Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malinka-

Wczoraj byłam u wróżki....

Polecane posty

Gość gość
poszukaj na forum wrozke co przyjmuje w olkuszu, pani Julia. Jest naprawde dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam pania Julie, w tym okresie przyjmuje w Olkuszu. To jest chyba najlepsza wrozka w polsce tylko ze nigdzie sie nie reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlisko
zauważyła że wiele osób ze śląska poszukuje wróżki, piszecie o wróżce z olkusza pani julii, ale nikt nie podaje namiarów,wiem że sporo osób ją szuka byście dali jakiś namiar na nią to by ludziom było łatwiej do niej dotrzeć, ja zaś kilka miesięcy temu zamówiłem wróżbę przez emaila u wróżki vitalissy, długo szukałem jakiejś dobrej sprawdzonej, przepowiednia jeszcze się nie spełniła w całości, ale dwie sprawy własnie wczoraj, miałem wczoraj sprawę sądową przeciwko bratu, wyrok sądu okazał się identyzny z tym co wróżka vitalissa powiedziała, wcześniej spełniła się tez jedna przepowiednia dotycząca mojego wyjazdu na dwa miesiące wrózka napisała że bede musiał wrocic z powodów rodzinnych jaka bedzie choroba w rodzinie i tak się stało pojechałem i zaraz nna czwarty dzien wracałem, na reszte spełnienia czekam głownie w sprawach kariery zawodowej, nadmienię że dość dużo o omnie wiedziała nnie wiem jak to robi ale takie rzeczy że pokłóciłem się z żoną że mam romans ze starszą od siebie kobietą i planujemy wspólny wyjazd w ukryciu, oo pracy mojej dość dużo wiedziała, że corka ma elrgię skórną, była to wróżba przez emaila ale nastepnymm razem mmożliwe że pokuszę się na spotkanie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny proszę podajcie mi namiary na wróżkę z Sosnowca Panią Wandę. Jestem w bardzo trudnej sytuacji i muszę do niej iść Mój e-mail marta_tbg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt
Tu ktoś pisał o tej kolo Zamościa. Byłam . i jestem w szoku jak się sprawdza. Z biednej dziewczyny zrobilam się bogata. A jak mi to mówiła myslalm ze dciemnia. Ze to niemożliwe. I wiele innych się sprawdzilo. N.juz bym chyba więcej nie poszła. Bo wiem ze u mnie sprawdza się to co przepowiedziała a balabym się aby czegoś nie dobrego Noe powiedziała. Także JS wierze we wróżby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę ją polecić, jedna z konkretniejszych wróżek z jakimi się zetknęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ciemnoty jest w tym kraju to aż ciężko uwierzyć. Część z was to pewnie i w świętego mikołaja wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościnnie @@@@ 2011.09.11 Dodam jeszze, że moja koleżanka była u tej pani ( wróżki z Klimontowa) kazała sobie postawić karty na konkretny problem.Rzeczywiście dużo się potwierdziło, z datami włącznie.Nie wiem więc od czego to zależy, może jak się często chodzi do niej to się nie sprawdza, ale jak pierwszy raz i z konkretnym problemem to karty mówią prawdę. xx jebłam xdddddddddddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sprawdzoną wróżkę. Nazywa się Ewa ( www.wrozka-ewa.com też obsługuje telefony i sms). zawsze ją polecam i moim znajomym też. Sprawdza się. I te negatywne wróżby i te pozytywne się sprawdzają. czekam na nowego mężczyznę, którego przepowiedziała mi w przyszłym roku. Trzymajcie kciuki zeby się sprawdziło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuina98
hey czy ktos ma namiar na wrozkę z ul.gackiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuina98
a moze ktoś wie czy wrozka z bedzina nadal wrozy Pilnie proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosinska55
moim zdaniem dobra jest wróżka vitalissa z tej strony anielskiej http://www.wrozkavitalissa.pl/, nie bierze dużo a wróżba sprawdziła mi się już prawie cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z pomocy Pana z adresem e-mail urokmilosny@onet.pl z tym że moja sprawa była znacznie powazniejsza. Poprosiłam Go o wykonanie rytuału miłosnego na powrót męża. Po 2 miesiącach mój mężczyzna do mnie wrócił, moje szczęscie jest nie do opisania. Serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Bajka
Ja korzystałam z wróżki mieszkającej w Łodzi. Mieszka na Bałutach, koszt seansu to 60 złotych. Robi dobre wrażenie, jest miła, ciepła, zawsze doradzi. Wróży z kart Tarota, ale i Anielskich. Numer: 506-219-707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualnie też można podobno to jej e-mail: rosemary@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam u wróżki urok miłosny, który przyniósł efekt. Po 3,5 roku związku zostawił mnie chłopak podając powód, że chciałby odpocząć, pobyć przez jakiś czas sam. Od tamtego czasu minęły ponad 2 miesiące. Bardzo przeżywałam to rozstanie, ale cóż mogłam zrobić, nie da się zmusić nikogo do miłości. Chciałam o nim jak najszybciej zapomnieć, jakoś sobie poukładać swoje życie na nowo, bez niego. Nie dałam rady. Zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl , po 2 tygodniach do mnie powrócił, prosząc o przebaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaderpoluki
