Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka27

zdrada małza -młoda mama

Polecane posty

Gość to nie ma zadnego sensu
warto sie poswiecic i dostac zawiasy? i co powie dziecku? ze nie dosc, ze nie umiala meza zatrzymac przy sobie to upadla tak nisko aby sie mscic? jaki da mu przyklad? trzeba soba cos reprezentowac, a nie zwalac swoje wlasne niepowodzenia na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma zadnego sensu
bo nie mam meza, a nawet jesli to zrobi to nie bede sie mscic bo to do niczego nie prowadzi poza wlasnym upokorzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda hucka
a ja bym takiego "malza" ktory by mnie przez 4 lata zdradzal i dupczyl inna wywalila z domu na zbity pysk ,albo sama bym odeszla o nie nie bylabym z draniem co winna tamta szmata nic?? przeciez sama sobie fiuta nie wsadzila on musisal tego chceic prze 4 lata nie pomyslal o zonie i dziecku ..o nie nie mialabym litosci dla takiego -ot co mysle na ten temat a teraz powiem szczerze to co pisze autorka w pierwszym poscie to jawna prowokacja -uwierzcie mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma zadnego sensu
to, ze jest to prowokacja to sie odmyslam, ale widac od razu grono oburzonych, zdradzonych zonek, ktore zamiast pokazac klase beda sie mscic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma zadnego sensu
*domyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma zadnego sensu - mowisz o obrazaniu ciebie??jesli tak to dziecko drogie wspolracuje z wymiarem sprawiedliwosci i uwierz mi ze tak latwo to nie jest z naszym systemem prawnym chyba ze M.Wisniewski jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipina_1
Nie wiem ile masz lat dziewczyno - kobieto, ale czy zadałaś sobie pytanie dlaczego mąż Cię zdradził, czego szukał w ramionach drugiej kobiety? A może zbyt często byłaś zmęczona, zbyt często bolała Cię głowa itd. Żoa dla męża powinna być: - żoną - matką jego dzieci - przyjaciółką - kochanką - dziwką Jeżeli mężczyzna miałby to wszystko w domu nie szukałby wrażeń, miłości, sexu w ramionach innej kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma zadnego sensu
nie wiesz kim jestem, ale wyrok juz wydalas, chyba sie zapedzilas zbytnio. martwi mnie, twje podejscie do innych osob, bo skoro wspolpracujesz z wymiarem sprawiedliwosci to zbyt latwo przychodzi ci wydawanie wyrokow o innych, wiec nie zablyslas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma zadnego sensu - mowisz o obrazaniu ciebie??jesli tak to dziecko drogie wspolracuje z wymiarem sprawiedliwosci i uwierz mi ze tak latwo to nie jest z naszym systemem prawnym chyba ze M.Wisniewski jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma zadnego sensu
ale nie musisz ciagle tego dodawac..juz wszyscy wiemy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdidjci
wspolpracuje z wymiarem chyba policjantka jeste bo na pewno nie prawnikiem jesli tak to etyka zawodowa lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma zadnego sensu - powtorzyl sie dwa razy moj post za co z gory przepraszam:)"Droga kolezanko".Nie masz meza moze kiedys bedziesz go miec wiec nie wypowiadaj sie poki co bo moze ty tez za pare-parenascie lat bedziesz szukac na takim kafe pomocy bo maz cie zdradza.Jak poczujesz to co czuje zdradzona ZONECZKA to wtedy pogadamy.Jak miala 21 lat to do glowy by mi nie przyszlo ze moj cudowny wymarzony KOCHAJACY mnie maz zdradzi a jednak zycie kolem sie toczy wiec nie mow siup zanim nie przeskoczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma zadnego sensu
uwierz mi, ze jak maz mnie zdradzi to kafe bedzie ostatniom miejscem gdzie bede szukac pomocy...i napewno nie bede jej szukac zbyt dlugo bo z kims takim nie moglabym byc wiec..pomoc tez jest zbedna, chyba, ze prawnika. mam to na uwadze, ze moze mnie zdradzic, chocby po to aby nie byc zdziwiona, ale bedzie on jedyna osoba/ poza mna/, ktora za taka ewentualna zdrade moge winic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea, czyli jesteś zdania, że jak zdrady nie przeżyłam/yśmy, to gówno w temacie do powiedzenia mamy? ;) zresztą wyczułam w Twoich wypowiedziach jakiś głębszy niesmak, czyżbyś życzyła wszystkim zdrady aby przeżyć to co Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada meduzy
mantodea-BRAWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma zadnego sensu
