Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Dobry wieczor:):):) Zyje oglaszam glosno zyje:):):)Zlego diabel sie nie czepia:P:P:P Pare problemow i pare kloptow ,ale zyje:):):) Teraz mam do czytania 5 stron ludzie tylko kiedy :):):) Nie wiem co u kogo slychac i co sie dzieje ,ale nadrobie :):) To sie rozpisze:):):) Buziaczki dla wszystkich:):):) Kobitki zwolnilam sie i jakos lzej mi na duszy:):) Tylko inna praca mnie wykancza ,ale sie juz zbieram do ............ Teraz to ja sie musze nacieszyc mezem:):):) Nie wiem jak tam Grzywa >??????????Doczyatm:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly!!! :D:D:D 😘 Już się trochę martwiłam. Ale upierdliwe maile odniosły skutek, co? ;):P:D Zmień stopkę ;) i pisz :) Jak Adaśko? Grzywa się seksi na potęgę ;):D:P i tez zmieniła pracę :) Ogólnie jesteśmy zdrowi (u Doni klęska chorób :O ), ale wiosna idzie i będzie lepiej. Branoc wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.... gorzej tylko jak w przełomowym momencie Zuzanna zaczyna krzyczeć ze swojego pokoju \"TATUUUUUŚŚ!!!!\":o:o:o 🖐️ FLY... dlaczego sie zwolniłaś?? Ja tez się zwolniłam i też sie cieszę:) Nową pracę zacznę na dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja:) znowu wysłałam posta o 9:25:) Ma sie to wyczucie czasu;) idę sprzątać...Zuzanna chce "Tubisie':) muszę kompa jej zwolnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo ! buziaczki dla wszystkich 😘 grzywa..🌻 nie ma co zazdrościć...trzeba robić ;) może tym razem chłopczyk będzie :) Majorek...🌻😘 channah...🌻 Bobs babci się boi? :o kurcze niefajnie... coś pewnie przeskrobała i sobie zapamiętał :) czuję się w miarę dobrze :) pamiętacie pewnie końcówkę ciąży :o zgaga jak cholera,spać mogę średnio,dzidzia kopie jak oszalała o każdej porze dnia i nocy...chyba będzie chłopczyk bo wątpię żeby dziewczynka miała tyle siły... Gosikka.. tak naprawdę nie wiem czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka...lekarz co usg zmieniał zdanie :o raz nie widział bo żle ułożone,raz bo pępowina między nogami, raz mu się wydawało że chłopczyk, raz że dziewczynka :o mam jeszcze jedno usg,ale czuję że się dalej nie dowiem...czuję że będzie chłopczyk...zresztą sama nie wiem... idę dzisiaj torbę spakować,narazie tylko wpakuję koszulę,szlafrok,majty poporodowe... ciuszki dla dzidzi mam już odkopane z szaf posortowałam te najmniejsze rozmiary, ale jeszcze nie prałam, chociaz kupiłam lovelę tak prawdę mówiąc to nie mam czasu na ciążę...ciągle jeszcze żyję \"upiększaniem domu\" na dniach zakładamy panele na całą górę (dół mamy zrobiony) i będzie koniec brudnej roboty :) potem już tylko firaneczki, meble,dywany i takie tam... jestem tak spłukana że głowa boli...wszystko jest tak strasznie drogie :( a jeżeli chodzi o rozmiary to Łukaszek nosi 98 a nuzię? kozaczki kupiłam mu rozm. 24 papucie nosi 23 pozdrowienia dla wszyskich... co jakiś czas będę was odwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ania wd ❤️ :D Ciesz się tym stanem...bo pewnie ostatni raz jesteś ;) Ja to bym nie wytrzymała nie wiedzieć jaka płeć...na pewno bym poszła do lekarza który by mi to określił :P :D :D :D Jagga ale Kornelka jest śliczna...taką delikatną ma urodę :) I śliczne oczka :) A brat to już kawaler...fajnie :) Gosia...to Jaś na prawdę duży jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ania wd, Flyfly 🖐️ Sylwia dziękujemy :) I od Korneliki dla Wojtusia ❤️ Siedze w pracy i się meczę, może czas ją zmienić ;) Posiedziałabym w domu z dzieckiem, tak mało ją widzę, a czas ucieka bezpowrotnie :( Moja Kornelia nosi rozmiar 86, wczoraj w Leclerku były w promocji skarpetki z \"Woli\" po 1 zł i 1,5 zł no i kupiłam kilka par skarpetek i podkolanówki, można je śmiało nazwać pończochami :). Stópka dobra a na wysokość sięgają do połowy uda. Nawet fajnie wyglądają ;) Rozumiem, że