Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

w preferencjach napisales o sobie to co tu... chyba nie czujesz sie zerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ludzie jakos nie chca pisac o sobie, komu zajrze w preferencje to ma pusto, ja to sie tak niepotrzebnie otwieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten " Gizd" to życiowy kawałek, nie jedna z nas zadaje sobie takie pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maanam » Kocham i nienawidzę Wymyślałam cię po trochu, każdego dnia Nie uciekniesz z mojej głowy, choćbyś chciał Nad otchłanią wielkiej ciszy, nad przepaścią bez dna Przerzuciłam most, most miłości W zakamarkach cudnej duszy hula wiatr Mocno kochaj mnie dziś w nocy, nie chcę spać Zanurzeni w wielkiej ciszy, wędrujemy wśród gwiazd Budujemy dom, dom miłości Kocham Cię, kocham Cię I nienawidzę Jeśli złapać mnie chcesz, jeśli złapać mnie chcesz To na chwilę Kocham wodę, wiatr, a ogniem się pieszczę Kocham ogień, wiatr, kocham ogień z deszczem Wymyślałam cię po trochu, każdego dnia Mocno kochaj mnie dziś w nocy, nie chcę spać Zagubieni w wielkiej ciszy, wędrujemy wśród gwiazd Budujemy dom, dom miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,chyba na mnie przyszła kolej i jako ostatnia w domu zaliczę grypę z każdą chwilą bardziej to cholerstwo mnie rozbiera. Zapodajcie coś fajnego do posłuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapek76
czesc wam !:)koniec dnia ,jak ja uwielbiam taka wlasnie pore!Za chwile nastanie cudowna cisza,dzieci w lozkach,ja mam wreszcie chwilke dla siebie no marzenie!Ajak wasz dzien minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mania , czulam ze Cie to nie ominie, zbiera jak leci, nie robi wyjatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapek76
raz mam na czarno raz na pomaranczowo?Nie kumam nic ,ale to nic i tak mam dobry chumorek,taki ''psotny'':).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapek też uwielbiam tę porę ,kiedy dzieci zasypiają i nastaję błoga cisza, tylko ten kto mia małe dzieci wie jakie to dla nas ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie;)Oj widze ze ostra kobieta tu sie ukrywa,a ja mam do takich słabosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×