Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość gość
Akurat myślę nad zakupem sukienki z wycięciami po bokach i jest dostępna na www.squarestore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula144
Polecam sklep internetowy http://sarafis.pl/ ogromny wybór sportowych ciuchów najlepszych marek w atrakcyjnych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w F-fashion mają fajne swetry i bluzki przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jest dużo tanich i ładnych ubrań. Również na przecenach można trafić na bardzo fajne i tanie ciuchy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za fajne pieniądze i bardzo dobrej jakości ciuszki kupisz na vesto24.pl szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, A PO CO KUPOWAĆ? JA OSTATNIO WYPOŻYCZYŁAM:) W WARSZAWIE JEST TAKI SALON, GDZIE MOŻNA WYPOŻYCZAĆ SUKNIE! www.lbvp.pl ZNAJOMI MÓWILI, ŻE WYGLĄDAŁAM OBŁĘDNIE:) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super z******te i niedrogie CDN boutique polecam naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ffashion są fajne i bardzo neidrogie ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lubisz sportowy styl, to popatrz tutaj www.chillout-shop.pl/3-koszulka-t-shirt akurat są promocje :) ja kupuję tam t-shirty i przerabiam je :) np. robie koszulki na ramiączkach, albo skracam z dlugosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaNowa
Ja polecam użytkownika na allegro okay-shop Mają nawet strefę okazji za 12,50 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cheeky chick na facebooku sprzedają. adres chyba fb.com/lovecheekychick wreszcie jakieś fajne ciuchy dla dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o ciuchy to ja muszę mieć bardzo duży wybór. Ale znalazłam miejsce które sprawia, że nawet Allegro nasze się chowa. Aliekspres. Wybór jest taki, że jeszcze wszystkiego nie przejrzałam, sto milionów produktów, jak dla mnie szał. No i ceny - czyli to co się najbardziej liczy, również bije Allegro na głowę. http://aliexpress.e-import.pl/ s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja z kolei polecam stronę www.hamiltonfraser.pl, można tam kupić świetne markowe ubrania po niskiej cenie! Marki Fila, Russel Athletic, Rampant Sporting, taniej o 50% od Zalando!" Hamilton Fraser www.hamiltonfraser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalazłam fajną hurtownie odziezową w sieci http://www.anstel.pl/ i czasem u nich zamawiam wiecej rzeczy, oplaca sie a ubrania są jakościowo lepsze od tych w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laquna
od niedawna robię zakupy w http://fasardi.com/ bo mają na prawdę super kolekcje w stylu sportowym i takie nietuzinkowe.A teraz jest wyprzedaż do 70%taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Dużo fajnych ciuchów kupiłam w sklepie www.stylowosandramorawska.pl . Ubrania są nietypowe, niektóre są z kolekcji zagranicznych. Oryginalnie, tanio, a przede wszystkim jest stały i merytoryczny kontakt ze sprzedającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedrogie dżinsy, a czasem wręcz półdarmo wyhaczam na denimbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę,że w hurtowniach odzieży używanej można sporo rzeczy wynaleźć, ja ostatnio jeżdżę tutaj www.odziezangielska.pl bo wybór mają świetny i cenowo też chyba najlepiej ze wszystkich, z których korzystałam póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRYBEŃKA
kościuszki 70 kupciuszek, same markowe ubrania nowe z metkami i używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×