Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominujaca

co sadzicie?o tych alimenyach

Polecane posty

no niestety masz racje.Moj aktualny mąz ma taka pijawę przy boku,która nie dość ze sciaga alimenty to np wyłacza dzieciom korki bo za dużo siedza przy kompie a prad taki drogi,nie ubiera ich w ogóle.Karze im isc do taty po kase na ciuchy,on równiez opłaca wydatki szkolne,wakacje,a nawet kupuje bilety miesieczne do szkoły.A gdy jej sie nie chce nie gotuje obiadu itd itp...ech szkoda dzieciaków dla takiej matrony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wisienko, dużo by pisać!!!!!!! nasza np. czego by nie powiedziała i nie zrobiła od razu stajem hitem stulecia:-D nigdy nie wiadomo o co jej chodzi, tzn. wiadomo, jak nie wiadomo- o kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafka witaj w klubie:)Sama jestem ex zoną i jakos potrafie dorobic na tyle,by moja córka nie chodziła głodna.Nie rozumiem takich kobiet bez ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) dziękuje za miłe przyjęcie!! wiesz ja sobie w ogóle nie wyobrażam żeby nie pracować, tak po prostu dla siebie samej ,własnego rozwoju i podnoszenia własnych poprzeczek życiowych i w końcu spełnianiu moich małych czy większych marzeń. Mam dwie córki!:-) i kto ma dać przykład jak nie ja??!!że kobieta potrafi zadbać o swoją rodzinę , nawet w sytuacjach podbramkowych jakimi jest np. rozwód. Nie zarabiam jakiś wielkich koksów, ale zrobiłam wszystko by być samowystarczalną w razie czego.przecież życie jest okrutne, potrafi przewrócic nas na kolana.I co miałabym np. teraz wisieć na drugim mężu???mowy nie ma!!!!!Mąż zna moje zdanie i choć na początku był zdegustowany moja zapobiegliwością , to teraz przyznaje mi rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak jest najłatwiej. Alimenty ma przysądzone i je dostaje a na dzieci się wypnie i każe iść do ojca, a ojciec co nie da? Jasne, że da bo nie pozwoli, żeby dzieci głodne i nieubrane chodziły, a i na wakacje chciałby, żeby pojechały więc wyciąga pieniądze. Niestety krowie nie udowodnisz, że nie wydaje na dzieci. Oczywiście nie piszę o wszystkich matkach, żeby nie było oburzenia ale wasze relacje świadczą o tym, że takie baby istnieją, a na topiku mamy przykład jak jedna pini stwierdziła, że jej te alimenty na perfumy nie starczają więc chyba coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wando--to juz nawet nie chodzi oto ze wydaje na te dzieci czy nie.Kij jej w oko.Dostaje kase i ma nia dobrze gospodarzyć.Jak to robi jej broszka. Bardziej wkurzające jest to własnie ze dupska nie ruszy zeby ulzyc chocby sobie.Nie pisze oczywiście o wszystkich ex zonach i tych ,które zostały skrzywdzone przez swoich byłych męzaów,ale o tych uzurpatorkach cudzych portfeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurze baby potrafia zagrać na uczuciach byłych męzów.Wysle taka dziecko do ojca ,bo stwierdzi ze nie ma .Ojciec nawet jak nie ma wyciągnie spod ziemi,pozyczy byle tylko dziecku było dobrze.Sama zrobiłabym to samo na jego miejscu,ale to nie fair ze dzieci mimo zasadzonych alimentów nie maja na najpotrzebniejsze wydatki typu bilet miesieczny czy obiad:(ech...życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wnady 1
Owszem alimenty nie są dla mnie kretynko, ale jak dupek więcej zapłaci to z mojej pensji będzie mnie stać na godne życie, prosta matematyka. Nie muszę pozwolić, żeby jakaś kurwa żerowała na moim mężu i żeby ona wyglądała lepiej ode mnie, bo mężuś jej kupi. Nałożnica też niech weźmie dupe i zbierze się do roboty, nie będę dorabiać kurewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wnady 1
Mojemu dziecku niczego nie brakuje, powiem więcej teraz ma lepiej jak był tatuś, ale nie pozwolę żeby jakaś szmata dorabiała się na moim mężu albo jej benkarty miały lepiej niż moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wnady 1
Chcieli się kurwić to niech płacą - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego jej to bękarty , a twoje to dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słusznie wando1
chciał mieć chłopo 2 rodziny to niech sie bierze za podwójny etat bo dzieci powinny mieć to co miały gdy tatuś był z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego jej to bękarty , a twoje to dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trafki
Moje dzieci bo z prawego łoża a jej też dzieci ale bękarty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa to nie wiedziałam ze ty jeszcze w sredniowieczu zyjesz , gratuluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trafki
Średniowiecze nie średniowiecze ale dziecko jest z nieprawego łoża - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy jestescie porabne,!!!!ale to chyba i tak za mało powiedziane.Równie dobrze ciąza przed slubnem to tez dziecko z nieprawego łoża.zapraszamy do XXI wieku!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trafki
Dokładnie tak, ciąża przed slubem to dziecko z nieprawego łoża. Kiedy dzieci dorastają czasami potrafią sobie obliczyć kiedy się poczęły i nie są zadowolone że przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to 3/4 dzieci w Polsce to nieprawe łoze , boże ludzie na jakim wy swiecie zyjecie???wszystko sobie jednym tłumaczycie- końcem wlasnego nosa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trafki
Tak bardzo dużo dzieci jest z nieprawego łoża, do ślubu dziś ludzie idą już w trójkę. Po co więc ten cały cyrk z białą sukienką i welonem , jak wianek już dawno pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pytasz??ja sie uchowałam:-) poszlam w duecie nie w tercecie:-D ale w zyciu nikogo nie dyskryminowałabym takim nazewnictwem.To jest zenujące zwłaszcza w ustach kobiety -matki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średniowiecze ..ciekawe czy we wszystkich sferach zycia jestescie tak zacofane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przelicz sobie ile wydajesz na dzieco w miesiącu i podziel to na dwa, tyle masz prawo chcieć od męża i nic więcej. No chyba, że matematyka to taka odległa kraina dla ciebie. Jego nie musi obchodzić jak ty żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trafki
A czy ja kogoś dyskryminuje, ja stwierdzam tylko fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przelicz sobie ile wydajesz na dzieco w miesiącu i podziel to na dwa, tyle masz prawo chcieć od męża i nic więcej. No chyba, że matematyka to taka odległa kraina dla ciebie. Jego nie musi obchodzić jak ty żyjesz. Sam dba o swoje utrzymanie i ciebie do tego nie pociąga więc tego samego ma prawo oczekiwać od ciebie. Poza tym cały czas piszesz "mój mąż", jeśli macie alimenty to rozumiem, że jesteście po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem kto pisze, kolor pomarańczowy to kolor wszystkich i nikogo.Zreszta nie pisałam ze ty kogos dyskryminujesz tylko ze ja nie zrobiłabym czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem kto pisze, kolor pomarańczowy to kolor wszystkich i nikogo.Zreszta nie pisałam ze ty kogos dyskryminujesz tylko ze ja nie zrobiłabym czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słusznie wando1 chciał mieć chłopo 2 rodziny to niech sie bierze za podwójny etat bo dzieci powinny mieć to co miały gdy tatuś był z nimi. ATY NIE POWINNAS IśC DO PRACY?cZY TYLKO NA NIM SPOCZYWA OBOWIąZEK łOZENIA NA DZIECI??dZIECI NIE MAJA MATKI CZY CO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×