Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Miś=> "Ciasne majtki, jako metoda planowania rodziny" to brzmi prawie jak temat na pracę magisterską :D:D:D Channah=> 😘 Pomarańcza=> ten wątek nie nazywa się \"dostarczamy rozrywki innym\" więc....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Channah ale mu powiedziałaś :D raacja ;) heh no właśnie już nie cycamy od 3 dni :) - a myślałam, że ja już sama zostałam.. a Gosia ma już 2 latka miechy... ;) Od .. hmm.. miesiąca.. dwóch? to już tylko raz na dzień dobry a wcześniej jeszcze na dobranoc :) \"chcę się napić cycusia\" itp.. - jak prowadziłam negocjacje czasem :) ostatnio wystarczyło jej czasami tylko kilka łyków hehe A teraz wystarczy wspomnieć o serku (dziś kakałko jej nie ruszało :D ).. :) i już spokojne dziecko pędzi do kuchni :D Miś :D:D taa i te i tamte.. i nic.. hehe.. ale to może dlatego, że @.. ;) co nie oznacza w sumie, że przytulić też nie wolno :D Ja tam czasem i bez, gdy miałam nocną.. a raz nawet nago.. bo nie mogłam znaleźć po nocy piżamki .. ;) i nic.. Taa prezerwatyw sporo mamy.. gdzieś.. ale co tam.. przecież mozna bez.. A dzisiaj.. co półteorej godziny sadzam ją na nocik.. a i tak zrobiła po godzinie w tetrę.. :o i już wtedy nie chciała \"tetlówki\", no i założyłam jej pampka.. ;) Po łotorej godz, akurat po obiadku posadziłam, pielucha sucha... ale jakaś grubsza.. jakby obsikana dawno.. :o jeeeny.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Gosikka :D właśnie przypomniało mi się, jak kiedyś broniłam się przed "molestowaniem" mnie przez owczesnego cłopaka (byliśmy na wakacjach.. jedno łóżko.. :o) ..zakładając na majtki.. spodenki różne.. nawet takie kolarki lajkrowe ;) (pamiętacie.. modne był kiedyś ;) ). Bo gościu nocy nie mógł wytrzymać.. i budziło mnie jego szwędanie tu i ówdzie.. bleee :o.. spadam się położyć, bo mi głowa nie daje spokoju :) dzisiaj udka pieczone.. więc same się robią w piekarniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Channah=>Śliczne fotki, takie ...klimatyczne ;):) A Bober ma boski uśmiech :)😘 Olewam.... Hanuś=> 🖐️ :D Tobie też ❤️ :) Olewam....:P Duuużo miłości [każdego rodzaju] na dziś i na cały rok dla każdej z was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny chciałam Wam tylko serducha przekazać a już jakaś nawiedzona za mną przyleciała :( Przepraszam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę.. że i tutaj zaczynają przyłazić zazdrośnice w stylu \"ogona Gio\" :o a ja grzebę w tej cholernej sieci, bo szukam jakiejś informacji na temat terminu zapisów do przedszkoli.. i kurna o Łodzi nic nie ma, a w innych miastach coś już piszą.. :o Chciałam sobie na spokojnie sprawdzić w internecie i dopiero kombinować z konkretnymi przedszkolami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zaglądam, czy posprzątane :p ale wymiecione równo, aż miło :) przyczłapałam z pół flaszki wina :) niestety racuchy dziecki wyżarły co do okruszka, a cukier puder wylizały sierpniówki :p hej, hanuś! witaj :) no i jak tam dzień mija? my jakoś specjalnie walentynek nie świętujemy :p ale i tak jest miło :) chanahh, mąż czekolad różnych nakupił, wpadniesz w odwiedzinki? hmm... jak nie chodzą do przedszkola, jakoś trudniej zagonić je do spania :p majorek, przejdź się po przedszkolach i zobacz "naocznie" tam, gdzie Ci się spodoba, poproś o wniosek do wypełnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór :) Dla wszystkich walentynkowe ❤️ We Wrocławiu wiosna. Przebiśniegi i krokusy w kwiatach, narcyzki w pąkach, tulipany wypuściły się z ziemi na 10 cm, na niektórych krzaczkach popękały pąki i wyłania się z nich zielone :) Mam nadzieję że zapowiadane ochłodzenie tych cudów nie zmrozi... Tęskno mi już do wiosny, do słonecznego ciepełka... Dziecię gada przez sen :) i łazi po łóżku. Strasznie mu trudno chodzić, prawie cały czas w biegu, czasem nie wyrabia na zakrętach, czego skutkiem bywają guzy. Na nogach siniaki, jeszcze ktoś pomyśli ze dziecko maltretuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> Głupich nie siejesz...;)😘 Majorek=> zapisy do przedszkoli są zwykle do końca kwietnia. Jesli ci się nie chce pytać w każdym, to zadzwoń do wydziału oświaty przy urzędzie miejskim - tam powinni wiedzieć :) Misiu=> Racuchy? Hmmmm...Twoimi palcyma mieszane? ;):D:D:D Dawaj jednego! Aaaa, już ni masz :O ............:D:D:D Na zdrowie Trollętom 😘 To daj wina, bo małż ma tylko piwo :D O! Mozemy się zamienić :P, bo ty piwoszka jesteś :D Gosza=> gada