Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

GOSZA sto lat ❤️ GRZYWA e tam ja mysle że nie Ty zgwałcisz ale Ty zostaniesz zgwałcona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksiu na razie przy piciu jeszcze za mocno przechyla kubek i się oblewa. Ale jak coś gęstego (np. maślanka) to sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, no właśnie, niekapki to fajna sprawa, ale wyrabiają odruch przechylania naczynia "na maksa" :O Też nad tym pracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok poslałam Wam moje cudowne dziecie ;) mysle że nikogo nie ominelam :) maz wrocił bede pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem :P Gosiu ale Jasiek wcina...moja nawet połowę tego nie zje co on :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza wyslałam ...na pewno daj meila moze cos mi sie popinkoliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na taki słalam.... Gosza spróbuje raz jeszcze momencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dostałam :) Jak się fajnie umalowała. I jakie ma włoski śliczne, w ogóle śliczna jest, dawno jej nie widziałam. A mój jeszcze niedawno był łysol, teraz coś urosło, ale na razie niewiele tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, fajne. Obie rzeczy mi się bardzo podobają. Pojazd jest superowy, na pewno dużo bezpieczniejszy niż fotelik. My na razie musimy się zadowolić zwykłym fotelikiem i zwykłym nocnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, ja cię widziałam, ale tak mało napisałaś, że myślałam, ze cię nie ma :P:D:D:D😘 Fakt, ładnie je, :) ale doświadczylam bycia mamą \"niejadka\" w trakcie i 3 dni po chorobie :O Nie zazdroszczę nikomu, kto ma taką sytuację ciągle :O Zwłaszcza teraz gdy nadrabia straty ;) róznica jest dla mnie szczegółnie porażająca. A Karolinka je małe ilości, czy mało róznorodnie? Misiu, zakupy wypas :) Dawaj bieliznę! :D Najlepiej na modelce! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa, ale masz boskie wymiary! :) Twój K. to szczęściarz :D Ale chyba ciężko znaleźć bieliznę w takim rozmiarze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się nie nabijam :P Widziałam cię na żywo i nie miałam wrażenia, że widzę dziwoląga, wręcz przeciwnie :D 😘 Ale pewnie kłopot zakupowy niemały...:O Idę do męża :D 🖐️ i dla nieobecnych... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja cie widzę, tylko nie mam jak pisac :( Jeszcze tylko jedno odnosnie jedzenia, moja córka je wszystko sama, nie ma mowy o karmieniu :( Jeśli bym chciała jej dac kanapke to chyba musiałabym jej pokroic chleb i osobno wedlinę i dac jej widelec. Może nie problem w tym ile ona je tylko to co je. Misiu faktycznie masz wymiary, ja tez zwróciłam na to uwagę w opisie allegro :) Gosza 100 lat 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Bobry :) moi Goscie wyjechali w domu cicho aż dziwnie Bobrzecie śpi a ja odpoczywam miałam w domu nastolatkę stylizowaną na EMO :o dwunastolatka i mojego Brata (on jest chyba nadpobudliwy :o :p) ale dochodzę do siebie :D serdecznei pozdrawiam PS. przeleciałam tak po łebkach tylko, ale - Gosza - najlepszego, Donia - Dasia kontra farby - :D - pozdrawiam makaronowe dzieciaki - bober to też makaronboy :D) mykam, mam sporo pracy buziaki do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosia...jakoś wyleciałam z rytmu pisania :P U mnie dziś 12 stopni...tylko wieje coś mocno :O A w zeszłym tygodniu pełno śniegu było.... Misiu fajna fryzurka...ja też poproszę Misia w całości :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, to masz weekend na wdrożenie się :P:D:D:d😘 U nas też wieje :O Spacer z tego powodu trwał tylko 40min :O Channah, my na Jasia mówimy też \"Johnny Patato\" :D:D:D z wiadomych względów :D I to 12latka ma taką stylizację? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×