Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malinka-

Wczoraj byłam u wróżki....

Polecane posty

Gość iloo
bardzo proszę o jakieś dokładne informacje na temat wróżki z Będzina jak się do niej dostać prosze o kontakt na maila il0_2103@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek66
Witam Tak jak obiecałam piszę, jestem już po spotkaniu u Wróżki na ul Gacka w Klimontowie. Ale niestety jestem bardzo rozczarowana. Pani nie powiedziała mi nic co by było prawdą. Wszystko co mówiła się nie zgadzało. Na temat miłości, rodziny czy pracy nic się nie zgadzało. Na przykład bardzo chciałabym mięć dzieciątko, więc pytam co mi Pani powie na temat dzieci. Wróżka odpowiada ma Pani jedno dziecko, a drugie będzie w niedalekiej przyszłości .To nie prawda nie mam i nigdy nie miałam dziecka. Odnośnie pracy też nic się nie zgadzało. Chciała mi mówić jeszcze na temat przyszłości, ale powiedziałam jej ze jeśli nie zgadza się to co Pani mówi odnośnie czasu który jest teraz, to nie mogę zawierzyć na temat tego co będzie za "x" lat. Byłam u niej 15 minut i zapłaciłam jak za cały seans. Szkoda mi tej kasy. Nie rozumiem czemu o tej Pani są dobre opinie, skoro ta Pani o wróżeniu z kart nie ma pojęcia! Byłam u różnych wróżek i zawsze pytałam o przeszłość i teraźniejszość, ale nie o ogólniki, tylko o konkrety. Dopiero jak to się zgadzało mogłam zapytać o przyszłość. Ja nie poddaję się manipulacji odpowiadając na pytania. Jak mnie wróżka o coś pyta mówię że nie powiem bo Pani jest Wróżką i Pani powinna to wiedzieć! Reasumując nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boicie sie opentania
lub cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona6000
Witam Jakiś czas temu byłam u polecanej wróżki na ul. Gacka w Sosnowcu i niestety też podzielam negatywną opinię mojej przedmówczyni. Pani zaczęła opowiadać o mnie, czym się zajmuję, z kim jestem, czego pragnę itd. I wszystko byłoby fajnie, gdyby te opowieści choć odrobinę pokrywały się z rzeczywistością. Pani powiedziała m.in. że się uczę, że mam chłopaka, że bardzo pragnę go poślubić i że tak właśnie się stanie. Tymczasem ja już jakiś czas temu skończyłam szkołę, aktualnie pracuję i z nikim się nie spotykam. Przypuszczam, że jak Pani widzi młodą dziewczynę, to zakłada że na pewno jeszcze się uczy. Posiadanie chłopaka, to też czysta statystyka - w końcu większość dziewczyn kogoś ma. Z grzeczności wysłuchałam Panią do końca. Usłyszałam, że wszystko się ułoży, że będę szczęśliwa, że życzy mi jak najlepiej itp.. Ale ja nie przyszłam do wróżki na koncert życzeń, tylko po to, żeby dowiedzieć się czegoś o mojej przyszłości. No cóż, Pani wróżka z ulicy Gacka może i jest dobrą osobą, ale na pewno nie jest nawet przeciętną wróżką. Polecam naiwnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie@@@@
Ja bylam kilka razy u wróżka z ul Gacka.Mam mieszane uczucia, niewiele się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie @@@@
To dziwne, bo dobra wróżka nie straszy, ale daje wskazówki jak uniknąć niebezpieczeństwa: jak zadbać o zdrowie, czego unikać.A strony o dacie smierci- dla naiwnych......Przepraszm za szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosofdhehuigfewvw91
bylam u tej wrózki.. pierwszy raz powiedziala prawde.. kolejmnymi razami podchodzilam do niej coraz bardziej nieufnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosofdhehuigfewvw91
tzn ja bylam u tej w Bedzinie.. JA mieszkam obok klimontowa i nigdy nie slyszalam o jakiejs dobrej wrozce w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie @@@@
Ja mam porównanie: P. z Będzina wypada znacznie bardziej na korzyść niż p. z Klimontowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie @@@@
Namiary na panią z Będzina:Góra Zamkowa 10 naprzeciw domu parafialnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinnie @@@@
U mnie Pani z Klimontowa wykluczyła ciążę (ja juz byłam po testach pozytywnych....) a płeć ewntualnego dziecka tez podała inną.Sporo się pomyliła dlatego mam nienajlepsze zdanie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie @@@@
Dodam jeszze, że moja koleżanka była u tej pani ( wróżki z Klimontowa) kazała sobie postawić karty na konkretny problem.Rzeczywiście dużo się potwierdziło, z datami włącznie.Nie wiem więc od czego to zależy, może jak się często chodzi do niej to się nie sprawdza, ale jak pierwszy raz i z konkretnym problemem to karty mówią prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mogłabym prosić namiar na tą wróżkę z klimontowa? moj adres mail asilda90@onet.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abak