ona jest malutka, ale po co jej taka duza stopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Taak Grzywa gorzej.. zwłaszcza, jak dziecka łózka jest zaraz za naszym.. i się coś tam zaczyna "w trakcie" ruszać..;) :D Ja nie chciałam znać płci do końca ;) Na środkowym usg kobitka nie chciała powiedzieć ;) (tzn. że do końca nie wiadomo itp). MIałąm jeszcze jedno badanie w 8 miesiącu.. no i już dałam za wygraną, ale to przyszły tatuś zapytał o płeć (jak i poprzednio) ;) Jaaga fajna promocja ;) paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaś \"w trakcie\" śpi grzecznie :P:D Grzywa, o co chodzi z tą 9.25? :D Aniu, jakby się \"samo\" zrobiło ;) (mam na mysli przez przypadek), to byłoby pewnie lepiej. A tak, to są jakieś plany, budowa, staż w pracy (którego nie można przerwać na tyle, zeby urodzić i odchować dzidzię, bo trzeba by od nowa naczynać - zbyt długo przerwa :O ). Ehhh... czasami lepiej, jak zdecyduje \"ślepy los\" :) Ciesz się ciążą, Sylwia ma rację. Ja tam za tym tęsknię, choć brzuch miałam ogrooomny (niektóre pamiętają :D). Trzymam kciuki za szybkie i pomyslne rozwiązanie i...ciebie za słowo, że będziesz wpadała czasami :)😘 Ej, Łukaszek większy od Jaśka? :D My 98 mamy okpołowę ubranek (teraz jestem na etapie gruntownej wymiany, bo wszystko się robi za małe :) ). Stópki mają takie same :) Jaaga, nie ma leclerca :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka spokojnie :) masz jeszcze dużo czasu. Może będzie jeszcze nie jedno ;) Majorek promocja fajna, tylko nóżki \"niefajne\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę wieczorem na "Lejdis" :) Zobaczymy, czy nie będę żałowała... Jasiek od soboty ma zabawę z tymi literkowymi puzzlami piankowymi, które w superpharm dali do pampków. Co co dzień mnie zaskakuje, bo poznaje kolejną literkę. Dziś robię śniadanie, a on przychodzi i mówi "Mama! Wu!" Patrzę, a on rzeczywiście trzyma "w" w łapce :D:D Jak tak dalej pójdzie, to w tym tempie do dwóch latek zacznie czytać ;););):D:D Zabawa z kategorii "Zgadnij o co chodzi?" Kat, zwierzę - "bejan" (od razu mówię, ze nie baran, bo to "beee" ) kat. pokarm "Cyna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na rozstrzygnięcie \"cyny\" ;) (cytryna? ) kategoria \"odzież\" - \"titici\" w życiu nie zgadniecie a co do spania .... podczas ...... Bobsowi zdarza sie gadać przez sen :D wysprzątałam, jutro moja mama przyjeżdza :D buziaqi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stawiam na cytrynę ;) reszty nie odgadłam. Ja swojej nie moge zrozumie, wczoraj chodziła i gadała: gotusia. Dopiero po dłuższej chwili zorientowałam się, że śpiewa piosenke z Baby TV: Gotuj sam, gotuj sam... Gosikka jak lejdis? My wybieramy sie w Dzień Kobiet, a potem do knajpy, oczywiście bez facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak... słowotwórstwo naszych dzieci, to jest coś, co powinno sie zapisywać:) Widzę ze Jaś rośnie na humanistę, bo zna litery, a moje dziecko na umysł ścisły, bo liczy do pięciu:p Oczywiście nie zawsze uda jej się w odpowiedniej kolejności, ale stara sie:D Ja dziś idę na spotkanie z szefem. Pracę prawdopodobnie zacznę od poniedziałku. Jutro idę po świadectwo pracy. Chce jeszcze umówić sie dziś na paznokcie, bo postanowiłam położyć dobie żel na swoje w celu utwardzenia. Co sobie trochę zapuszczę, to zaraz jakiś cholerny zadzior zrobię i po paznokciu:o Na żelu to chociaż się będzie lakier dłużej trzymał:) A co do planów na dzień kobiet, to ja mam Kinder Bal, a następnie mega imprezę z okazji urodzin mojej przyjaciółki:) Dziś idę po prezent. Czuję więc ze w niedzielę będzie mega kac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Dzisiaj byłyśmy na placu zabaw :) ale bez zabawek oczywiście :) Gosia najwięcej w piasku się bawiła ;) Tam ktoś przytachał jakieś ładne kamienie, pozbierała.. Potem