Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

powiem Wam cos z wlasnego doswiadczenia, zostawcie sobie troche luzu dla siebie, nie poswiecajce sie cale dla rodziny bo i tak tego nie docenia a potem bedziecie zalowac, jestescie w najlepszym wieku teraz i nie dajcie sie calkowicie zamknac w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ale z każdym wyjściem wiaze sie tyle zamieszania organizowanie dziadków itd ,mój mąż jest raczej domatorem wiec ciężko go gdzieś wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pielegnujcie swoje znajomosci i przyjaznie bo nigdy nie wiadomo kiedy beda Wam potrzebne, ja teraz nie mam nikogo... smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Joletka ja też odsunęłam się od ludzi ,kiedyś miłam tłumy znajomych przyjaciół a teraz stałam sie raczej odludkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez taki byl, ale na bankiety z Mlynarska i Kammelem chodzil sam, a we mnie sie gotowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manka nie rob tego, to wielki blad, niech maz posiedzi czasem z dzieckiem a Ty wyjdz, byle gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapiszon masz racje ,każde wyjście przypłacam stresem jak już wszystko dopiete na ostatni guzik to mi sie wszystkiego odechciewa.Zawsze przed wyjściem musimy sie pokłócić z mężem wiec z reguły rezygnuję z wypadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat chyba jest gejem dlaczego tak sądzisz? w jego plecaku znalazłem całą paczke prezerwatyw wibrator i jakiś płyn na lebsze smarowanie to jeszcze nic nie oznacza na pytanie gdzie idziesz odpowiedział ide spać do kumpla no to masz problem mamy chiałes napisac mamy! ?? nie czaje na pytanie do jakiego kumpla powiedział że do twojego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez bywa u mnie Mania,najpierw super,jak juz blisko to problem co z dziecmi,jak mam opiekunke to znow cos bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapiszonku, masz meza, czy tak bardzo pracuje ze go nie masz? moglby sie zamienic z Toba na troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jest 3 razy w roku w domu ,reszta to praca za granica,samej gdzies wyjsc jakos glupio ,wiec siedze i czekam na ....starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę ,że jak dzieci podrosną to dopiero wtedy odżyję ,bo na razie to ciężko jest na razie jestem na wychowawczym i mam juz serdecznie dość siedzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×