przez sen, a łazi też przez sen? :D A Jasiek gada aż miło :D Wszystko (prawie) próbuje powtórzyć :D:D Często z ciekawym skutkiem ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosikka, tak, jestem piwoszką :) ale na odwyku :p węglowodany! uściśliłam dietę wykluczając piwo i są efekty :) a trochę czerwonego wytrawnego nie wadzi ;) a w sobotę do fryzjera, później "pokażę" misia w nowym wcieleniu, jeśli chodzi o wagę... już ja akceptuję! nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazi w sensie że po godzinie spania leży w zupełnie innym miejscu łózka niż to w którym zasnął, często w poprzek, albo z nogami na poduszce. To dopóki śpi w naszym łóżku.Potem jak go przeniosę do jego łóżeczka obija się o szczebelki (ochraniacz niewiele daje) a w końcu wyłazi (ma wyjęte szczebelki już dawno) i przychodzi do nas, często nas nawet nie budząc. Zagadka - która zgadnie co to jest pipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - buziaqi za pamieć o mojej czekoladowej pasji zjem tą od Męza i wpadam do Ciebie :D a od jutra mam Meża 24 godziny an dobe :D :o czyli dezorganizacja totalna :p ale fajnie będzie , jutro zabieramy go na zakupy :D Hania - :D -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka - BINGO! Maksiu też zaczął powtarzać. Oczywiście strasznie przekręca i czasem dppiero za którymś razem załapuję co powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli znów mamy bardzo podobne etapy u naszych chłopaków :D To zgadujcie: - matuuu - mus - pajac (2 znaczenia :D ) - paku/paka - beton :D No, może wystarczy :P U nas piłka to pika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie! co dziś za dzień! sierpniówki 2005 też się dziś bawiły w takie zgadywanki :p wymiękam i spadam spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, tyyyyyy? Ty wymiękasz? :D:D Chyba tylko dlatego, że to dla ciebie nudy ;) i powtórka z rozrywki ;) A tak wogóle to mam wrażenie, że jest niewiele rzeczy przed którymi wymiękasz :)😘 Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żeby nie bylo że nie bywam ... to sie witam he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nikt nie podjął rękawicy...(Gosza :D ) więc wyjaśniam: - matuuu= miotła - mus=miś :D:D - pajac (2 znaczenia )= pałac i ...pajac :D:P - paku/paka= koparka, a czasami paka to pająk - beton = betoniarka Proste, prawda? :D:D Donia, no dobre i to :P:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiika, nie podjełam rękawicy, bo dla mnie za trudne ;) Ile się czasem muszę nagimnastykować, żeby zrozumieć o co chodzi mojej córeczce. Ostatnio głowiłam sie co to jest: dakunio, no i okazało sie. że chodzi o danonka :) Wczoraj kupilismy jej buty na wiosne i tak jej się spodobały, że nie chciała zdjąć, nawet w wannie o nie prosiła, bałam sie, że bedzie chciała w nich spać. Dermika, no i co jeździsz na nartach? Sylwia ostatnio ciebie też niewiele na forum :( Misiu ty też się odchudzasz? Miś musi być gruby :) Jedynie Channah wcina dalej słodycze, ale jej wolno. Zdjęcia sliczne. Majorek 🖐️ powodzenia w szukaniu przedszkola. Gosza, a nas zimno i nie ma oznak wiosny. Jadę do ciebie na weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaga, prawie skończyłam z odchudzaniem :) jeszcze ze trzy kilo... ale jeszcze muszę ciało troszkę wzmocnić i ujędrnić ;) jutro idę do fryzjera, a później poproszę męża o zrobienie zdjęcia i pokażę swój nowy wizerunek :p a tonia wczoraj wymyśliła "mocniki" :) wojtuś mówi co raz bardziej zrozumiale! - o np. przed chwilą: posie kukekę! :p dla ułatwienia dodam, że ma katar! z śmieszniejszych przekrętów został u nas w domowym słowniku np. "fraślok" czy "pupapuca" :) gosikka, jak zadajesz trudne zagadki, dookreślaj jeszcze kategorie: np. spożywcza, garderobiana, postać itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tonia jak dostaje nowe buty, to z nimi śpi... u nas śnieży :) a mąż pojechał do pracy samochodem z letnimi oponami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ok będę pamiętała o kategorii ;) Koniecznie pokaż się po \"totalnej metamorfozie\" :) A z piłką pomyliłam - piłka to \"pyja\" :D:D Jaaga=> :)🖐️ U nas też śnieg pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>bardzo chujowy topik Masz bardzo chujowy nick:o Wrrrrrrrrrrrr😡 🖐️ Ledwie żyję. W pracy masakra, ludzie mnie wkurwiają:o Jak pomyślę że w pon dopiero wolne, to słabo mi się robi:o Nie mam weny do pisania nawet:o Ehhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×