Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Mmmmmmm TSA też robi :D A tak wogóle to witam wieczorkiem ;) A jest tu ktoś kto lubi do tego KAT-a ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie
. Drąg, M. Dutkiewicz Gdy nie zostanie po mnie nic Oprócz pożółkłych fotografii Błękitny mnie przywita świt W miejscu, co nie ma go na mapie A kiedy sypną na mnie piach Gdy mnie okryją cztery deski To pójdę tam, gdzie wiedzie szlak Na połoniny, na niebieskie Podwiezie mnie błękitny wóz Ciągnięty przez błękitne konie Przez świat błękitny będzie wiózł Aż zaniebieszczy w dali błonie Od zmartwień wolny i od trosk Pójdę wygrzewać się na trawie A czasem, gdy mi przyjdzie chęć Z góry na ziemię się pogapię Popatrzę, jak wśród smukłych malw Wiatr w przedwieczornej ciszy kona Trochę mi tylko będzie żal Że trawa u was tak zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę :classic_cool: THX :):) Czesław Neimen \"PRZYJDŹ W TAKĄ NOC\" Cóż warta noc,kiedy już nie ma gwaizd. Cóż wart jest dzień,kiedy zbladł słońca blask. I tylko wiatr błądzi znów pośród drzew. Przyjdź do mnie,przyjdź. Czekam wciaż,wołam Cię. Przyjdź w taką noc,kiedy lśnią setki gwiazd. Przyjdź w taki dzień,kiedy znów wstaje brzask. Bo przecież wiesz,że kocham Cię tak jak nikt. A więc w taką noc,a więc w taką noc, a więc w taką noc proszę przyjdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×