Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Majorek, \"Dlaczego dom się trzęsie? \" :D:D:D Słoooodka! Zabawa - pomysł i wykonanie- pierwsza klasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sie zastanawiałam o co z tą szyba chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!! Trzeci dzień siedzenia w domu i już mnie trochę nosi:o Dobrze że przynajmniej Emma sobie poszła, to przynajmniej dzis na spacerek wyjdziemy:) mamy we wrocku nowy Aqua Park... chyba jutro się wybiorę z Panną Zuzanną. Ona pływa jak stara:) I wiecie co jeszcze?? Moje dziecko potrafi zaśpiewać piosenkę..... \"Jedzie pociok z daleka!!!\" i jeszcze \"Ta Dodoka ta mamusia, ta mamusia\" :D hehe... ale świnia jestem.... chwale sie od rana dzieckiem;) Dzis 6-cio lecie związku z moim I:) Szok normalnie....czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa, a co masz się nie chwalic, jak jest czym :) Ja wczoraj bawiłam się z nią na podłodze w pieski i potem cały wieczór było: mama oć pieśki i wędrowałysmy na czworakach po mieszkaniu. Odbija mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba jeszcze szczotki do kolan zamocować i będzie froterowanie :D zamierzam tak maćka wyposażyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu masz racje, nie wpadłam na to :) Może jeszcze inne pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia, Jaaga ma rację, co masz się nie chwalić :) Poza tym, ja nie uważam to za chwalenie się, tylko dzielenie radością :D:P Duuużo miłości i seksu na kolejne sześciolatki 😘😘😘 U nas w lutym minęło 5 :D Ale zleciało jak dwa :D Serio! Jasiek do taty krzyczy wieczorami \"kon, kon!\" :D:D I już wiadomo, co tatuś ma robić :P Wozi młodego na oklep na swoich tatusiowych plecach :D Ja na szczęście nie mam dużych powierzchni do froterowania :D Więcej poprzykrywane dywanami, lub terrakota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Channah czyli piątek się upieł, za to.. spotkanie jednak nie.. ;) jejku.. \"polej im\" hehe hmm.. tak powiedziałam? ;) no co herbatka to była.. no i na imprezie :) dzięki za komplementy :D Gosikka zakupy niezłe :D hehe a u mnie w kerfurze (bo niedaleko) niestety wybór tych mnie interesujących książeczek niewielki, za to w tesco jest seria z groszkiem i nne tego typu :) ale tam.. to dalej mamy i rzadziej jeździmy. Hmm.. ja ostatnio głownie dla Małgosi, a jak chcę sobie coś kupić, to jakoś nie ma czasu, okazji... tak jak z szukaniem dżinsów na mnie w stosie ich pełnym i cenie od 10zł :) Grzywa przetwornica? to coś takiego jest w monitorze? Ja wiem, że jest problem z suchym lodem, bo mi zwęża obraz jak jest świeżo włączony - to kupiona używka, więc może już czas na niego. Już Paweł wspominiał o nowym zakupie .. tym razem może lcd (o tak tak :D ).Tylko podobno używane lcd nie jest dobrze kupować, bo.. coś tam :P Zuzia na golasa i robisz :o - a ja stwierdziłam, że to też dobry sposób na hartowanie :) i pozwalam jej trochę pobiegać - w końcu dla dzieci to takie naturalne ;) Mnie w tamtym roku o ciepłej porze niestety nie udała się walka z pieluchami.. skorzystać z lodowatych kąpieli - brrrrr - o nieee! nikt mnie na to nie namówi ;) Nawet pod prysznicem takie zdrowe polewanie się raz ciepłym raz zimnym.. hehe.. tez nei dla mnie.. albo.. musiałabym naprawdę się nastawić psychicznie i mieć dobry dzień (i chyba porę roku :D ).. hehe 🌼 dużo miłości i radości - jak to moja Gosia mówi - i trwania w tym do samego końca przy sobie Brawo dla Zuzi ;) nauczyła się pływać gdzie? :P Miś hahah takie duże ściereczki mu przyczep do piszczeli :D Ja dzisiaj: