Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy TV

Chciałabym kupić nowy telewizor

Polecane posty

Gość nowy TV

chciałabym kupić nowy telewizor, niestety nie znam się na tych wszystkich parametrach podawanych przy ofertach, nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze, co brać szczególnie pod uwagę. Chciałabym kupić dobrej jakości odbionik. Proszę poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
rozmiar, oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy TV
jasne że rozmiar, ale mi chodziło raczej o określenia typu : HD Ready, rozdzielczość, jasność, kontrast, czas reakcji, XD Enigine i i wiele innych parammetrów podawanych przy konkretnych odbiornikach. Tzn wiem co oznaczają te parametry ale nie wiem jakie ich wartości są dobre np. jaka jest dobra rozdzielczość np. 1366x768 czy inna czy lepsza jest jasność 450cd/m2 czy np. 550 cd/m2. Czym różni się TV plazmowy od LCD (oczywiście prócz ceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy TV
dzięki za podpowiedź, nie wpadłabym na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLLLLLLLLLLL
NAJWAŻNIEJSZYM PARAMETREM JEST KONTRAST. iM WYŻSZY TYM LEPIEJ. jASNOŚĆ NIE JEST AŻ TAK ISTOTNA. WIĘKSZOŚĆ ODBIORNIKÓ JEST JUZ HD READY WI ĘC TO TEŻ NIE JEST TAK ISTOTNE. WAZNE JEST TEŻ TO ILE MA WEJŚĆ HDMI (2 ALBO 3 TO JEST OK). CZY MA MOŻLIWOŚC PODŁĄCZENIA PC. jAK KUPUJESZ TELEWIZOR POWYŻEJ 42 CALE TO KUP PLAZMĘ JEŚLI MNIEJSZY TO WYBIERZ LCD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne
ważna jest także szybkość reakcji matrycy, najlepsza jest 3-4 ms, a nie powinna byc większa niż 8ms. Większość telewizorów ma 8 ms, ale sa i takie co mają 5 ms. Zalezy też jaki masz nadajnik, czyli czy kablówka czy zwykła antena. Wiadomo ze lepszy odbiór ma kablowka czy satelita niz zwykła antena. jesli duz o ogladasz TV to nie polecam plazmy, LCD dłuzej wytrzyma. plazma więcej tez zuzywa pradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mysliscie o tych wszystkich nowych technologiach? w co warto inwestowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×