na mojego e-mail pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_03interia.pl
ja jeszcze raz sie wybieram do tej wrozki z Bedzina zobacze co powie minal miesiac jak bylam i nic moze cos sie zmienilo moze zna ktos sprawdzona wrozke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_03interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_03
Asiu jesli sie pokazesz to odezwij sie ja tez mam zyciowy zakret moze razem cos wymyslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwij sie
i co Malinka? jestes w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwiaaa
Ja byłam u wróżbity jasnowidza kilka dni temu...Tak właściwie to teraz tego BARDZO żałuje,ponieważ ciągle o tym mysle i wlaściwie nie moge się uspokoić...Ogólnie to co mi móiwł było po części prawdą...a to co powiedział mi na przyszlość nie do końca mi się spodobalo..głownie chodzi tu o mój związek w którym obecnie jestem...Strasznie się teraz boje,że wróżba się sprawdzi a bardzo tego nie chcem! Nie wiem czy mozna wierzyć nawet najlepszym jasnowidzom i czy to co mówią zawsze jest prawdą i zawsze musi się spelnić???? Czy wam zawsze wszystko się sprawdzało???Nawet u najlepszych wróżek,jasnowidzow,wróżbitów itp?????? Podobno ten gość jest dobry i to co mowił osobom które były tam przedemną niby się sprawdzało ale ja co do swojej wróżby nie jestem pewna....brzmi realnie ale ja bardzo nie chcem by tak było i nie wiem czy mam siedzieć i się tego bać czy też można mieć troszke wiary,że to się nie sprawdzi...Tym bardziej jak wcześniej byłam u innej wróżki takiej starszej pani któa już nie żyje i ona mi wróżyła troszke inaczej choć niektóre sprawy były w jakiś sposób ze sobą powiązane...Prosze odpowiedzcie czy nakleży bać się nawet najlepszych jasnowidzów ??Czy ktoś wogóle może mieć aż taki dar by wszystko dokładnie z datami sprecyzować???Czy wam zawsze wszystko się sprawdza naweu u najlepszych wróżek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia tez sie wlasnie nad tym zastanawiam bo mi wrozka tez dzis napisala cos strasznego co do mojego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzęściara
wierzę w wróżki, oczywiście nie wszystkie, sama korzystam z etgo serwisu, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzęściara
http://www.wrozbyonline.pl/5202 tu wystarczy sie zarejestrowac :) i mozna porozmawiac na chacie badz przez telefon lub smsai z jasnowidzami, z wrózkami, z ludźmi tłumaczącymi sny. Naprawdę wszytsko sie zgadza sama sce[tycznie podchdzilam do tego typu wizji, ale zmienilam teraz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3zuzia
jeb!!!!!ac wrozki mi powiedziala ze bede chora i dlugo w szpitalu..ze mam straszna tarczyce...i bla bla a blagalam ja zeby mi nic zlego nie mowila..DZIEWCZYNY NIE CHODZCIE DO TYCH SZMACI!!!!!!!AR NIE WARTO SOBIE ROBIC KRZYWDE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzęściara
a jestes chora naprawdę/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I-facet
w sosnowcu na ul gacka ... bylem niedawno ...polecana była ... tydzien temu odwiedzilem.Sporo wyszlo od razu na temat przeszlych spraw ...zdrowia... potem zapytalem o cos z czym przyszedlem -nie jestem mlodzianem i ludzie w wieku ok 20 pare lat mogliby mi mowic spokojnie tato.Powiem tak - ciezko mi oceniac slowa ktorymi opisywala moją przyszlosc ale na podstawie tego co powiedziała może za pol roku wiele sie zmienic. Ma jakis dar ta kobieta i wiem,ze przy mnie odebrala przez godzine chyba 3 telefony ..bo sie inni chcieli umowic. Były rzeczy o ktorych mi mowila,ktorych nikt inny nie mogl znac! Coś w tym jest ,ale sam wybarlem akurat Ją ponieważ liczy sie doswiadczenie ...z kart kazdy sie może nauczyc w miesiąc...ale trzeba miec taki dar...i z pierdolami nie przychodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milia55
a to daj telefon do niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.
Witam !!!!!!!!!!Ja byłam 7 lat temu wróżki w Sosnowcu mieszkała wówczas na ulicy Rybnej.Wiedziała o mnie takie rzeczy, że aż nieprawdopodobnie.Mówiła o moim rodzeństwie,mamie takie rzeczy jak by z nami co najmniej mieszkała w jednym mieszkaniu.I muszę powiedzieć,że wszystko się sprawdziło.Byłam wówczas w 2 miesiącu ciąży ona o tym nie wiedziała a mi wywróżyła.Powiedziała,że będę miała syna ,który będzie chory.I rzeczywiście tak też było.Dziecko przeszło operację.Widziała płód martwy dziecka u nas w rodzinie.To było dziecko mojej kuzynki.Przepowiedziała i bardzo szybki ślub.Wszystko odnośnie pracy mojego obecnego męża też się sprawdziło.W kartach widziała mojego młodszego brata.I przepowiedziała mi wysoką wygraną.W ciągu miesiąca wygrałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I-facet
mam telefon..ale sorry -na forum ogolnym po prostu zapomnij :-( idziesz ulicą gacka od tramwaju .... dom jest po lewej stronie ..hmmm patrząc od Jej bramy na drugą strone ulicy pamietam ,ze widac nr domu 148-obok z prawej-nie naprzeciwko ..a dalej z prawej jest cos "auto czesci" ... ma przy wejsciu do domu taką jakby fasade betonową obłożoną jakimis szkiełkami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TA WROZKA Z BEDZINA juz nie przyjmuje w tym domu .. tylko w kamienicy obok. naprosto wejscia do tego domu księży.. a ze mam tam prąd itd to juz KOSZT WYNOSI 10ZŁ Ale sprawdza się cholernie.... aż się tam boje isc drugi raz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I-facet - jestem z sosnowca;d ulice znam ale nie moge skojarzyc gdzie ona sie zn ajduje?? Jedz sobie do tej z bedzina:) tez jest dobra... a ta z Gacka jeszcze przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×