jest jeszcze drua srona medalu..nie kazdy maz ma potrzebe zdrady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kdidjci - nie prawnikiem nie jestem:)Koncze dyskusje moj stan w jakim sie znajduje nie pozwala mi na podnoszenie sobie cisnienia:)Na zakonczenie dwie kwestie.1)Zamiast slinic podusie poczytajcie pare ksiazek w nocy na temat zdrady dowiecie sie paru interesujacych rzeczy np.tego ze maz moze miec WSZYSTKO w domu ale lubi"ten sport"jakim jest zdrada.To tez tyczy sie kobiet.2)Zauwazylam ze jak ktos na kafe nie ma inteligentnego kontrargumentu to probuje osmieszyc osobe"wytykaniem"roznego rodzaju bledow typu ortograficznych stylistycznych itp.Zycze by zadnej obonczyni kochanek nie spotkalo nieszczescie jakim jest zdrada i by nie musialy sie domyslac czego mezowi w domu nie daly... to i tamto - wiesz zycze tylko jednej osobie tego co ja w zyciu przerobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada meduzy
niema sensu-moja droga jak twoj przyszly maz,czy chlopak wyczuje jaka naiwna jestes ,to szybciutko to wykorzysta,a tobie zycze takiej zdrady w przyszlosci zebys juz wiecej takich glupich rzeczy niepierdolila na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie byłoby złapania nawet 2 -gi raz :O po pierwszym ...wyleciałby na zbity pysk ..... publikowanie zdjęc w necie ? co Ci to da ? bzdura jezeli wpadniesz pojdziesz siedziec nie rób z siebie ofiary pokaz na co cie stac masz godnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tamto - NIE ZYCZE ci tego smutnego doswiadczenia ale uwierz mi to tylko sie tak wydaje ze mozna odejsc z dnia na dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada meduzy
a temat czysta prowokacja,bo autorka nawet sie niewypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea, z reguły nawet największemu wrogowi nie życzy się najgorszego. nie umiesz zapomnieć i podejść do sytuacji z dystansem, zieje od Ciebie nienawiścią a to niedobrze. zdradził, Ty go wysiudałaś rozpoczęłaś nowy rozdział w życiu i nie powinnaś śmiecić sobie umysłu i rozpraszać się byłym, bo i po co się denerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka27
18:13 zdrada meduzy to niema sensu-powinien jej pokazac ze jej na niej zalezy i na synku i sam powinien te fotki dac do netu,jako dowod ze kocha ja,a ty przestan pierdzielic,skoro ty niemialabys problemu to poco tak mocno bronisz zeby niedac tych fotek moze,ta laska korewka tez niema z tym problemu no właśnie on sam powioedział ze da te fotki do netu w ramach zemsty na niej bo namieszała i nakłamała dodatkowo.....choć pewne rzeczy nie sa prawdą...... Ciezko zrozumiec Wam ze 4 razy ich złapałam....i nadal z nim jestem.. ja go kocham niestety... to okropne uzucie chciałabym sie go pozbyc ale przysiegałam.... dużo by tu pisac..... Oni przespali sie tylko raz (ona była dziewicą) ja nie jak go poznałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma zadnego sensu
najpierw naucz sie pisac, a pozniej uwazaj bo zlo powraca... nie wiem jak mozna upasc tak nisko aby komus zyczyc cos zlego. i nie jestem naiwna, jakbys umiala czytac to bys wiedziala, ze biore pod uwage zdrade meza, zeby pozniej nie byc zdziwiona i zgorzkniala jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guccimimi
małż - czy wyscie zdurnieli zeby wytykac autorce ze nie umie pisać? Sama tak mówie dla żartu, to taka wariacja od sztampowego "męża". nie slyszeliscie nigdy?? a co do watku,to uwazam ze mścic to sie mozna,ale na mezu,narzeczonym,chlopaku,a nie na jego kochanicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma zadnego sensu
zdrada nie ma zadnego usprawiedliwienia, a milosc to zwykle uzaleznienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka27
23.01.2008] 18:24 Filipina_1 Nie wiem ile masz lat dziewczyno - kobieto, ale czy zadałaś sobie pytanie dlaczego mąż Cię zdradził, czego szukał w ramionach drugiej kobiety? A może zbyt często byłaś zmęczona, zbyt często bolała Cię głowa itd. Żoa dla męża powinna być: - żoną - matką jego dzieci - przyjaciółką - kochanką - dziwką Jeżeli mężczyzna miałby to wszystko w domu nie szukałby wrażeń, miłości, sexu w ramionach innej kobiety wszyscy faceci mu zazdroscili mnie.. ładna zgrabna wszystkie twoje"warunki spałniałam z rozkosza..... jedynie to nie czytałam tyle ksiazek co on i nie interesowałam sie historia egiptu(ona tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma zadnego sensu
jedyne co to masz duzy problem z emocjami i to nad nimi powinnas pracowac..bo byc moze z tym maz ma problem.. i co z tego co mila ta dziewczyna, a czego nie.. po co porownujesz? sprawia ci to przyjemnosc? jak jestes z mezem to lepiej pokaz mu swoja klase,a nie babraj sie wciaz w tym samym b o nigdy o tym nie zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×