Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fajna zabaweczka

Ulubione zabawki Waszych niemowlaków.

Polecane posty

Gość Fajna zabaweczka

Czym się bawią najchętniej Wasze dzieci? Byłoby super, gdybyście też podały Ich wiek. Chodzi mi o zabawki "komercyjne", i dzieci w wieku 0-12 miesięcy. Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma niecałe 9 miesięcy,ulubioną zabawką jest myszka od laptopa i opakowanie po chusteczkach nawilzanych........ Czasem bawi sie slimakiem fisher price...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husteczki higieniczne i te do pupy nawilzane :D:D pampersiki, worki foliowe, gazetki reklamowe, telefon komówrkowy, aparat fotograficzny, myszka i klawiatura komputera ( szczególnie lubi pisac na gg ze swoją ciocią :D:D) lubi drzwi, moja torebke ( tam sa najlepsze rzeczy) grzebyczek do włozów, szczoteczke do zebów... a ze swoim zabawek to w sumie najlepej bawi się ostatnio takim królikiem co ma grzechotke i szeleszczace uszy i gryzaczek i jest mega kolorowy :) ma 9 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzmot
MaMani - a ten Wasz króliczek to nie ten sam co w moim linku? Też ma szeleszczące uszy, dzwonek w brzuchu i jest absolutnie fenomenalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e taaaaaaaaaaaaam
2 miesięczne niemowle się bawi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee... ale mniej wiecej podobny do tego... nasz to z tych "tansiejszych" zabawek :D:D taki niefirmowy ale jest juz 3 tyg i sie jeszcze nie zniszczyl a wszystko inne (szczegolnie te co jezzda i swieca) juz umarly... :D:D daje mu 10 punkót na 10 mozliwych za ta wytrzymalosc i wole istnienia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzmot
Hym, no moim zdaniem bawi :) Wali pięścią w zawieszki na macie, a że królik dzwoni, to podoba jej się najbardziej :) Dłonie ma jeszcze niesprawne, więc niczego konkretniejszego na razie nie robi, ale z racji że to uderzanie piąstką sprawia Jej wyraźną radość (aż pryga nóżkami i się śmieje) to nazywam to zabawą. A tak poza tym to lubi oglądać: wgapia się w różne przedmioty, a nawet książeczki z tatą "ogląda" (tzn. skupia wzrok na obrazkach, można ją tak dobry kwadrans "zabawiać") :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje obie
preferowały szeleszczące papierki, husteczki higieniczne (cóż za frajda wywalić je wszystkie z opakowania, podrzeć na maleńkie kawałeczki i porozrzucać po całym mieszkaniu ;) ), woreczki foliowe itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzmot moja tez lubila mate :D:D miala canpol baby rozowa z kroliczkiem i strasznie fajnie sie na niej bawila. Jak miala 2 miesiace to juz sie rozgladala wkolo ogladala obrazki :D:D Pamietam ze pierwszy raz zaczela sie rozgladac jak z nia bylam w szpitalu to bylo pod koniec maja. Taki szok to byl dla mnie bo wczesniej tylko spala i jadla a wtedy zaczelam wodzic oczkami za zabawkami patrzec na rysunki na scianach... caly dzien ja nosila,m po slai i jej pokazywalam obrazki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna zabaweczka
Podbijam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja roczna siostrzenica uwielbia telefony komórkowe:) z resztą ona już jest \"za stara\" na zabawki:D woli potańczyc przy mozyce:D kiwa tyłeczkiem na boli potem głową idzie traci równowagę pada na pupę i zastanawia sie co się stało:D a z zabawek lubi organki które dostała na mikołaja, ciągle sie przewijają. i z wielkim zaciekawieniem zaczytuje sie w książeczkach z kolorowymi obrazkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agh.....
moj ma 7 miesiecy, nie ma ulubionych, wszystko co dla doroslych, co wisi (to jest hit), rodzice, pudelko, gazety, kubki, jednym slowem, kupne do niczego, szybko sie nudzi, ah no i wszystko co mozna znalezsc w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie najlepszą zabawką w tym wieku był pilot do telewizora. Łącznie w wyciąganiem baterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mata tiny love - wgapia sie w zabawki, wierzga nożynami wprawiajac je w ruch najzwyklejsza grzechotka - hipnotyzuje ja na maksa:) i stojak chicco http://www.allegro.pl/item297375239_chicco_zestaw_gimnastyczny_dla_twojej_pociechy_.html - podnosi nóżki do brzuszka i w ten sposó porusza młynkiem i grzechotkami, uruchamiajac muzyke. córa bedzie miała niedługo 3 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuz
