Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładny kwiatuszek

czy to ciąża?? zagnieżdżanie??

Polecane posty

Gość ładny kwiatuszek

dziewczyny wiem ze takich topików juz jest mnostwo, ale pozwolilam sobie zalozyc nowy bo tamtych to juz chyba nikt nie czyta.... chodzi o to ze planujemy dziecko, kochamy sie regularnie, w weekend tzn w sobote czulam takie lekkie pobolewanie po lewej stronie, mysle sobie jajeczkowanie, ale potem w niedziele tez przez jakis czas cos tam czulam, potem w pon i we wtorek ale tak po jakies pol godzinki, to nie byl bol tylko czulam ze mam jajnik :), kupilam test ale wiem ze to jeszcze za wczesnie, ale sie tak zastanawiam czy to moze bylo "zagniezdzanie" ??? prosze o odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
rzuć na luz kobieto! co ma być to będzie, ta zagniezdzenie he he już ma nózki i rączki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Podczas dni płodnych może występować ból. Mnie zawsze boli ok 4 dni. Zagniezdzanie rozpoczyna się po ok tygodniu od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny kwiatuszek
wiem ze przesadzam, ale nawet nie wiecie jak bardzo pragniemy dziecko.... i teraz kazde jakies nietypowe zachowanie np zawrot glowy, mdlosci wszystko mi sie tylko z jednym kojarzy....(tak bylo w poprzednich miesiacach), dlatego jestem taka przewrazliwiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSISZ wrzucić na luz, bo z tego podniecienia nie będziesz w stanie zajśc w ciążę (takie tam psychologiczne sprawy). Przede wszystkim nie doszukuj się od razu mdłości ..zawrotów.. itp.. bo mdłości to nie od razu, a już na pewno będziesz wiedziała, że jesteś w ciąży.. Najlepszym objawem jest brak miesiączki ;) Poza tym zagnieżdżanie odbywa się w macicy (i to widać, ale pod mikroskopem i na pewno nie czuć) a Ty czujesz jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham się ze swoim facetem już przeszło rok bez zabezpieczenia i nie jestem w ciąży... nie wiem może za dużo o tym myśle?? chociaż teraz juz coraz mniej... nie szaleję za każdym razem gdy boli mnie jajnik czy mam jakieś dziwne objawy bo to bzdura i tylko moja podświadomość ... chociaż na początku miałam podobnie jak Ty każdy objaw dla mnie znaczył że jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety musisz czekać do dnia okresu. Ja zrobiłam test niby po 10 dniach od zapłodnienia i wyszedł negatywny (super czuły, wykrywał ciążę 3-dniową). Kolejny w 2 dniu po spodziewanej @ - pozytywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo czasami tak bywa, że fizycznie wszystko jest ok u kobiety i u faceta.. a jednak.. ciąży nie ma.. Czasami jest tak, że jdno podświadomie nie jest na to gotowe.. a może nawet świadomie.. tylko czując parcie partnera nic o tym nie mówi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×