Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszkaa

Ciąża....a przyzwyczajenie spania na brzuchu....Jak sobie radziłyście??

Polecane posty

Gość brzuszkaa

Chce zacząć starać sie o dziecko ale przeszkodą blokująca to jest moje przyzwyczajenie spania na brzuchu......zawsze tak zasypiam inaczej nie zasne tylko spie na brzuchu i na plecach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia10630503
kochana...jesli starasz sie o dziecko co jest wspaniałe..i przynosi szczescie rodzica..a masz problem z zasnieciem a piszesz ze tylko mozesz zasnac na plecach i brzuchu..to spij na plecach..przyzwyczaj sie tylko do plecow i tak zaspypiaj pomimo ze bedziesz sie meczyc...zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tez tak lubilam spac ale jak sie dowiedzialam o ciazy o wszystko mi sie odmienilo w ciagu jednej chwili i myslalam tylko o dziecku czy go nie zgniote czy mu wygonie . Nie mysl o tym w innej pozycji tez sie wyspisz a przyzwyczajenia mozna zmienic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spałam tylko na brzuchu, nie wyobrażałam sobie że mogłabym inaczej. ale jak zaszłam w ciąże musiałam się przestawić, jest ciężko nie ukrywam, nie lubię spać na boku, ale jakoś trzeba dać radę. w tym momencie dziecko jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe...............
a może poczekaj z ciążą kilka lat skoro spanie na brzuchu jest dla ciebie ważniejsze niż chęć przytulenia kiedyś swojego dziecka.Mówię to poważnie.Sama gdy zapragnęłam dziecka to mogłabym na głowie spać 9 miesięćy byleby być mamą.A ty rozważasz czy.....bo nie zaśniesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie spac na brzuchu? ja mialam NAKAZ spania do konca 16 tyg, przez silne tylozgiecie ktore mialam jeszcze w 14 tyg a powinno go nie byc juz w 12-tym w 16 nie mialam jeszcze wogole brzuszka wiec nie przeszkadzalo mi to spanie chociaz tez zastanawialam sie czy wszystko ok, ale skoro 2 ginow mi tak kazalo to im zaufalam teraz tez spie jeszcze na brzuchu co jakis czas - 11 tydzien ale nie jest tak ze spie cala noc, bo pozycje zmieniam srednio co 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Olusią. Zastanawiasz się, czy miec dziecko, bo nie potrafisz wyobrazic sobie spania nie na brzuchu - to spróbuj sobie wyobrazić nie spanie wogóle z powodu np. kolek malego, albo to że bedziesz musiala dostosowac się do dziecka (przynajmniej na poczatku) i zrezygnowac z wielu innych przyzwyczajeń. To chyba jeszcze nie czas na dziecko dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehno
a co to za problem? Ja spałam na brzuchu jeszcze w 4 miesiacu, dopoki nie zaczelam miec wrazenia, ze spie na kamieniu... Pozniej brzuch urosl i sam w sobie stanowil p[rzeszkode i juz nie przekrecalam sie mimowolnie w czasie snu. Dopoki nie jest ci niewygodnie spij na brzuchu i tyle. Tez przed ciaza spalam wylacznie na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×