Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość gość
Też polecam allinside. Ubieram się tam i naprawdę mają dobre ciuchy :) Ceny są czasem kilkukrotnie niższe niż w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbik
ja lubię Fasardi - mają fajne ubrania i całkiem dobrej jakości! mam parę i jeszcze się trzymają a to któryś sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1986
korzystne ceny i fajna jakosc: - kik - f&f - markowe ciuchy w second hand (niekiedy znajduje nowe, z metka) pozdrawiam Kika szafa-kiki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLl
Bardzo fajne ubrania można kupić w sklepie internetowym www.LeeLou.pl. Super sukienki i spódnice na różne okazje, żakiety, swetry, a nawet bielizna. Mają też bardzo duży wybór torebek, naprawdę świetnych i butów. Polecam, warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupuję na alllinside. Bardzo spoko ciuchy maja :D troche trzeba na dostawe poczekać ale nie ma tragedii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stapamia
Mozna probowac online! To najlepszy strzal jest:) Fasardi.com polecam ze wzgledu na to,ze maja dobrej jakosci rzeczy, szybka dostawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloe14
http://odkupuj.pl/- tam najczęściej kupuję ubrania, ponieważ można dopaść naprawdę świetne rzeczy i to w przystępnych cenach. Sama też wystawiam tam ciuchy, w których już nie chodzę. Zawsze to jakieś dodatkowe pieniążki wpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba ta strona odkupuj po prostu jest tam bardzo wiele rzeczy fajnych a dla mnie co najważniejsze w takich tanich cenach ; )) mi się akurat nie przelewa i ja muszę się liczyć z każdym groszem. Po prostu w moim przypadku jeśli chodzi o jakieś ciuchy czy to dla mnie czy dla dziecka zawsze zwracam uwagę na cenę...Nie mogę sobie pozwolić na luksus bo żyjemy tylko z jednej wypłaty męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parttiii
W Fasardi - tu sie zgodze, bo ubranka maja czadowe! NIEZLE sa przeceny :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upsajda
W Fasardi masz modne ciuchy, za przyzwoita kase,a na przecenie to juz nawet mozesz znalezc za 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha4432
Dobre jakościowo ciuszki znajdziesz na www.facebook.com/stylebyana wiosenną promocje mają teraz.Warto zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zapraszam na www.stey.pl ajne ciuchy i tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo fajnych ciuchów kupiłam w sklepie Sinsay. Bardzo modne, wygodne, dość zróżnicowane, w szerokiej rozmiarówce i w dobrej cenie. Udało mi się nawet kupować tam spodnie, sukienki i spódniczki po 20zł. Polecam też lumpeksy - super ciuchy, w genialnym stanie, markowe i to za grosze. Warto raz na jakiś czas zaglądać do takich sklepików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina87612
Jeśli ktoś chce sporo zaoszczędzić to powinien zajrzeć tutaj http://www.yosh.pl/start/ona/# . Są tam tylko markowe ciuchy i akcesoria z różnych wirtualnych sklepów - wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo można sprawdzić tam, gdzie można najtaniej kupić rzecz, która nas interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniejsza rzecz na świecie,na początku jest trochę ciężko się przyzwyczaić do nagości i otaczających nas golasów, ale gdy się człowiek zaczyna już zbierać do domu to zaczyna się dziwnie czuć w ubraniu. A pływanie bez stroju w morzu jest rewelacyjne.Polecam rejestrację na forum naturystyka com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monamina
Nie lubię sklepów internetowych i kupowania czegoś czego nie moge przymierzyć. Najcześciej robię zakupy w centrach handlowych. Szczególnie że niedaleko mnie jest Fashion House a to centrum handlowe outletowe i codziennie są jakies promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.szafraj.pl do tego dwa sklepy stacjonarne w Warszawie - najlepszy second hand w jakim byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwilla
Niedrogie i jednocześnie jakościo świetne rzeczy kupuje się na wyprzedażach w markowych sklepach. Od jakiegoś czasu ja na zakupy jezdze do centrum handlowego Fashion House i tam w ogromie sklepów mają wyprzedaże nawet do 90% :) Jedyne utrudnienie ze te centra handlowe w Polsce są tylko trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę kupować w sklepie internetowym niż na allegro. Przynajmniej mam pewność, że kupuje nową rzecz i na gwarancji. Zawsze staram się kupowac rzeczy najtaniej lub w promocji, dlatego porównuje ceny w różnych sklepach na http://moda-i-styl.do2000.pl/ . Można się ubrać tanio i modnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównywarki cenowe są super, a jeszcze lepiej, jak masz najlepsze oferty zawsze pod ręką w telefonie. Ja korzystam z aplikacji shopyou tam są wszystkie najlepsze promocje i rabaty shop-you.pl/app?utm_source=kafe&utm_medium=ciuchy&utm_campaign=znizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest dużo wyprzedaży sezonowych, http://quiosque.pl/ ma sporo fajnych rzeczy i rabat z newsletterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zerknij do porównywarki Modea? Mają tam sporo super ciuchów w przystępnych cenach :) Powinno Ci się spodobać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dom Mody Klif w Warszawie, jest tam wiele sklepów a ceny są przystępne jak na ubrania tak dobrej jakości, moim zdaniem czasem dobrze jest zainwestować w coś ponadczasowego np w małą czarną. Osobiście bardzo lubię robić tam zakupy. http://klif.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×