Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Ja juz po browcu to mi sie poprawilo,poza tym koncze paczke papierosow po wizycie pani tesciowej i pelny luzik.Tylko za kolejne odwiedziny glowy nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak warto miec marzenia ,ja narazie mam odwage tylko na te oczywiste ze sie spelnia,taka ze mnie marzycielka-pozal sie Boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, marzenia czasem się spełniają jak się tak bardzo pragnie... ja tak miałam i chyba dlatego wciąż jeszcze marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Joletka jest takie powiedzenie''tesciowa to skarb,wiec najlepiej ja ukryc .....pol metra pod ziema''.Moja czasem w calej swej milosci i zatroskaniu jest wlasnie takim skarbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie jesień... nie pamiętam kiedy byłam w kinie...to tak nawiązując do piosenki...to co mam to serce, którejeszcze na wszystko stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam teściowa, odpuść jej,też kiedyś nią będziesz, ciesz się tym co masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam zime ,tak czysto wtedy tak bialo,znajomi mowia ze ze mnie kosmitka bo to zimno a ja sie zachwycam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sie ciesze Joletka ,czasem daje popalic ale to tez czlowiek terz sie pewnie martwi na swoj sposob.No ale zmieniam temat bo se zywca otworzylam znow i pije za radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zime też lubie , nawet jeżdze na nartach ale w tym roku jakoś mi się odechciało, zresztą nie ma śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie takie trudne, ja nauczylam sie jezdzić w jeden sezon ale byłam uparta a potem było coraz lepiej i jezdziliśmy cała rodziną , to jest frajda wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze w domu z maluchami czasem ma sie tego dosc ,ale za chwile przechodzi i znow jest fajnie.Jednak ludzi brak,rozmow zartow,zwyczajnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×