Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominujaca

co sadzicie?o tych alimenyach

Polecane posty

a i jeszcze jedno???Uważaj na męzulka ,bo majac taka kobiete u boku nic innego nie zostaje jak poszukac sobie kogos normalniejszego na boku.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Cie poprostu powalę:P przed slubem miałam super extra zerąbisty sex i to nie z męzem upsss zniesmaczyłam cie??? O jak mi przykro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy na to 666
O ja pierdole....brak słow... Nie chcemy sluby koscielnego mimo ze go mozemy mieć !!!!!nie popieram sekt a kosciół katolicki to najwieksza sekta swiata!!!!która z Bogiem nie ma nic wspólnego... Zal mi cię kobieto twój umysł jest tak chory ze nie wiem czy psychiatra ci pomoze... Żyje i wychowuje swoje dzieci lepiej niż kosciół ci mowi w każdą niedziele na tzw kazaniu!!! Nie popieram pedofilii.... Twój umysł jest chory ktoś ci go wypaczył jak widac skutecznie .... Masz racje kurwie sie 5 razy w tygodniu o róznych porach dniach i w różnych pozycjach ....o czym ty tylko możesz pomarzyć!!! AVE MASTER LUCYFER!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy na to 666
do wisienka76 Lepiej żyć w samotnoście w zgodzie z nauką Jezusa niż być potępionym na wieki. Wszystkie kochanice to właśnie czeka , jeśli nie opamiętają się i nie skończą z takim życiem. Pan Jezus przebaczył Magdalenie , ale powiedział: "Idź i nie grzesz więcej". Jeśli wy nie zmienicie swojego życia i nie przerwiecie życia z kochankiem czeka was piekło. A to jest najlepsze bardzo mi sie podoba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do was wszystkich
A masz jakieś problemy z przebaczeniem? Bo ja nie mam, więc raczej nie do mnie to argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje mi sie ze masz..zreszta nie moja broszka nawiedzona moherówo i konczę tą mdła polemike z Tobą.Zegnam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Co wy na to 666
Jesteś marginesem i takie będą twoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy na to 666
Jestem marginesem jestem patologicznym złem.... HI HI HI ... Dlatego że mam własne zdanie jak rozumiem... ja na twoim miejscu błagałam o przebaczenie ....szatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moderatorów
"do Co wy na to 666 Jesteś marginesem i takie będą twoje dzieci." Bardzo proszę o reakcję, bo chyba to, co wyprawia ta pani przekracza już wszelkie grnice. Atakuje, obraża już nie tylko rozmówców, ale także ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Co wy na to 666
A ty co robisz nazywasz kogoś kretynko, używasz wulgaryzmów, obrażasz uczucia religijne innych, to jest w porządku ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dzieci
Odpowiedż (do a jak dzieci) Zęby mam wszystkie, białe i równe. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Chcę tylko pokazać, że nie żyję w wiecznej nienawiści do kogoś kto mnie skrzywdził i nie będę rujnowała mu życia. Myślę,że właśnie za taką postawę Pan Bóg mi wynagrodził i teraz jestem baardzo szczęśliwa. Prawdziwy chrześcijanin nie będzie żył w nienawiści do drugiego człowieka, ale tutaj na tym forum jest bardzo dużo osób widzących tylko władny czybek nosa. (a gdzie tu Przykazanie miłaości- najważniejsze w naszej wierze ?) Do wisienka76 - serdecznie pozdrawiam i życzę szczęśćia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a jak dzieci
Jak Ci się udało wybaczyć? Jak to zrobiłaś i ile czasu trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chora kobieta:D:D:D Nie dziwie sie , że mąz Cie zostawił oj nie dziwie sie:p Ale na pocieszenie kosciól Ci został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wybaczenie przychodzi odpowiedni czas. \"U mnie trwało to dwa lata.Bolało wszystko nawet to ,że córka polubiłam aktualna partnerkę ex męza.To ona rozbiła nasze małżenstwo. Po dwóch latach poznałam fantastycznego człowieka i dzieki niemu poznałam coś co nazywa sie szczesciem.Od kilku lat w moim ówczesnym małzenstwie nie dział o sie dobrze,nie raz płakałam w poduszkę i zastanawiałam sie nad tym czy tak ma wyglądać reszta mojego zycia.Kochałam męza bardzo i moze dlatego nigdy nie myslałam o tym by odejść,on podjął tą decyzje za mnie.Teraz wiem ze była słuszna ,wiem jak można byc szczesliwą i wiem jakich nie popełniac błedów aby zar w zwiazku trwał na wieki.Może to banał,ale tak czuję.Czuję sie spełniona jako kobieta,zona i matka.Dzieki temu stanowi w jakim sie znajduję wybaczyłam i moje relacje z ex meżem uwazam za poprawne,aczkowiek nieraz zrobi cos co podniesie mi cisnienie,walczę co miesiac o to by alimenty bły na czas,ale to juz nie jest takie wazne.Po kilku dniach potrafimy juz normalnie rozmawiac.. do kolejnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nep
