Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

tak naprawdę to wszystkie mamy zasługują na order za to co przechodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻmiJAka
Trochę późno dzisiaj wstąpiłam, ale cóż :( Mam nadzieję, ze uda mi się z Wami jeszcze kiedyś pogadać. Skoro śpiące to idźcie spać i słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzcytuje was nieśmaiło od jakiegos czasu :) Joletka ❤️ podziwiam i jestem z Tobą :) Krwawa Mańka 🖐️ bardzo Cie polubiłam :) tez jestem mamuśką....:D Własnie słucham Victorii....... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻmiJAka
Dzisiaj same kobiece towarzystwo - na dodatek mamusie :) A chłopaki dzisiaj balują? Książe pewnie dobrze sie bawi, a bezsenny - no cóż, założył topik ale się ulotnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było mi tu dzisiaj z Wami wszystkimi bardzo miło, pogadałyśmy sobie jak mamuśki i fajnie, jutro pewnie żaden facet już tu nie zajrzy bo się przestraszy... szkoda by było ale wierze że Książe Nocy nas nie opuści i "zapoda" jakieś fajne kawałki. A teraz powiem już dobranoc ,bo jeszcze słaba po grypie jestem no i muszę być jutro mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za miłe przyjecie :) Ja tez juz sie zegnam, bo mamą musze byc i to jeszcze w nocy, w kazdej chwili niestety musze byc w pogotowiu:O takze dobrej nocki do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam Dżem - ale tylko z Ryskiem. Balcar jakos do mnie nie trafia. Niby wesly i usmiechniety - ale jakos nie lubie jego spiewania... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Witaj Maćku. Ja popijam teraz kawke...coś mocniejszego może wieczorem choć nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za latem
Witajcie;)miło tu u Was niestety mnie Dzem zasmuca i staram sie go nie słuchac...ale czytac Was bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻmiJAka
Cześć wszystkim! Wyspani? :D hihi Ja się nawet nie przyznam, o której się położyłam spać... A teraz ciepła herbatka. Książe, może dla Ciebie coś specjalnego na ból głowy? :) Ale najważniejsze, że imprezka sie udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×