Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Joletka cos taka zła na dziobałkowate?;)blondi sama pisze te wiersze kumplu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co tam za mlody jestes zeby mnie zrozumiec...nie takich bajerantow jak Ty w zyciu spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zegnam na chwile musze pocwiczyc:(ideałem głosu dla niej jest Zebrowski:(Kazała mi szukac piosenek w necie piosenek francuskich a nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ja tylko na chwilę... nie ściągam wierszy tylko sama je piszę. i proszę Panią Pani Joletko, żeby nie nazywała mnie Pani panienką!!!!! na Ty jeśli sobie dobrze przypominam nie przeszłyśmy. i to by było na tyle. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiaze zapodajesz takie obrazki, litosci ja spragniona tak... nie znecaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis pan spytal mojego przyjaciela Jaime Cohena: -Prosze mi powiedziec, co jest najsmieszniejsze w ludziach. Cohen odpowiedzial: -Zawsze mysla na odwrot: spieszy im sie do doroslosci, a potem wzdychaja za utraconym dziecinstwem. Traca zdrowie, by zdobyc pieniadze, potem traca pieniadze, by odzyskac zdrowie.Z troska mysla o przyszlosci, zapominajac o chwili obecnej, i wten sposob nie przezywaja ani terazniejszosci ani pszyszlosc. Zyja jakby nigdy nie mieli umrzec, a umieraja, jakby nigdy nie zyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ja tylko na chwilę... nie ściągam wierszy tylko sama je piszę. i proszę Panią, żeby nie nazywała mnie Pani panienką!!!!! na Ty jeśli sobie dobrze przypominam nie przeszłyśmy. i to by było na tyle. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh takie są kobiety na dziobałkowym(a Wamp jeszcze ostrzejsza) ide dalej ćwiczyć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamotała mnie strasznie:(od poniedziałku niby sie tam z jakims sie wyjasniło(ze koniec),ale czuje ze sie mną bawi:(a ja taki delikatny jestem..w sobote jade do niej ,to sie okaze a za chwile dzwonie Trzymajcie kciuki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl o bolu gapiszonku, zdrowie, ja debowe mocne- za tych co wiesz zycia nie znaja a zdaje im sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze nam zastrajkowal czy jak ,ze ty zapodajesz?Nie zeby zle,bo super!!Ale pogadala bys co ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×