Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Marzenia trzymają mnie przy życiu rutyna ,brak kontaktu z ludżmi doprowadza mnie do depresji,ciągłe choroby dzieci ,ogólnie problemy mnie przytłaczają.Muszę marzyć cos sobie planować bo inaczej moje wewnętrzne ja umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega poszedł do sklepu: Jest wódka? A jest osiemnaście ukończone? A jest koncesja? Oj masz, zażartować nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega poszedł do sklepu: Jest wódka? A jest osiemnaście ukończone? A jest koncesja? Oj masz, zażartować nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wpadłem do dziewczyny, taka niespodziankę chciałem zrobić. Więc, zadzwoniłem ładnie. Ona otwiera. Więc sie spytałem czy są rodzice, trochę zdziwionym tonem powiedziała, że nie ma. no to ja ją bach pod ścianę, łapa w gatki a druga pod koszulkę i daje czadu Ogier! Brawo brawo :D Powiedziała mi w ciagu tych pięciu miesięcy wszystko, ale zapomniała dodać, że ma siostrę bliźniaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałeś rację ,nigdy nie było tak dobrze jak teraz, Piję kawę i nic właściwie mi do szczęścia nie trzeba Jestem Bóg wie kim ,albo nikim bez żadnego wyrazu Mówie -będzie tak jakbym dzień kolejny znała na pamięć. Małpa i ja -Bajm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema wilczak jestes jestem ty stary sluchaj jaka opcja panna mnie zaprosiła na noc wczoraj nie no moze i nie oj zamknij jape i sluchaj a wiec zaprosila mnie panna jak u niej bylem rano tak okolo 11 no to zajebiscie i co dalej i spytala sie mnie czy ma mi wieczorem loda zrobic no to ja do niej ze jak chce to moze zrobic jestes bo cos mi brak twojego debilnego komentarza sry bylem afk, ty no to zyciowa jazde masz twoj pierwszy lodzik nie od faceta xD ok jestes dobra zamknij tam jape i sluchaj wpadam do niej taki podjarany ucieszony pocalowalem czule w czolko a ta sie pyta czy chce tego loda no to mowie ze czemu by nie, a ona wyszla na chwile z pokoju mowiac to czekaj chwile no to wiesz ja tam na lozku sie polozylem spodnie se zdjelem a ta wchodzi i mi daje pucharek lodow z jakiegos proszku a jaki smak idioto nie masz sie o co pytac zreszta sluchaj dalej k ona wchodzi pyta sie mnie co robie no to co ja do niej ze jest mi goraco i ze se spodnie zdjelem i koszulke (nic madrzejszego mi do glowy nie przyszlo) a ona do mnie no to dobrze ze ci lody zrobilam a wiesz ja wciaz taki podjarany mimo wszystko bylem i tak patrze po sobie ze pewien inny lod to sie wiekszy robi ona taka zaczerwieniona juz widze ze cos jest nie tak to mowie do niej mowisz do niej dobry znak oj zamknij jape no i mowie do niej ze mnie strasznie podnieca i rozpala i tym podobne a ona na to do mnie "pawel wszystko w porzadku ale wiesz co takiego loda o jakim ty myslisz to ci zrobie ale dopiero jak moi starzy wyjda" i zgadnij kurwa co w tym momencie tak nie mylisz sie jej matka wchodzi do pokoju ja speszony caly czerwony ze wstydu jak bym mogl to bym zapadl sie pod ziemie ale ty to udane dziecko jestes sluchaj dalej jej matka wchodzi ja taki wydygany a ona tekst sluchaj magda w szufladzie na przedpokoju masz 3 prezerwatywy i lepiej zaloz je pawlowi teraz bo widze ze sie podnieca samym twoim widokiem i moze ci za wczesnie chlopak eksplodowac i lozko ubrudzic a ja z ojcem wychodze czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×