ale się szambo zrobiło... tak to jest jak ktoś uzurpuje sobie prawo do oceny innych, nie mając żadnych podstaw ani wiedzy na temat! ale cóż, jak kto nie umie sobie z własnym życiem poradzić to najchętniej grzebałby w cudzym a jak obiekt się broni to puszczają nerwy i taki domorosły katonek zapomina że jego własny Bóg nakazał szanować innych, nie mówiąc już o wybaczaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nepenhes świete słowa:) Kurcze raczej staram sie nie uzywac cięzkich słow ale czytajac coś takiego od razu robi sie słabo i nerwy puszczaja.Swoja droga kobieta ta napisała ,ze nie jest w żadnej z sytuacji wiec dziwi mnie fakt,że zajrzała na topik o takim tytule. Widocznie w domku zije nuda i trzeba sie jakos rozerwac:) Pozdrawiam wszystkich walentynkowo i do pani nieco wyżej dziekuje za miłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny moze w koncu da sie tutaj normalnie pisac. 666 -sobie jednak zostawie ps Wisienka dawno mi tak nikt nie podniosl cisnienia jak ta kobieta wczoraj. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyspiarka7
Jeśli masz problemy z niskim ciśnieniem, to Ci je chętnie podnioę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyspiarka7
Nie jestem groźna, chciałam tylko pomóc. Jeśli mas zdo mnie pytania - chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do trafka jednak powrócił:) wyspiarka nie wdawaj sie w dyskusje ,ja myslę ze to jest jedyny sposóba na tego typu ludzi.Nie znajdzie chętnych do wymiany zdań i sobie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wisienka Chciałam pogadac o drugich związkach , teśćiach i tak ogólnie ale trzeba chyba odczekac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paniusi "po jaka cholere" ne doczytalas mojego posta ale faktycznie pocieszasz sie!! 1300zlotych za dzieci forse za spanie do poludnia i pieprzenie pracy to kupa forsy,pamietaj ze alimentacyjny naklad dotyczy 2 rodzicow,gdyby dorobila tyle samo zyla by godnie...a poza tym na jakiej podstawie mowisz ze moj partner jest nieodpowiedzialny?zapewnia im wiecej niz matka nierob,zostawil wlasnosciowe mieszkanie,dla dzieci i trzyma z nimi kontakt...wiec przestan nie wiesz nic o zyciu,chyba masz zal do swojego ex i wyzywasz sie na sprawach podobnych,zajrzyj w swoje zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyjasnie cos ja pracuje zapieprzam od 7 rano do 18 nie narzekam ze tez dorabiam do alimentow moejgo faceta a mam mlodsze dzieci i musze myslec o nich,ex zona mojego faceta spi d godziny popoludniowych i twierdzi ze ma za male dzieci by sc do pracy dlatego mowie ze powinna isc do pracy-moj ex dla przykladu wogole nie daje na moje dzieci i ja nie placze za kasa,a sama zarabiam aby dzieci mialy na chleb nie licze na partnera,bo on ma tez swoje dzieci...ale dlaczego ex nie potrafi za 1300zl przezyc ?bo nie chce dorobic nawet glupich 700 zlotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dominujacej
Twój kochanek zostawił zonę i dzieci, powtarzam ZOSTAWIŁ i dlatego teraz ponosi tego konsekwencje. Skoro kogoś skrzywdził i poszedł do kochanicy się pieprzyć, to teraz nie narzekajcie a ty zostaw tą biedną kobietę i wara od jej dzieci, bo nie tobie oceniac jej stan majątkowy. Prawda jest taka, że jeśli ona kiedyś zachoruje to on powinien ją wspomóc finansowo i zaopiekować się nię. Takie jest Prawo Boże , ale ty go nie uznajesz i wybierasz to, co szatańskie. Wlazałaś z buciorami w cudze małżeństwo i w cudzą rodzinę a teraz jeszcze chcesz ustawiać komuś życie. Jesteś gówno warta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dominujacej
500 zł na dziecko to wcale nie jest dużo, powinien płacić 800 - 1000. Jak dzieci będą większe ta kobieta napewno pójdzie do pracy, obecnie widać stawia na ich wychowanie, bo chce dać im jak najwięcej miłości, gdyby miały ojca sytuacja byłaby może inna. Prawda jest taka, że dzieci powinny być wychowywane przez rodziców, a nie przez jakieś złóbki lub obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×