Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghghghghg

JEŚLI ZOSTALAM POPROSZONA BYĆ CHRZESTNĄ TO ILE MUSZE DAĆ DZIECKU NA PREZENT???

Polecane posty

Gość ghghghghg

jade na chrzest i nie wiem ile dać dziecku ?minimum to 500 złotych słyszałam.to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileż
no co Ty kup lepiej jakiś prezent nie będa pytali o cenę @!!!!!!! ja będę chrzestną to kupię coś do 200 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zartujesz
500 zł chyba smieszna jestes w zyciu bym tyle nie dała,porąbało cie kobieto???Chyba ze milionerką jestes,ja jak chrzciłam syna to siostra męza czyli chrzestna dała 200 i bylismy zadowoleni tylko dziadkowie dali 500 zl ale oboje no i pierwsza wnuczka dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zartujesz
pierwszy wnuk sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy na ile Cię stać...
a jak zotałam chrzestną byłam na studiach-pracowałam tylko w weekendy-kupiłam prezent za około 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghghg
tak myslicie...??ja studiuje włąsnie ..mieszkam w małopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że 500zł to szaleństwo :) Moja córcia od chrzestnych dostała krzesełko do karmienia za około 210zł i byliśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też 500zł zdaje się bardzo dużo :( u nas była troszke inna sytuacja - my gdy chrzciliśmy Synka to sami poprosiliśmy rodzine że nie chcemy pieniędzy (bo ona to byłyby raczej dla nas), to święto Synka.. i tak od chrzesnej dostał mate edukacyjną + szatke a od chrzestnego zabawke + ubranka + świece + sesje zdjęciową (ale to brat sam robił - z zamiłowania, nie żaden fotograf czy studio) i powiem Ci że i my byliśmy zadowoleni i goście - bynajmniej nie mieli jakiejś presji że \"trzeba dać\" - mam wrażenie że niektrzy rodzice chcą zrobić interes na chrzcie własnego dziecka :( jedynie pradziadkowie się wyłamali - dali razem nam 500zł ale mają 85 i 88 lat i już do sklepu nie chodzą a i to ich pierwszy prawnuk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghghg
A jaki prezent mozna kupić chrześnicy ?? blagam pomozcie mi ..jestem pierwszy raz chrzestną i nie wiem co i jak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała od swojej chrzestnej dostała też krzesełko do karmienia, od chrzestnego 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghghg
co jeszcze mozna kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam mojej Chrzesnicy złote maleńkie kolczyki i złoty łńcuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucuak
karuzela nad łozeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze dziecko od chrzestnych dostało po 500 zł-osoby sie nie znały wcześniej, wiec niktniczego nie ustalał. Ale wolałabym by dostało np. medalik z wygrawerowaną datą chrztu jako pamiątke. Prezent najważniejszy od serca, a nie ilość stówek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup lepiej biblię dla dzieci czy taki srebrny badziew w formie smoczka z grawerem i miejscem na pierwszy wypadnięty ząbek. Jak kasę (ostateczność) to max 200zł moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkl
500 złotyc to minimum jak mozna dac mniej nie kapuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×