Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Misiu od dawna bardzo mi sie podobaja lalki Berjuan i nawet wypatrzyłam takie mniejsze chyba 38 cm i zastanawiałam się nad kupnem na gwiazdkę :) Te co kupilas tez sa śliczne, tylko chyba za duże dla mojej kruszynki. W czoraj byliśmy w L\"eclercu i ogladalismy z nią zabawki, no i zdecydowanie lalki! - ze wskazaniem na bobasy, ale też baardzo zafascynował ją odkurzacz. Dziewczyny wiem, że w zeszłym roku niektóre z was kupiły dla swoich dzieci, napiszcie czy warto? Bo mnie się wydaje, ze to taka zabawka na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mają też mniejsze laleczki tej firmy, ale na te duże zdecydowałam się ze względu na ubranka :D kiedy je kupowałam akurat wojtuś wyrastał z rozmiaru, który jest idealny na lalki, a dziewczynki UWIELBIAJĄ je przebierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te lale - jak będą chłopaki, to SOBIE kupię ;):P:D Jaaga,Jaś ma odkurzacz od zesżłego roku. Teraz już się niem nie bawi (chyba że jakieś dziecko będąc u nas w odwiedzinach się nim zainteresuje :O ), ale przez ładnych kilka miesięcy był niezły szał Tego typu, tylko, ze kupiony w auchan i żółty. http://www.allegro.pl/item482878186_odkurzacz_na_baterie_jak_prawdziwy_gratis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie chyba kupię, tylko chyba zwrócę uwagę, zeby był na paluszki nie na R-14 jak niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Dawno komputera nie włączałam w domu... ;-) ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, bo piszesz { cześć} :D:P Trochę długo...ale z drugiej strony masz czas się przyzwyczaić do myśli :) Majorek, bo ty jesteś teraz baba pracująca :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asika nie znam, ale z racji wielkiego wydarzenia (i podobieństwa nicków :D ) proszę pogratulować w odpowiednim momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Asika też nie znam...ale cieszyłam się gdy zaszła w ciąże..tym bardziej cieszę się z porodu :D A kogo urodziła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Gosiu no domyśliłam sie,że dzidziusia :D:D:D I nawet oczekiwałam takiej odpowiedzi :P Tak więc zadam jeszcze raz pytanie...jakiej płci dzidziuś się urodził :P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się płci urodził męskiej :D dziś, o 12:25, wazy 3250 54 cm - chłop jak trzeba :D zadzwonię do Asi i pogratuluję :D pisała do mnie ok 2 godzin po porodzie, byli wymęczeni, ale szcześliwi :D WSZYSTKO OK :D i tak trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też gratuluję mamusi Asi i dzidziusiowi ;) pozdrawiam weekendowo - dzisiaj pierwsza wolna sobota od dawna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A będzie miał na imię Arek :) ? Nie odzywałam się, bo była u mnie mama, ale już pojechała :( Miałyśmy mnówstwo spraw do obgadania przed ich przeprowadzką :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kilka dni temu asik była pewna, że arek, to chyba nie zmieniała nagle zdania po urodzeniu? ;) siedzę i myślę, we wtorek pan grillo kominek nam będzie stawiał przy domku garażowym, a ja wciąż nie wiem jaki ma byc dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po przerwie, nie miałam niestety dostepu do neta :( Kornelia bawila sie pod biurkiem i coś tam poruszyla, a Maciek zamiast sprawdzić to fukał, krzywił sie na dostawcę :( Ale juz jest o.k. Channah możesz i imiennie, ale chyba niebędzie wiedziała od kogo :) Asik zaszała w ciążę wtedy kiedy i moja koleżanka, ale ona jeszcze nie urodziła, choć miała temin na 21. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, no to dobrze :) Myślałam, że wasz stąd całkiem wymiotło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszaliśmy wodę w kałużach (inicjatorem i głównym wykonawcą byl Bobs ;)) teraz schniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×