aż jedna podkoszulka z długim rękawkiem rozmiar 86 :) Pierwszy taki zakup - heh w marketach ciężko trafić.. dziwne :) więc poszłam do hurtowni \"niemowlęcej\" :) wiało dzisiaj momentami mocno... jeszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po kilkudniowej przerwie :) Majorku, bardzo mi się Wasz bal podobał. A Gosia jest przesłodka :D Gosikka, Jaś dorośleje :D Mają te nasze chłopaczki taką męską urodę, nikomu nawet nie przyjdzie do głowy, że to dziewczynki :) Mój brat jak był mały miał bardzo subtelną urodę (jasnoblond włoski obcięte na pazia, wielkie niebieskie oczy i mały zadarty nosek, jak patrzę na jego zdjęcia teraz to pierwsze skojarzenie - Mały Książę), wiecznie ktoś mówił - jaka śliczna dziewczynka, na co on się odzywał swoim niskim głosem - ja nie jestem dziewczynka, ja jestem chłopiec. A głos miał, jakby to określić, dziecięcy baryton :D Grzywa, z mówieniem Maksiu 100 lat za Zuzią :) ale podobno chłopcy wszystko robią później. Nie wdał się w mamusię, ja mając rok nie nosiłam pieluchy i mówiłam zdaniami. Za to tatuś podobno rozstał się z pieluchą baaardzo późno (około 4 lat). Mam nadzieję że moje dziecko chociaż jakąś średnią wyciągnie. Jeśli chodzi o wspólny spacer, to bardzo chętnie, tylko na razie coś nam się wiosna zbiesiła.... Ale jak tylko zrobi się cieplej to tak!tak! :D Jutro dajemy babci wolny dzień, Darek idzie do pracy na 11, ja pracuję do 11.30, w związku z czym Maks spędzi jutro godzinkę u mnie w przedszkolu. Darek mi go przywiezie i razem wrócimy do domu. Troszkę się obawiam, bo po pierwsze ja w pracy będę, więc będę miała swoje obowiązki, ale podczas dotychczasowych wizyt w przedszkolu to nawet się za mną nie oglądał, no i boję się ze coś złapie... Ale pomyślałam że to dobry program adaptacyjny, małymi krokami, a po wakacjach jak już będzie pora do przedszkola, to będzie znał i miejsce i panie i będzie mu łatwiej się przystosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam wszyatkim za miłe słowa na temat Gosi i.. naszego balu ;) :P Gosza 🖐️ :) Fajnie ma Maksiu z mamą w przedszkolu :P Co do pieluchowania, to nie ma co się przejmować. Przy tetrówkach było zupełnie inaczej. Ja już wiem :) bo zakładałam jeszcze niedawno tetrówki Gosi ;) :P To jest zmiania pieluchy zaraz po obsikaniu, średnio co półtorej godziny. Niunia sama mnie informowała o zainstniałym fakcie ;) A kiedy ma "pampka" na pupie, to wcale nie wiem, co i kiedy :) Zresztą podobno (według psychologów itp), taka umiejętność siusiania do nocnika w wieku roczku itp, to tylko nawyk a nie.. hmm.. jakby to nazwać.. logika :D i zew natury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, na razie się nie przejmuję, na razie ma pieluchę i cześć, był krótki czas że przynosił nocnik i nawet udawało mu się nasikać, ale na razie się rozmyślił. Czasem przynosi nocnik, ale jak pytam czy chce usiąść to mówi nie, a ja nie nie naciskam. Niemniej jednak byłoby dobrze żeby opanował tę sztukę zanim pójdzie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do łóżka, jutro pobudka o 5 :( Dobrej nocy i słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, tylko mi nie mów, że Gosia nosi 86 :) Chyba, że ty ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza dobrej nocki :) Gosikka hehe Gosia róznie nosi.. ma jeszcze dwa body 12m :) Fakt, że łatwo się rozpinają, ale jak ma majtki, to nie jest źle ;) Tak rozmawiałyście o wzroście, to w końcu bąbla zmierzyliśmy i wyszło.. że nam dziecko urosło :D 85 ma :) A ta koszulka 86 jest sporawa, nie przymierzałam, ale przykładałam :) Już większość rzeczy kupujemy na 92, ale to wiadomo.. rozmiar rozmiarowi.