Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

nie wiem z kad wzielabym sile -z wiary?a wiare z kad brac??trzeba byc mocarzem zeby podolac i byc.Tak mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za te slowa... wiecie jak to jest, czlowiek sam nie wie ile potrafi zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ,nie bylam w takiej sytuacji,a nawet boje sie myslec o mnie samej z takim problemem,tragedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joletka człowiek nie wie co go czeka-los bywa przewrotny-pamiętaj jeszcze kiedyś uśmiechnie się do ciebie.wiem ,ze teraz to brzmi żałośnie ale kiedyś ..sama zobaczysz ,zła karta sie odwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam co mi dalo sile... to ze odzyskalam mlodszego syna , walczyl miesiac na ojomie ale wyrwal sie ze szponow smierci... dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz zginal w wypadku samochodowym , chlopcy jechali z nim, moglam ich stracic ale sa ze mna i dziekuje za to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Joletka,wiem co znaczy walka o zycie dziecka na ojomie spedzilam tam 3okropne miesiace .Kiedy juz sie to konczy wydaje sie nam ze mozemy juz wszystko zniesc i pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam, teraz sie ciesze ze tu zajrzalam i zdobylam sie na odwage zeby sie przylaczyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapiszon, przykro mi ze tez przechodzilas przez to, patrzenie na cierpienie swojego dziecka jest chyba najgorsze , nie zycze nikomu takich doswiadczen, mam nadzieje ze teraz juz wszystko dobrze z Twoim dzieciaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mańka a ty sobie zdajesz sprawe ze my tu z Super Mamą gadamy???Jakie jestesmy dumne z tego powodu-nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec blizniaki ale chyba nie czworaczki? bo pisalas ze masz czworo, i tak masz urwanie glowy, ja tez podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zgodzę się z tobą Gapiszonie -Super Mama -super kobieta! Joletka kochana mocno cię przytulam i idę do łóżka bo oczy same się zamykają na koniec dnia posłucham sobie jeszcze Modlitwy .Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no czworaczkom bym nie podolala, 2panienki mam starsze 10 i7lat a blizniaki dziewczynka i rodzynek moj 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻmiJAka
Cześć kochani! Tak sie wtrącam w nieodpowiednim momencie, ale chciałam napisać, że jestem. I jestem pod wrażeniem! Joletka 🌻 i mocno ściskam! gapiszon - bliźniaki?? No to też "szacuneczek" - że Cię zacytuję! Ja mam jednego brzdąca :) - jak na razie. Także podaję rękę Mamuśkom! - Krwawa Mańka A tak w ogóle - to prawda, że człowiek nawet nie wiem ile jest w stanie przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×