Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmyślająca tylko

Większość ludzi nie ma przyjaciół

Polecane posty

Gość rozmyślająca tylko
Hellishbloodystorm - "ze mnie to taki odmieniec jest, mało kto jest podobny" - tu mnie zaintrygowałaś! Możesz rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllkksddps
moze kiedys cie jeszcze gdzies zagadne ja nie jestem taka chetna do tworzenia takich calosci nie mam tu czarnego nicka dlatego nikt nie wie z kim rozmawia a ja wiem z kim bo pamietam wiele rozmow wlasnie dla mnie tez czarny nick= ciaglosc bylby ciezarem ale zeby podsycic twoja ciekawosc powiem ze sie ostro poklocilysmy i serio dluga byla to noc ;) padam-dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmyślająca tylko - hehe:D. taka prawda, nie mam co intrygowac ;) nawet mi mowiono, ze dziwna jestem. ale nic to. ja sie nie mam zamiaru dostosowywac tylko dlatego, ze komus sie nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślająca tylko
Tylko nie myśl sobie, że jesteś oryginalna w tej swojej "dziwności" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmyślająca tylko - noooo, jestem tu gdzie jestem, że tak filozoficznie powiem :D. nie znam calego swiata wzdluz i wszerz, a sa miliony wiekszych odmiencow :). ja pisze tylko na podstawie swojego zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślająca tylko
do kryteriów dodaję: tolerancja "dziwności" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmyślająca tylko - tolerancja tolerancją, nie lubie tego słowa, bo to co najwyżej obojętnosć. już bardziej akceptacja chyba ;) jestem nietowarzyska, nudna i do tego debilka (wg paru osób z kafe) więc cię lojalnie ostrzegam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślająca tylko
Nie ostrzegaj mnie - nam nie grozi zbytnia zażyłość - odmieniec + odmieniec (w pozytywnym znaczeniu jak najbardziej) to mieszanka wybuchowa. Tak. Akceptacja właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmyślająca tylko - spokojnie, tak sobie żartuję ;) co powiesz na odmieniec + odnieniec + "normalniak", który prowadzi krucjatę sprowadzania na jedynie słuszna drogę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślająca tylko
Nie bierz tego do siebie, ale nie sądzę, abyś była "nietowarzyska, nudna i do tego debilka". Taka mieszankaaaaa - coś pięknegooooo!! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos na poczatku topicu
pisal, ze trudno znalezc przyjaciela, czyli "osobe podobna"... ja mam dwie przyjaciolki, obie sa ROZNYMI ODE MNIE OSOBAMI. na dodatek kazda ma odchulenia od "mojej normy" w inna strone, byc mzoe z tej przyczyny za soba nie przepadaja :P kazdej nerke bym oddala i wiem, ze od nich tez bym dostala :D nie zmienia to faktu, ze ludzie dziwia sie jak w ogole mozemy sie kolegowac bedac tak roznymi osobami, jak widac mozna :) to chyba cos na zasadzie uzupelniania sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślająca tylko
Rzadko komu udaje się tak mnie rozbawić - "normalniak". Jesteś moim idolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmyślająca tylko - w standardowym rozumieniu tych słów nietowarzyska pewnie jestem, nudna prawdopodobnie, kto wie ;) debilką nie jestem na pewno, ale co tam, ludzie na kafe wiedzą lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślająca tylko
ktos na poczatku topicu podobną w sensie "z odchyłami", nie koniecznie w tę samą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślająca tylko
Ludzie na kafe - to jasne, że wiedzą lepiej. Nietowarzyska - też tak na ogół mam, ale zdarza mi się (taka moja słabość :P ), że mam potrzebę posiedzieć w ludzkiej gromadzie, posłuchać narzekań, uchlać się, wynudzić... , wytańczyć. Z wiekiem coraz rzadziej. Rozleniwiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos na poczatku topicu
prawie na wszystkich :P ale laczy nas jedno...mozemy sobie powiedziec naprawde wszystko, tzn znosimy bez najmniejszych problemow KAZDA krytyke ze swojej strony i w tym chyba caly przepis na te przyjaznie ;) na praiwe kazdy temat mamy odmienne spojrzenie...ale to jest fajne, bo zawsze mozesz spojrzec z innej strony ;) w sumie etraz spotkalam osobe, ktora jest BARDZO PODOBNA do mnie charakterem, od poczatku rozumiemy sie ebz slow. o przyjazni jednak nie mowie, bo znamy sie raptem 1,5roku. dla mnie to krotko i na razie uznaje to za swietne kolezenstwo :) chcoiaz jakby sie zastanowic...ani razu mnie nie zawiodla i zawsze moglam na nia liczyc, nawet jesli chodzilo o bzdety (oczywiscie w moim mniemaniu to byly sprawy zycia i smierci) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślająca tylko
Właśnie moja pora na sen się zbliżyła.. Jeszcze 2 tygodnie bezsenności.. Do pogadania! Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos na poczatku topicu
ide spac, bo widze, ze pisze "z ladem i skladem" :o kolorowych kafeteriusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela idź spać
:P młoda jesteś --> musisz się wysypiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyślająca tylko
To Ty nie po 30-tce?!!!!! O niee! Co tu więc robisz?? Rozumiem, że jesteś po prostu dojrzalsza intelektualnie od swoich rówieśników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela idź spać
taka młoda, a jaka doświadczona:P no proszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela idź spać
dobra, uciekam, bo mnie Hela przegoni zaraz:P a o przyjaciela trudno. niektórym nawet o koleżeństwo niełatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×