Wiec tak: Co do wróżki z Będzina to została ona zabrana do domu starców gdzieś podobno za tychami, adresu nie znam bo okoliczni mieszkancy tez nie znali (zabrali ja z ulicy energetycznej 10 (bedzin) bo tam zostala przeniesiona z centrum bedzina) Wrózka z Sosnowca klimontowa mieszka na ulicy Gacka 55, wrozy z normalnych kart, mnie powiedziala pare rzeczyz przeszlosci i troche rzeczy z przyszlosci oraz okreslila dokladną datę gdzie ma wszystko sie ustabilizowac. W kazdy dzien mozna isc do niej, telefonuy nie znam, ja pojechalem w ciemno i zostalem obsluzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek757
nie byłem osobiście, ale na odległość skueczna jest vitalissa, w kwestiach zawodowych bierzacych trafnie podpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karool
Z przykroscia informuje, ze Pani Teresa z Bedzina zmarla. Jej wrozby byly najlepsze. Zaczely sprawdzac sie nie tak od razu, a po paru latach' i musze przyznac, ze ze zgroza teraz na to patrze co mowila. Pani Teresa byla wspanialym czlowiekiem, pelna dobroci i milosci osoba o ciezkim zyciu. Ale szla przez nie godnie, z odwaga i optymizmem. Kochala ludzi i zwierzeta. Zawsze wszystkich przyjmowala, i tych biednych, bezdomnych, i tych w potrzebie duchowej. Zawsze bede ja dobrze wspominac. Nigdy nie zapomne Jej i tego co mi przepowiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie wierzyłam we wróżby i raczej daleko od nich odchodziłam. Starałam się robić wszystko co wydawało mi się właściwe, jednak nie zawsze wszystko układało się po mojej myśli. W ostatnim czasie dużo przeszłam i chciałam wiedzieć czy coś się zmieni. Na wakacjach zdecydowałam się na wizytę u wróżki, na nic się nie nastawiałam dlatego chyba byłam zadowolona. Byłam u wróżki Anety, działa na śląsku http://domprzestrzeni.pl/najlepsza-wrozka-katowice/ i mogę ją polecić osobom, które chcą dowiedzieć się co im tam w duszy siedzi. Bardzo profesjonale podejście a to moim zdaniem liczy się najbardziej u tego typu osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merryy
byłam u jednej wróżki z katowic, czy ja wiem na wizycie wrażenie fajne, ale się nie sprawdziło, ewentualnie może po paru latach się spełni. Ostatnio i ot tak sobie napisałam do wróżki przez internet, wróżka vitalissa i kilka rzeczy sprawdziło się odrazu, gdzieś w półtora miesiąca, ogólnie doradziła mi też nie wiązać się z jednym typem bo ponoć ma dwoje dzieci z małżeństwa i jedno na boku co okazało się prawdą, to mnie zaskoczyła, koleś poznany przez znajomych wydawał się godny zaufania, szczęsliwie się zakończyło bo wydało się szybko co skrywa, zasugerowałam się trochę wróżką podociekałam i wyszło to co u wróżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata6
Po namowie znajomej byłam dzisiaj pierwszy raz u Wróżki ,byłam załamana i pomyślałam co mi szkodzi . Jeszcze nie doszłam do siebie ,na samym wstępie Pani powiedziała że mam nic sama nie opowiadać ,sama wiedziała po spojrzeniu na mnie z jakim kłopotem przyszłam . Wszystko co mi powiedziała jest prawdą to było dla mnie bardzo wzruszające spotkanie ,cały czas płakałam . Teraz już wiem co mogę zrobić i wiem że nie wszystko wygląda tak źle jak myślałam .Pamiętajcie prawdziwa Wróżka sama czyta z kart a nie wypytuje nas o informacje . Dziękuję Pani Doroto . Mogę z całego serca tą Panią polecić . Pani Dorota przyjmuje w centrum Katowic Podaję e-mail do Pani Doroty ; tarocistkadorota@op.pl Pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z wróżek na telefon, najczęściej dzwonie na http://ezowymiar.pl , obecnie na tym portalu znajduje się najwięcej sprawdzonych wróżek potrafiących trafnie przewidzieć przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach jest wróżka Ania Iris, ja jestem bardzo zadowolona, moje znajome też do niej chodzą, wygooglujcie sobie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaraaaa
Warto wspierać prawdziwe wróżki z darem dlatego muszę wspomnieć o wróżce Grażynie. Jest niebywała i potrafi zaskoczyć szczegółami z życia, tak, że aż szczęka opada. Kontakt do niej jest na jej stronie http://wrozkagauri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata
Hej rzut kamieniem od Olkusza w Zawierciu w Magicznym Zaułku od wielu lat przyjmuje Moka, nie znam lepszej, a trochę obskoczyłam :) Na odległość też wróży ale nie ma jak osobisty seans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam osobiście u wróżki Grazyny z http://wrozkagauri.pl to naprawdę niezwykła osoba. Zadziwia zdolnościami i empatią. Jedna z najlepszych wróżek w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×