złapała foliówkę, która nie chciała się dać wyrzucić do kosza i wywiewało ją ;) więc.. musiałam trzymać, a ona wkładała kamienie :D Jaaga no jak mogą być niefajne.. ? ;) :P Masz Baby tv? :) Gosikka i jak Lejdis? :D Brawo za naukę literek.. hihi :) "bejan" ... bażant? .. ;) ;) :P Channah "titici" jak tycie.. butki, skapretki? hehe :) Grzywa Paweł siedział do 2.30 czy jakoś i robił mi monitor.. ;) nie wiem, czy cały czas ;) Ale pozmieniał ustawienia, sterowniki (hehe takie proste, a nie wpadłam :) ), przemagnesował go czy jak to się nazywa :P I.. teraz nie wiem, czy nadal chce mi kupić nowy.. A już wczoraj przeglądaliśmy oferty na allegro.. ;) A Małgosia jak fajnie liczy, kiedy bawimy się w chowanego :D 5, 7,8, 12, 15,.. itp :D A ja.. w Dzień Kobiet... jadę do teściowej.... ;) Tydzień temu, nie skapowałam, że to będzie akurat 8 marca w sobotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę jutro do teściowej bo ma urodziny, 100-ne ;) chyba. Tak mam baby tv i jest hitem, Kornelia go uwielbia więc jest ciągle wojna o telewizor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam dość doskonalenia zawodowego :O Gosza, wiesz o co chodzi :O;) Zwłaszcza, że to doskonalenie ma niewiele wspólnego z moimi rzeczywistymi potrzebami Channah, taaaaak! :D Cyna to cytryna :D A titici? Rajstopki? A może buciki? Stawiam na buciki :) Bejan to.....biedronka :O:D:D:D:D Jaaga, \"Lejdis\"? Fajna, lekka komedyjka. Nie jest to żadne ambitne kino (zresztą chyba do tego nie aspiruje), ale fajny filmik, zwłaszcza na babski wieczór :) Myślę, że nie będziesz żałowała :) Grzywcia, Jaś \"liczy\" tak: \"czy, da, czy, da\" co oznacza \"trzy, dwa\" :D:D:D Majorek, Małogsia przecież liczy dobrze....Coraz większą liczbę podaje :D A że niektóre omija.... ;):D Baby tv jest super! Moja przyjaciółka ma z satelity. My mamy kablówkę, więc jest tylko 40 programów ;) I tak nie mam czasu oglądać :P Ale ten kanał jest super - dokładnie na miarę naszych maluchów. Niestety większość bajek w minimini, jest sporo \"na wyrost\" dla takich malców jak nasze :O Ja nie mam jeszcze planów na 8 marca...Ciekawe, co mąż wymyśli oprócz kwiatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, mogę prosić przepis na sajgonki? Mam papier i może bym zrobiła jutro na obiad... Od wtorku miałam po pracy (od 14 do 18) szkolenia :O Jutro mam juz spokój, mogę zrobić obiad \"na świeżo\", a nie dzień wcześniej :O Jeśli macie fajne przepisy na sajgonki, to proszę, nie tylko Misiową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka ;) :) Małgosia dzisiaj liczyła 5,7,15,12..:D Ja plany na 8 marca mam, jak napisałam, ale nie sa moje.. ;) :o My z rzadka kupujemy gotowe sajgonki, więc nie pomogę ;) Tak.. Minimini jest dla przedszkolaków - jak to o sobie sami mówią :) Fakt, że nie wszystkie się nadają.. heh chciałam Gosi raz włączyć te kucyki, to akurat za dużo złego tam było.. ;) Są na szczęście niektóre - zwłaszcza te króciutkie - które nadają się ;) Ale to też trzeba akurat trafić :) A teraz piszę sobie.. a własciwie czytam.. z nowego monitora :D:D Akcja naprawcza starego dała rezultaty, chociaż to musiałabym sprawdzić wieczorem, gdy siedzę długo :) biedzie pojechaliśmy do Media Markt na zwiady monitorowe. Nastaliśmy się, naoglądaliśmy.. na marne.. ;) Najpierw wybrałam modele mnie interesujące i najtańsze :) No i potem miałam zagwostkę, panoramiczny, czy zwykły ;) - niewysoki elegancki, czy jednak \"kadratowy\" krowiasty :D I jak w końcu zdecydowałam się na normalny, to się okazało, że nie ma monitorów, tzn. w tych pudłach tam pod nimi, nie było tego modelu, drugiego panoramicznego też nie. I dlatego pewnie były tak okazyjne w cenie, bo wystawowe sztuki.. ;) Echh.. ;) Na szczęście w tym centrum handlowym był jeszcze inny sklep i tam był ten sam wybrany model niewiele droższy :D No i mam białą 