Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

a nasz rodzynek jakoś nic nie mówi o sobie... panowie to tacy nieśmiali są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak obslugi komputera sie nauczylam ,odwazylam sie przylaczyc do waszej rozmowy teraz narty,ale wiesz ..stare kosci nie zrastaja sie tak szybko jak mlodziutkie -to nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak sie naczytal moich chorych opowiesci o tesciowej i szlag trafil marzenia o ''Andzi''.Sorry Ksiaze nie zniechecaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ja też poświęciłam się całkowicie rodzinie, dzieciom, zaniedbałam swoje przyjaznie, kontakty ze znajomymi i to był błąd bo teraz potrzebuje przyjazni ale jest trudno to odbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz , to raczej ja się przyłączyłam, Ty już tu byłaś a co do kości nie przesadzaj , ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, to co ja mam powiedzieć 72 ? moja druga połowa była z 76.ale ja zawsze miałam jakoś więcej wigoru od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys jeszcze cos powiedzial czasem ,niekoniecznie o sobie jak nie chcesz ale moze zarcik ,jakas ''zlota mysl''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze takim ludziom z odwaga,zapalem,wiara ze sie uda to co planujemy .Ja jestem troche z tylu w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie mi tu z Wami tylko już laptopik nieco mi się zgrzał, chyba dziś pożegnam się wcześniej niż wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, spijcie słodziutko wtuleni w marzenia , albo w kogoś jak macie, do jutra, zajrze tu napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×