Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

znow wieczor ja znow sama,znaczy dzieciaki szaleja, ale ciagle ciagle czegos brak raczej moze kogos...to jest cena ''normalnego''zycia w Polsce.Skandal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie Stare Dobre małżeństwo -był kiedyś taki fajny ich kawałek, to jakos tak leciało: Zrozum to co powiem ,spróbuj to zrozumieć dobrze, jak życzenia najlepsze te urodzinowe albo noworoczne , jeszcze lepsze może. Ja cóż ,włóczęga, niespokojny duch-ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mańka SDM ja uwielbiam:) Zrozum to, co powiem Spróbuj to zrozumieć dobrze Jak życzenia najlepsze, te urodzinowe Albo noworoczne, jeszcze lepsze może O północy gdy składane Drżącym głosem, niekłamane. Z nim będziesz szczęśliwsza, Dużo szczęśliwsza będziesz z nim. Ja, cóż- Włóczęga, niespokojny duch, Ze mną można tylko Pójść na wrzosowisko I zapomnieć wszystko Jaka epoka, jaki wiek, Jaki rok, jaki miesiąc, jaki dzień I jaka godzina Kończy się, A jaka zaczyna. Nie myśl, że nie kocham Lub, że tylko trochę, Jak cię kocham, nie powiem, no bo niewypowiem- Tak ogromnie bardzo, jeszcze więcej może I dlatego właśnie żegnaj Zrozum dobrze, żegnaj. Z nim będziesz szczęśliwsza, Dużo szczęśliwsza będziesz z nim. Ja, cóż- Włóczęga, niespokojny duch, Ze mną można tylko Pójść na wrzosowisko I zapomnieć wszystko Jaka epoka, jaki wiek, Jaki rok, jaki miesiąc, jaki dzień I jaka godzina Kończy się, A jaka zaczyna. Ze mną można tylko w dali znikać cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w51 bezlog
Po co pisać wystarczy zajrzeć jak niżej :) Witam :) Poszukujemy sympatycznych rozmówców, którzy umieją i chcą napisać więcej niż trzy zdania na naszym forum : www.swiatowid.fora.pl Pozdrawiamy, zapraszamy do rejestracji i klawiatury:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Was też wciąż pada desz? Nawet nie wiem skąd jesteście... może chociaż województwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczę z lasu
A ja sączę samotnie martini i szukam w kompie (głupia) plastrów na rany... Znośnego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczę z lasu
Dziękuję za te kawałki... Bólowi zadaję ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×