19stkę hehe. Ile tu przestrzeni, aż sobie tlen powiększyłam i wydłużyłam.. hehe. Kafeterię mam prawie całą na lewej połowie ekranu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Majorek, to będziesz dobrze widzieć jak Ci macham :D Bobs śpi z Tatusiem ja mam jeszcze odrobinę sił wiec \"tak sobie zaszłam\" .... do Was :D Biedronka vel. bejan - fiu, fiu ;) , pozdro dla Jaśka a titici to ofsiur rajstopki ;) dzis dostalam zwrot podatku - zakupy rozpoczęte :D no i szukam jakiegos lokum nad morzem - maj/czerwiec planujemy urlop :D (w tym roku też \"mamusia\" pewnie bedzie chciala z nami jechać :o , tym bardziej ze jedziemy nie pociągiem a samochodem, ale juz sie bojowo nastawiam :p i nie dam sięjak rok temu najwyżej Mąż będzie nad morzem dwa razy - raz z Mamą, raz z nami :D ) grunt, ze jutro piątek, pizza jak zwykle :D zmykam robić\"badania rynku\" na allegro [czytaj. zobaczyć na co mogę wydać kasę :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hehe my też ze zwrotu podatku :) jeeny ta twoja teściowa to jakaś .. despotyczna baba... nie no przegina maksymalnie.. na urlopie się wypoczywa, owszem czasem dodatkowa osoba przydaje się, żeby zaopiekować się dzieckiem, gdy my planujemy wieczorne wyjście, czy na plaży czy,.. no ale do ciężkiej.. cho... bez przesady! :) Musisz!! Musicie!! jej to wypersfadować, w końcu to jest czas dla Was! :) i że jeszcze musi koniecznie z kimś, jak piszesz o tych dwóch razach męża.. ;) A co na to wszystko (te i inne zachowania) Twój mąż, a jej syn? 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, Majorek, spoko luz :D nie dam się :D mój Mąż- nie widział przeciwwskazań (:o) , zaproponował żeby moja Mam a też przyjechała :D - taaa, to by były wakacje :p no mają ludzie pomysły , nie :D ale kocham tego mojego Męża :D szukam fajnej bielizny i ... prostownicy do włosów (proszę nie łaczyć ze sobą tych zakupów :p ) allegro dla rozpoznania, jutro moze skoczymy zobaczyć coś na żywo Maż marzy o czymś czerwonym ... taaa, za kilka dni będzie:p @ :p dziś nam kolega Bobsa zaniemógł na hustawce - padł dosłownie :D nic to, może jutro będzie z niego twardszy zawodnik i nie zaśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. jak mąż nie widzi przeciwskazań, to teściowa tym bardziej :) oj, mają ludzie pomysły... ;) hahahaha dopiero jak doszłam do łączyć, to.. połączyłam :D:D :P taak.. chciałabym od niego czerwoną bieliznę ;) a czerwono to mam właśnie i kawki nie mogę pić :) na huśtawce kimnął.. to musiał się wcześniej wyszaleć.. pewnie z Bobsem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie z Bobsem (dotarlismy z poślizgiem na plac zabaw) jutro koleżkę przesłuchamy - ajk biegał z Anią to ma przekichane :p, albo Bobs kimnie za karę(byle nie ja :p) dobra, spadam do chłopaków moich :D chochanych :D Branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadały i polazły :O Nie poczekały na koleżankę :(:P To ja też idę :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ostatnio coś nie wyrabiam z czasem... gosiu, przepraszam, że nie pomogłam z sajgonkami, ale wziąć od misia przepis nie jest łatwo, nasza kuchnia to: weź co masz, dopraw jak lubisz i jedz ze smakiem :p za to mogę w końcu napisać, jak smażę ser ;) najbardziej pasują nam serki pleśniowe z lidla, bo mają mniejsze, za to wyższe krążki, takie można przekroić na pół, połówki najpierw wciskam w podprażone ziarenka słonecznika, bądź sezamu albo w płatki migdałów :) następnie w rozkłócone jajko, później w bułkę tartą - zwykła panierka, najsmaczniejsze smażone na maśle, najlepiej klarowanym, smażyć na niezbyt gorącym tłuszczu aż przyrumienią się ze wszystkich stron i zaczną się spłaszczać, tylko trzeba uważać, by nie popłynęły za bardzo ;) zdarza mi się panierować też inne sery! np. twarde żółte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×