Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Harald, nie zapomniałeś czegoś u mnie jak wpadłeś po płytki? Nie wiem, czego mogłem zapomnieć... Papierosów, portfela, kluczy, swetra? nie mam pojęcia hmm... a może córki? ... Kurwa, już jadę!!!! WYBACZ STARY np... np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrzucili Jasia z przedszkola ,w drugim pyta kumpla : Pije się tu? - pije ,nawet przedszkolanki szkło przynoszą. Pali się ?-jasne popielniczki stoją w kibelkach. Dziewice sa? No coś ty dziewice to tylko w żłobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiaze nie ma - moze, bo bedziesz biedny, wiem co mowie:), przynajmniej za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artykuł w jednej z francuskich gazet... "Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Ksiaze no co Ty tyle kazesz mi czytac jak literki mi sie przestawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Sylwestra spędziłem na "Kanarach", mówię wam, super laseczki, kąpiel morzu, drinki z parasolkami, cudo a ja byłem w Alpach. Narty, dziewczyny zarumienione od mrozu, grzane wino do łóżka, cos wspaniałego. a co ty qwe robiłeś ? ja siedziałem razem z wami w pokoju, tylko nie paliłem tego gówna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×