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę się nie nabijać połowa garderoby chlewika jest na 86! ale powoli przechodzimy na 92! zwłaszcza spodnie po odpampkowaniu zrobiły się krótkie... tyle, że wszystkie spodnie za szerokie, a szelek tutuś nie lubi :o fajnie, że w niektórych spodniach dla dziewczynek są takie gumki, jak w ciążówkach i łatwiej coś znaleźć na chudy tyłek zosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miś :D taak te proporcje.. spodnie szerokie.. rękawy krótkie.. bo to ciuszki jeszcze na niemowlaki, a nasze 2 latki mają już inne ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaku, ja się nie nabijam, tylko nadal (serio, serio!) jestem w szoku, że MOJE takie duże. Jaś ma brata stryjecznego o 7mcy starszego i różnica jest (może coraz mniejsza, ale jednak). Kilka razy się zdarzyło, że postronne osoby dawały mu 2 latka, mimo, że miał mniej niż 1,5 roku :O:) Teściowa mówiła, ze jakiś staruszek na spacerze dawał mu nawet 3-4 latka :D Ale to już przegięcie, dziadziuś chyba 3latka dawno nie widział ;):D A wasze opisy utwierdzają mnie, że on rzeczywiście jest spory. I tyle. A małe jest piękne :)😘 Spodenki z tą regulowaną gumką można dostać, tylko trzeba troche poszukać. Też mamy ten problem, choć pewnie w mniejszym stopniu, bo część spodenek Jasiowi spada z dupki :D Brzusio, jak się naje jest taaaki okrągły, ale dupka...taka sobie :D No i można też kupić dresowe ze sznureczkiem. Zresztą - komu ja to tłumaczę, Supermamo :D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D my własnei wchodzimy na \"86\" :D więc nie jest chyb atak źle z tym moim Kurczakiem vel. Tyci Tyci Bobs ma nowego kolegę- piszą razem \"m\" na piasku koło ślizgawki :D takie dwa smerfy :D Bobs dziś dał koledze traktorek - ciekawe, jak w lecie będzie mu szło dzielenie się zabawkami w piaskownicy ale powiem Wam, ze Bobs uwielbia dzieci - w domu ciągle podchodzi do drzwi balkonowych (sprawdza, czy Ania idzie) dziś jak wyciągnął grabki - pokazał mi je - \"tak Synku, będziemy ej brali do piasku jak będzie ciepło\" - siedział z nimi dobre 20 minut, wołal cały czas \"Ania\" a pod koniec z wrażenia sie popłakałl :o :) kurcze, zima wraca :o trochę ... :o Gosikka - niom, zakupy udane , ja też chcę tymczasem zmykam udawać że coś robię:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piszębez ładu i składu jak potłuczona :o a, Grzywa - nie bądź świnia - chwal się wiecej ;) buziaqi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tonisiem mam problem z ubrankami, bo ma ponad 5 ( i wie o tym) i chce nosic ubranka, które tyle mają wpisane na metce (5-6) a często pasują jeszcze 98-104-110 do 116! ale jest skuteczny sposób dopasowania ubranek: wycięcie metki!!! wtedy założy bez bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Skoro jesteście przy rozmiarach to mój kurczaczek chyba nie jest wcale takim kurczaczkiem :P Byliśmy na szczepieniu ma 84 cm i waży 11500 :D A rozmiary kupujemy na 92...jeszcze zależy od firmy...bo spodnie ze Smyka są jeszcze troszkę duże... W większości z ubranek 86 już wyrasta :) A np. body to kupuję już na 98 :) Naukę nocnikowania też odkładam na cieplejsze dni...Zobaczymy co z tego będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale was dużo! :D:D:D 😘 No taaak mój Żyrafek (bo do słonika to mu dużo brakuje :D:P ) wchodzi powoli w 98. 92 to standard :) Channah, to chyba ja tez \"potłuczona\" bo wszysko normalnie załapałam :D:P Jasiek tez uwielbia dzieci, ale nie wiem, jak będzie z dzieleniem się :O Może dzieciom da zabawkę, ale w domu jest na etapie \"moje!