piszcie bo mnie ciekawi i innych tez ,podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK......MIASTO..........DZIECI.. ...TERMIN PORODU AGNIESIULKA....27.........POZNAŃ............0........... ..1 MARCA-córcia truskaweczka79...28....wielkopolska.........0........... .1 MARCA-synuś MAJA24...........24.....BIAŁYSTOK..........0.......2 MARCA - dziewczynka Maddalen83.....24.....ŁÓDŹ...................0.......... ..2 MARCA-Córunia madin31......31......Szczecin.................0......... ....2 MARCA pumka_gumka....25.....Chełmno/Galway....0.............29 luty/3MARCA KASIEK101 .......25.........warm-maz.........1.............3 MARCA - synek Peggy.............31........Mielec...............0...... .......3 MARCA Nerwi.............24..........POZNAŃ...........0........ .....3 MARCA - Córcia / Najprawdopodobniej będzie Martynka alexnast........25...........GDYNIA............0........ ......3 MARCA nonka123........22........ok.Gdańska.........0.......... ...4 MARCA Anulka_78........29.........BYDGOSZCZ.......0......5 MARCA - Synek Tymuś _KaSiA_.........24...........Szczecin...........0....... .......5 MARCA - córeczka Zuzia NICOLLA ........ 27...... OK. WARSZAWY ....1 ............ 5 MARCA - córeczka *SLONKO*........24...........GDYNIA.........0 (1aniołek)..6MARCA - CÓRKA EWUNIA FASOLKA32......32......BIELSKO-BIAŁA.......1............ ..8 MARCA(syn) NAUGHTY........23.........UK/MUSZYNA Z....0.............8 MARCA - coreczka Aleksandra KASIALUD........29.........UK/Gorlice.........0......... ....8 MARCA ELITA 83.........24.........IT/TARNOBRZEG....0.........8 MARCA -syn Daniel PUSIA79..........28......BIELSKO-BIAŁA........0......... ..8 MARCA (SYN) kluska serowa..24...........USA/NY............0.............8 MARCA - synek (Sebastian ?) podwojnie.......36........Szkl.Poreba.........1......... ...10 MARCA Iwusia25.........25........GDAŃSK..............0(1aniołe k)12 MARCA (córeczka - AMELKA) SSIMHA...........27.........GRODZISK..........0......... ...12 MARCA SIKSA24..........25......CHOSZCZCNO........1+1.........12 MARCA KAPKAA...........23........MIĘDZYRZECZ........0........1 5 MARCA - córcia LadyL............29..........Śląsk................2..... ......15 MARCA-synuś MAGDZIAA83.....24.........OK.TORUNIA.........0.......... . 15 MARCA synuś Marcel *MONKI25*.......25......KRAKÓW..............0........... .16 MARCA-synuś Bartuś SHAINA...........28.......SZKOCJA..............1........ ...17 MARCA KASIA_P_24.....24......STALOWA WOLA......0...........18 MARCA Cogito ..........18........JASŁO.................0............19 MARCA córcia Amelka ADA 75...........32.........LUBUSKIE...........0...... ok. 20 MARCA - córeczka OLA ASIA..............26.......WIELKOPOLSKA......0.......... .20 MARCA - córeczka IZA_F............25.......OK. SIEDLEC..........1...........21 MARCA mama41.........41..........USA, NJ.............2............21 MARCA FRESSIA........27..........WLKP..............0....... 22 MARCA-syn Szymon hana81..........26.......okolice Krakowa.....0...........22 MARCA córeczka Maja DOROTI22......25.........ŁUKÓW..............0........... 23 MARCA alunia510.......21..........Reda..................0..... .....25 MARCA Pynia55555.....27.........łódź..................0...... ....27 MARCA EMULSJA........27.........KIELCE...............0....... ...28 MARCA-synuś Mikołaj SZAKIRA85......22........koło.SZCZECINKA....0........... 28 MARCA kiza.mizia......27........Piotrków Tryb.......0...........28 MARCA WIKI08..........34........Bydgoszcz........2 (+2aniołki)28MARZEC- CÓRECZKA OKRUSZKA......19..........OK.GDAŃSKA........0..........3 1 MAARCA ALI-CJA.........36....OK. KRAKOWA.. ...1... .29III - córka Alicja gunia23.........23.......Kraków.................0....... .....6 marzec nefe................23.....Kielce..................0.... ......7marzec-Jakub (co 10 stron kopia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otralalal
moja ma 14 miesiecy, to troszke wiecej niz niemowlak :-)) ale od okolo miesiaca ulubiona zabawa jest pisanie prawdziwym dlugopisem po kartkach, albo, zeby jej rysowac i mowic co sie rysuje, jak byla mniejsza to wszelkiego rodzaju piloty, telefony komorkowe (ale prawdziwe-skad takie male potrafi to rozroznic to nie wiem), wszelkie opakowania po tabletkach, tubkach, kremach, przyprawy w torebkach,, chusteczki nawlizane, miski i kopystki, karmi na niby lalki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×