Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość gość
prosta odpowiedź! na allinside.pl. Kupuję tam wszystko mają rewelacyjne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SantoriniStyle
Dzień dobry, Zapraszam do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami, które kończą się w ciągu najbliższych dni. Specjalna promocja dla użytkowników forum wizaż. Już przy zakupie 3 rzeczy gwarantujemy darmową wysyłkę. W ofercie odzież męska, damska oraz dziecięca między innymi takich marek jak Abercrombie and Fitch, Barbour, Gucci, Hugo Boss, DKNY, Levis, Gap, MEXX, Bench, Diesel, Lacoste, Henri Lloyd, Ted Baker, Superdry, Yves Saint Laurent, Adidas, Nike, Fred Perry, Ralph Lauren, Hollister i wiele innych. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4881991 Życzymy spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graba4
Bardzo dobre jakościowo ciuchy są na http://quiosque.pl/. Mam spodnie 2 lata i są jak nowe prawie. Ani się nie prują, ani kolor się nie sprał. Mam jeszcze pare koszulek i spódnice i też jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne i tanie sukienki na różne wyjścia można dostać teraz w okazyjnych cenach na sugarfree prześliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostanio pomyślałam sobie, ze mogę trochę zaoszczędzić na kupowaniu ubrań, bo to co jest w sklepach to tak naprawdę można założyć raz czy dwa i się do nieczego nie nadaje. Niestety. Wolę sobie kupić kilka metrów materiału od http://www.luxpol-bis.pl/ i na własną rękę zrobić wykrój na ubrania, które mi się podobają. I takim sposobem mam mode i ładne, które wytrzymają więcej niz jedno pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, widzę, że nie tylko ja korzystam z allinside.pl. ;) Też podchodziłam sceptycznie do zakupów tam, jednak nie ma sensu się przejmować i przepłacać chociażby w sieciówkach. ;) Kupiłam tam dotąd 2 sukienki, zegarek i kilka zestawów kolczyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wszystko kupuję na allinside.pl, za niewielkie pieniądze ubiorę się bardzo modnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allinside.pl jest rzeczywiście świetne ;) bardzo tanie ciuszki za grosze można tam znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grola
Modne i za małą kasę kupuję na Fasardi. Zdarzyło mi sie 2 razy zamówić i za 200 zł obkupiłam się jak głupia. Opłaca się. W sieciówkach nawet na wyprzedażach bym nie wydała tak mało, a jakością się ciuchy nie różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja zawsze kupywałam odzież na allegro ponieważ nie mam czasu na chodzenie po sklepach. Ale ostatnio moja koleżanka znalazła sklep internetowy z orginalnymi rzeczami za małe pieniądze może w taki sposób po próbuj :) a może zerknij tu taj to coś może znajdziesz : http://markowaszafa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillaa45
Jak mogą być używane ubrania to przecież pełno jest takich ofert wystawianych przez różne osoby. Można szukać na allegro, szafa lub odkupuj.pl. Na dorach różnego rodzaju też się coś trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również uważam, że allinside.pl jest bardzo dobre ;) Mam kilka czy kilkanaście rzeczy stamtąd ;) Bardzo mi się podobają, są dobrze skrojone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie allinside.pl. Znam ich od dawna i mają mega dobrą jakość ubrań za niewielkie pieniądze. Kupuję tam dla siebie i swojego chłopaka i oboje jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_orzeszkowa
Fasardi :) mają ładne ciuchy w bardzo fajnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaGe
Butik Online z włoską ekskluzywną odzieźą, szpilki i torebki włoskie https://havana.pl Zanotti , Ferragamo , Burberry , Armani , Prada , Blumarine , Liu Jo , Miu Miu , Michael Kors , Galliano , Dolce Gabbana , Cavalli , Casadei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro użytkownik janexnet :) zawsze tam kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Recman naprawdę tanio można upolować coś dla eleganckiego męzczyzny garnitury, kurtki, spodnie, koszule, a jakie ładne spinki do koszuli a w sam raz na prezent walentynkowy www.recman24.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi to odpowiada cheekychick.pl moge tam kupic fajne ubrania w swietnej jakosci mam od nich kilka koszulek i prałam je juz z 1000 razy i nic nie widac, jak nowe. Te gowna z sieciowek psuja sie po pierwszym, drugim praniu, szwy sie sciagaja i tyle a tu prosze polskie i dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam www.vubu.pl kupiłam tam sukienkę i wykonana jest z porządnego materiału. Mają bardzo modne ubrania. Jeśli mnie wskażecie jako osobę polecającą na ich stronie, to otrzymacie potem rabat. Pozdrawiam ;) malena90ndm@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. A ja Wam polecę zakupy na facebooku u D&P La Boutique. Dziewczyny mają zawsze coś fajnego w super cenach. Ciuchy już od 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Ciekawe włoskie stylizacje otrzymasz w www.diamondstyle.pl . Ceny są ponad 50% niższe niż w zwykłych sieciówkach, a przy większych zakupach masz szansę negocjacji indywidualnego rabatu. Polecam najbardziej u nich żakiety, sukienki i swetry. Nie spotkasz takiego wzornictwa normalnie. Poza tym duży wybór koszul wpisujących się w styl półformalny. Jeżeli masz zamiar trochę poszaleć z garderobą to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam www.modito.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×