\" (tuli zabawkę, przedmiot, kęs :) do siebie i słodko się uśmiecha, a jak się naciska, to się drze \"MOJE!!!\" i prawie ryczy :O ) Mały sobek nam chyba rośnie, a tak chcieliśmy tego uniknąć :O No, zobaczymy, może mu minie, bo to świeża sprawa :) Sylwuś 🖐️😘 Karolinka jest spora, to widać. I ta nuzia... ;):D Tak jak Gosia Majorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Majorek Myślę ze to przetwornica, bo my kilka miesięcy temu wymienialiśmy przez to telewizor. Miał juz 10 lat i pewnego pięknego dnia zaczął piszczeć:o. Mój mąż to specjalista od takich rzeczy, więc od razu postawił diagnozę i zaczął rozglądać sie za nowym. I myślę ze jeżeli będziecie kupować nowy monitor, to raczej na 100% LCD, bo kineskopowych już chyba nawet nie dostaniecie w sklepie:D No chyba ze znowu używany od kogoś. A co do zakupu używki LCD, to podpytam mojego I. Będzie wiedział czy powinno sie czy nie. Gosza...To świetnie. Jak tylko będzie cieplej, to proponuję skoczyć do parku południowego. Tam jest ślicznie:) Co do rozmiarów ubrań dla dzieci, ro powiem ze rozmiarówka jest tak nie równa, ze juz przestałam zwracać na nią uwagę:) Dziś zmierzę Zuzannę. Dawno tego nie robiłam:) Wczoraj rozkręciłam i rozebrałam i uprałam cały wózek, więc wiosenne porządki ogłaszam za rozpoczęte!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia, racja - Jaś nosi od 92 do 104 :D (86 chyb już nie mamy, oprócz 3 bodziaków z niemiec 86-92). Jestem pewna, że Zuzik jest większy od Jasia :D ...zawsze tak było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... i zapomniałam zmierzyć:o Zuza jest wyrośnięta. Urodziła sie juz długa jak cholera, ale nie ma sie co dziwić. Mamusia ma 176 a tatuś 186. Sadzę ze ona może być jeszcze wyższa ode mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :D jak się tak licytujemy ;) chlewik nosi ( w tej chwili) majtki dziewczęce na rozniar 122-128 sam sobie włożył :classic_cool: dziś z Wami nie popiszę, świętujemy 11 lat (za pół godziny) jak trafił swój na swego, czyli krzyś się w knajpie dosiadł :p zaraz wypijemy kolejne piwo razem :D wtedy też był wtorek! super lazania się dopieka, dziecki pomyte, piwo się nabywa :p a w prezencie od męża zakupłam sobie strój kąpielowy, powinien pasować duuuuuużo lepiej niż aktualny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej :) Channah o matko, Bobsik tak się wzruszył, że popłakał.. o rany... Grzywa właśnie mi coś cicho podzwania, i nie wiem, czy monitor, czy komp :) Na razie Paweł trochę przestawił monitor ;) Coś Ty, na pewno w sklepie są jeszcze kineskopowce ;) Tak samo, jak mają niezły zbyt pralki typu Frania :) A ja wolałabym już lcd, bo miałabym miejsce na biurku - teraz zajmuje całe monitor ;) No i to jest \"zdrowszy\" monitor ;) Miś :D A co na to właścicielka majtek? :) ❤️ następnych kilku takich 11tek - jeszcze lepszych i miłośniejszych :D Każde dziecko ma swój etap \"moje\" ;) Małgosia nie chce się dzielić, ciężko ją było namówić do tego, żeby pozwoliła chłopczykowi zbadać piłke - a potem, żeby razem w nią grali. Za to cudzesy.. oo chętnie :D Dzisiaj odwiedziłyśmy moich dawnych sąsiadów z domu rodzinnego (też teraz w Łodzi mieszkają :D ). Małgosia wyszalała się z dziewczynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, piękna rocznica - stalowa :D Niech Wasza miłość będzie mocna, jak stal i niech nigdy nie opuszcza Was poczucie homoru, ono pomaga wiele przetrwać :)😘[zgrzewka brwarku za wasze zdrowie :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×