Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malinka-

Wczoraj byłam u wróżki....

Polecane posty

Gość gość
Ja osobiście polecam sympatyczną wrózkę Alicje korzystam z jej porad i wróżb od chyba 4 lub 5 lat raz byłam osobiście. Mega babka bardzo sympatyczna i ciepła otwarta na każdy temat dosłownie każdy! a nie jakaś naciągara. Czasem jak zadzwonię mam darmową wróżbę i poradę. Jeżeli chodzi o trafność to na około 100 wróżb tylko 2 sie nie sprawdziły w moim przypadku, dodam ze możesz do niej dzwonic 24h jest dostępna o każdej porze dla każdego. także z całego serduszka polecam stronę tej pani tu: http://najlepszewrozki.pl/wrozka-alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się Pani Grażyna - wrozkagauri.pl jest świetna. Bardzo wspierała mnie we wszystkim i miała do mnie ogromną cierpliwość, mimo mojego trudnego charakteru i niezdecydowania. Bardzo pomogła mi w trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Basia
A może ktoś więcej powiedzieć o tej wróżce w Zawierciu Moka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam u wróżki Krystyny, bardzo mi pomogła wyprostować kilka spraw. Jakby ktoś chciał skorzystać jest w Zamościu na Partyzantów 9A na pierwszym piętrze przyjmuje. Mogę polecić, ona jest chyba od niedawna. Najlepiej umówić się 667-641-447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam u Krystyny i teraz same problemy mam, poronilam i zlamalam kregoslup a ona mowila ze w e-mailu odezwie sie do mnie ksiaze z nigerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rytuały naprawdę działają. Ja odprawiałam samodzielnie, a moim przewodnikiem byla pani Diana z wrozkadiana.pl. Doradziła mi gdzie kupić wszystkie składniki i jak odprawiać aby nie przyciągnąć do siebie żadnych złych bytów. Ważne, że podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Pani Joasia z Pszczyny to prawdziwy Anioł. Do końca życia będę jej wdzięczna! Cudowny człowiek i ogromny DAR. Ktoś pytał czy telefon 516369789 jest aktualny - był na pewno aktualny w sierpniu i był aktualny siedem lat temu ten sam. Nju albo orange. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Dnia 6.10.2019 o 23:35, Gość Ewka napisał:

Pani Joasia z Pszczyny to prawdziwy Anioł. Do końca życia będę jej wdzięczna! Cudowny człowiek i ogromny DAR. Ktoś pytał czy telefon 516369789 jest aktualny - był na pewno aktualny w sierpniu i był aktualny siedem lat temu ten sam. Nju albo orange. 

Fakt. Super kobieta. Zna się na rzeczy. Mnie pomogła bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Od kiedy jestem w stałym kontakcie z wróżką Ewą moje życie zmieniło się bardzo i to na lepsze słuchajcie byłam w totalnym szoku gdy pierwszy raz stawiała mi karty i trafiła ze wszystkim a potem szybko jej wróżba się sprawdziła teraz dzwonię częściej i zawsze jestem trak samo zadowolona nigdy nie zostawiła mnie samej z problemem przynajmniej wiem że zawsze jest ktoś kto mi doradzi podpowie wskaże to super ! można ją znaleźć pod telefonem 517 533 873  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

przeciez te wszystkie posty z nrami telefonu to reklamy samych wrozek sa... nie badzcie glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam kochana wrozke tarocistke Ewe
Podaje jej kontakt bo jest duzo wrozek o tym imieniu naprawde ja jestem zachwycona sprawdzalnosc w 100% 
tarotewa@wp.pl 517533873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam wrozke Ewe tarotewa@wp.pl 517533873 cudowna osoba tarocistka sprawdzalnosc naprawde niewiarygodna. Nie wiem co bym zrobila bez jej rad dlatego ja tak polecam z czystym sumieniem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×