Witam! Byłem 2 razy u wróżki z Będzina. Niestety pani ta ma już sklerozę i naprawdę nie wie dokładnie co mówi, powtarza się, wspomina swoje dzieje a mało rzeczy robi z przepowiednią. Może kiedyś była dobra , teraz niestety już minęły jej lata świetności. Oprócz tego syf w domu, kręcą się jacyś podejrzani faceci i najgorsze to smród nie do wytrzymania. Nawet w chlewie lepiej pachnie! Więc trzeba się zastanowić czy faktycznie do niej jechać. Interesuje mnie wróżka z Klimontowa z ulicy Gacka. Czy ktoś z was ma jakiś dokładniejszy namiar na nią, telefon, numer domu. Jeżeli tak proszę o informację na maila: arek2406@poczta.onet.pl Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek66
Nie polecam wróżki z ul Gacka to kobita co wróżyć nie potrafi ,nie dajcie się naciągać .Ona już na samym początku wypytuje a później mówi to czego się od nas dowiedziała dodając jakieś swoje pierdu pierdu .PAMIĘTAJCIE NIGDY NIE MÓWCIE NIC WRÓŻCE !! JAK WRÓŻKA WYPYTUJE TO NALEŻY POWIEDZIEĆ TO PANI JEST WRÓŻKĄ -NIC PANI NIE POWIEM .WRÓŻY PANI CZY NIE JEŚLI NIE TO WYCHODZĘ !! Byłam w wielu miejscach i najlepsza jest Tarocistka Pani Dorota z Katowic ,wszystko mówi sama ,wszystko się sprawdza . Jedyny minus to cena 100zł za seans .Ale jak kogoś stać to warto iść . POZDRAWIAM WAS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza7
Witam serdecznie,mam prośbę do osoby KWIATUSZEK66. Czy mogłabyś mi podać namiary na tą wróżkę z Katowic? Pozdrawiam i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek66
W nawiązaniu do Twojej prośby Zorza7 podaje Ci namiary . Pani Tarocistka Dorota przyjmuje w Centrum Medycyny Naturalnej w Katowicach( tel do Centrum 32-258-62-89 ,podaje tel prywatny do Tarocistki 502-968-920) .Trzeba się umawiać i zapisywać telefonicznie ponieważ Pani Dorota nie przyjmuje tam codziennie.Pozdrawiam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beato! jestes?
Beato proszę odezwij sie do mnie daj mi swoj mail, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Witam można prosić namiar na wróżkę z Sosnowca z ul Gąckiej ,i ile kosztuję seans coco21@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
przepraszam Gacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo.livia
Hej. Potrzebuje namiar na sprawdzoną wróżkę. Ma ktoś może taki kontakt? Niedawno przypadkiem przeglądając [url=http://smierc.org/news/index.php]horoskopy przeczytałam coś co teraz nie daje mi spokoju i chciałabym spróbować rozwiać swoje wątpliwości u wróżki. Zna któraś z Was sprawdzoną z Wrocławia? Z góry dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrew
jest tylko jedna wrózka ktorej wrózby sie spełniaja ,wrózy na allegro,ja od paru lat korzystam,naciągaczy jest co niemiara ,co nie maja nawet pojęcia o wróżeniu a ta Pani ma dar ,przy tym jest ciepła iżyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitos3
a co to za wróżka z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfeey
podbijam, co to za wrozka na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloooona
No właśnie był ktoś ostatnio u wróżki z Będzina, bo ja jeżeli dobrze pójdzie to postaram się iść jutro. Tylko boje się, że nie znajdę jej nowego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o wrózce z Sosnowca która jest bardzo wiarygodna.Przepowiada nawet ze zdjec. Czy ktos o niej słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż to nietypowe dla mojej płci często korzystam z usług wróżki. Doradza mi w sferze finansowej oraz uczuciowej. Przyjmuje w centrum Sosnowca i Będzina. Dzięki niej dowiedziałem się, że żona mnie zdradza i bawi się za moje pieniądze z kochankiem. Jeśli masz podobne problemy podaje ci nr telefonu pod którym przyjmuje zapisy: 501 525 191.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mexico12
Witam wróżka z Będzina (ta od zwierząt zza kościoła) już tam nie przyjmuje, ten dom jest w rozbiórce. Gdzie znajdę opinię na temat tej wróżki co w Centrum Sosnowca i Będzina (501 525 191) przyjmuje? ktoś coś słyszał? czy to autoreklama? Czy ta z Sosnowca z Gacka jeszcze przyjmuje? jaki koszt? jaki telefon? widziałam na jednym z bloków na osiedlu sieleckim tel wróżki ktoś sprawdzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ci polecila wrozke vitalisse, wiele razy korzystalam strone muszisz znalexc sam bo jak wkleje link to zaraz bedzie ze to autoreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×