Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elle 22

jakie witaminy/suplementy łykacie teraz??

Polecane posty

Gość taka tam jedna niewazna
mi pomogl ten skrzyp o ktorym pisalam wczesniej, dobry tez jest merz specjal na paznokcie tylko kosztuje okolo 38 zl na miesiac. Na tradzik slyszalam duzo dobrego o bratku w tabletkach , masci benzacne i o masciach robionych wypisywanych przez lekarza. Moja kumpela stosowala sobie zincas i byla zadowolona. Tak z innej beczki kupilam sobie na paznokcie odzywke sally hansen triple strong i widze poprawe wiec chyba jest dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie zjada
maseczki robione na recepte sa boskie :):):) benzacne tez dobry W sumie chodzilam do 3 dermatologow, bralam diane.. I przetestowalam pol apteki. Teraz biore marvelon le glownie z powodu antykoncepcyjnego ale widze ze mi pomaga do tej najlepszej dermatolog mi szkoda isc bo 70zdeta wizyta i ze 150 na leki Wiec polki co lecze sie sama :D Bo juz tyle tego testowalam ze wiem co dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie zjada
A taka prosba jak piszesz podawaj chociaz orientacyyjne ceny dla biednych studentow to wazne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kombucza
1 zł za litr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna niewazna
powiem Ci ze o dobrego dermatologa naprawde trudno :) ja tez mialam problemy i nie spotkalam nikogo kto umialby mi pomoc i tez musze leczyc sie sama;) fakt ze przynsoci efekty ale ile natracilam sie kasy i ile mi teraz lezy masci w domu to juz osoba kwestia ;) i tez bralam diane ale fatalnie ja znosilam :) to chyba jakis standard ze przepisuja diane na problemy skorne ;) co do cen wiem tylko jakie sa u mnie wiec moge podac ale moga sie roznic od innych aptek ;) bratek kolo 5 zl , skrzyp 18 zl za 100 tbl , benzacne nie pamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalldldl
Możecie sobie dać spokój z rutinoscorbinami i tym podobnymi. To jest jeden z największych mitów współczesnej medycyny - witamina C na przeziębienie. Od jakiegoś czasu już wiadomo, że to nie działa. Były badania, testy itd i wnioski są raczej jednoznaczne. Ale oczywiście lekarze przepisują to dalej, lekarze są czasami naprawdę żenująco niedouczeni i wszystko, co potrafią na przeziębienie to rutinoscorbin i aspiryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie zjada
ogolnie stosuje zel peelinujacy garnier krem na noc garnier i krem na dzien garnier benzacne zel po poludniu albo wieczorem nakladam (czasami) a na noc maseczka robiona na bazie cynku alkoholu i ichtiolu czy co to tam jest lub cynk (ale to tez tylko czasami w tej chwili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna niewazna
ale przynajmniej witamina c wspomaga wytwarzanie kolagenu wiec bedziemy wiecznie mlode i piekne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie zjada
witamina c jest rakotworcza :D Pozatym fkt to chore sprzedaje sie jakies witaminy czy suplementy a tak naprawdde orgaznizm nie wchlania 5% z tego :D A firmy farmaceutyczne czepia kase to juz lepiej zrobic sobie diete bogata w te skladni Chociaz wiekszosc lekow nawet jak nie dziala jako lek to uzdrawia jako pllacebo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna niewazna
no ba :D jak nie dziala to trzeba wierzyc ze dziala i wtedy zadziala :D :D jedna pani kupila sobie kiedys melise mowiac ze wystarczy jak stoi na polce to ona juz jest spokojna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna niewazna
dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest rakotwórcze
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkitrtka
Madosia-napisz proszę w czym jest ta luteina,oczywiście mam na mysli preparat bez recepty.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
norweski tran mollera w płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łykam Vita miner. Ale poszukuję czegos niedrogiego a o dobrym składzie na cerę, włosy, paznokcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamira
Nie wiem dlaczego taki raban,czy zazywac czy nie witaminy.Oczywiscie witaminy nalezy lykac rownoczesnie z urozmaiconym jedzeniem.Tj takie proste do zrozumienia,nie lyka sie vit.zamiast jedzenia,a jezeli ktos z braku czasu,pospiechu,nie zawsze pilnuje tej urozmaiconej diety,to mu poprostu pomoga.Co do rutinoscorbiny,tej wlasnie starej,absolutnie polecam lykanie,systematyczne od wczesnej jesieni,napewno chroni przed lapaniem grypy i przeziebien,a jezeli juz sie zlapie,to przebieg jest lagodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>taka tam jedna niewazna>>>> a co bys polecila na wzmocnienie wlosow i paznokci??? cos co nie jest suplementem diety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark fairy lady
BELISSE JEDNA TABLETKE DZIENNIE.MUSZE WZMOCNIC WLOSY=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A+E. wcczesniej lykalam hydro control przez pol roku ale nie zauwazylam jakis konkretnych zmian. czasem tez na wlosy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzewikowa
mg b6 czosnek z wiesiolkiem w kapsulkach humavit-skrzp,pokrzywa,drozdze piwne vicard kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamira
No tak Belisse lykam juz przeszlo pol roku,rezultat jest taki,ze wlosy przestaly mi sie sypac,ale b.dlugo to trwa,odrastaja jakies takie,ale co do gestosci,to ciagle mam zastrzezenie,i tu zupelnie nie wiem co moglabym dodatkowo stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska999
tez biore Calivity,nawet z podanej powyzej stronki suplementydiety.istore bardzo dobrze wpływaja na mój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia7
Nie do konca na temat ... ale ktos pytal CO NA TRADZIK. Widze, ze prawie kazdy lekcewazy tego typu posty, ale u mnie tradzik okazal sie uczuleniem na laktoze. W miesiac po odstawieniu mleka (calkowicie) i produktow z nim zwiazanych (wiadomo bez przesady) moja cera byla znowu zdrowa!!! Bez lekow, masci, itp., niestety zaden dermatolog na to nie wpadl. Na szczescie po jogutrach naturalnych nic sie nie dzieje. Pozdrawiam i goraco polecam - dla mnie to najtanszy i najskuteczniejszy sposob na tradzik. Jesli nie pijesz duzo mleka, sprobuj kontrolowac co jadasz i pijesz i moze sam/-a tez znajdziesz przyczyne. To czego nasze organizmy nie trawia jest wyrzucane przez skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje rutinacee mutlivit, bo zawiera rutoazyd a ona wpływa na wchłanianie witamin, no i oczywiście ma witaminy i minerały, a w tę jesienną pluchę to przyda się każde wsparcie, do tego owoce i jeszcze warzywa, które są i chyba normę dobową witamin mam wyrobioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje rutinacee mutlivit, bo zawiera rutoazyd a ona wpływa na wchłanianie witamin, no i oczywiście ma witaminy i minerały, a w tę jesienną pluchę to przyda się każde wsparcie, do tego owoce i jeszcze warzywa, które są i chyba normę dobową witamin mam wyrobioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie co jakiś czas kupuje komplet witamin, żeby jednak coś takim mnie wzmacniało. Zazwyczaj najtańsze witaminy spotykam w aptekach internetowych np,. na e-lek.pl i wdaje mi się, ze w takich miejscach po prostu opłaca się coś takiego kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×