Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paputek

czym jedziecie - jechałyście do Slubu ???

Polecane posty

Gość limuzyna w W-wie
jeśli ktos zainteresowany wynajęciem limuzyny do slubu (złoty cadillac de ville), godz. 300 zł to zapraszam na maila, asia.1976@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w terj chwili to
sękata , skoro dla ciebie wiocha to coś oklepanego to właśnie limuzyna nią jest. Jest oklepanajak koń Piłsudskiego i już tylko na wsiach i w małych miasteczkach się tym zachwycają...to coś jak z andzelikami, dzesikami i dzejsonami-takie imiona dają dzieciom najczęściej ludzie ze wsi(poparte badaniami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka_555
To zmień pracę zanim umrzesz ze wstydu;P Ja też wyprawiam wesele na wysokim poziomie i staram się żeby wszystko wyglądało elegancko. Wiem,że jest to chwila ale chcę żeby ona była najpiękniejsza...zawsze marzyłam żeby w tym dniu poczuć się wyjątkowo i mam możliwości to zrealizować. A wszystkie sfrustrowane i zazdrosne dziewczęta niech się wyżywają gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w terj chwili to
no może nie umieram ze wstydu , bo nie robię tego na własne życzenie.Nigdy jednak dobrowolnie bym się tak nie uszcześliwiła. A pracy nie rzucę bo zbyt dużo zarabiam i lubię to co robię.Co ma wspólnego wesele na wysokim poziomie z limuzyną?Jakoś mi się nie wydaje aby jedno było zależne od drugiego. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w terj chwili to
heff-bardzo mi się podoba-jeżdzę tym na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w terj chwili to
w środku jest też dużo miejsca, jest dvd z dość dużym ekranem i jest mały barek(którego nigdy jeszcze nie użyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to ja powinnam
my jedziemy na kuniu..:) orginalnie przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w terj chwili to
niech każdy jedzie czym chce, co nie zmienia faktu że można o tym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heff
w terj chwili to dzieki:):) Zdecydowaliśmy się włąsnie z tych powodów na takie terenowe:) Duzo msc i na codzień jeżdzimy małymi autkami (wygoda) A pozatym jest orginalniej niz przetpotopową limuzyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka_555
Ogólnie bardzo ładne autko tylko mi osobiście nie bardzo kojarzy się ze ślubem..ale to tylko moja opinia a jeżeli Tobie się podoba to jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada łada
ciekawe co to za praca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykańska firma konsultingow
a-jedna z największych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A my jedziemy takim
coś się nie wkleiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYSIUNKA22
WITAM WSZYSTKICH;-) JA DO SLUBU WYBRAŁAM SREBRNE BMW Z3...SUPER!!!AUTKO SPRAWDZA SIE DOBRZE Z LETNICH PORACH BO MA OTWIERANY DACH...2 OSOBOWE...WSZYSTKO MOZNA OBSERWOWAC A I ROBIŁO MEGA WRAZENIE...POLECAM...ORGINALNIE...LIMUZYNA OBCIACH;-P NA TEJ STRONIE MOŻECIE LUKNAC NA AUTKO www.bmwz3.pl POZDRAWIAM JUSTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja powiedziałam, że wiocha to cos oklepanego..proponuję czytać dokładniej...i właśnie chciałam się dowiedzieć jakie prawdziwe argumenty przemówią za takim stwierdzeniem....narazie czytam tylko że to obciach, wiocha i oklepane, a nie znalazł się NIKT kto powiedział na jakiej zasadzie używa takiej argumentacji. Wątek ma 60 wpisów a ja nadal nie widzę żadnej konkretnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo proszę
19:09 sękata a ja mam prośbę: skoro ktoś uważa, że limuzyna to taaaaaaaaaaaka wiocha, to niech poda chociaż 2 argumenty DLACZEGO? bo rozumiem, że komuś się może nie podobać...ale nie rozumiem dlaczego od razu że 'wiocha'? Dla mnie wiochą jest coś oklepanego, coś tandetnego...ciekawe która z Was widział akiedys u kogoś taki samochód czy nim chociaż raz w życiu jechała.... Do tych które uważają, że to wiocha- czekam na sensowne argumenty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj sekata sekata
moze panna cierpi na schizofrenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo proszę
coś oklepanego i tandetnego to wg. mnie wioch. te limuzyny są oklepane i tandetne więc dla mnie są wiochą. ale ok. powtarzam-to twój dzień i masz prawo spełnić swoje marzenie-ja jednak mam prawo to skomentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj sekata sekata
"DLA MNIE wiochą jest coś oklepanego" -MOZE JESZCZE POGRUBIC CZCIONKE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest któras z was moze z łodzi - szukam jakiegos retro samochodziku moze macie jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZULKA-----> a mozesz mi napisac cos wiecej jakim konkretnie autkiem i ile płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio może to nie tak dokładnie retro bo teraz zobaczyłam zdjęcie-to cadillac,jaśniutki-czerwona tapicerka i jasne fotele...co do ceny to niewiem bo siostra jest w Dublinie i jak narazie na gg jej nie ma...może podaj mi swoje gg albo ja Ci podam moje to Ci fotki pokaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×