Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gonia1987

JAK TO JEST ZE SPANIEM U WASZYCH NIEMOWLACZKóW?

Polecane posty

Ile wasze kilkumiesięczne dzieciaki śpią w ciągu dnia, w jaki sposób je usypiacie i ile razy budzą się w ciągu nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jak byla niemowlakiem to w ciagu dnia spala i jadla na zmiane.co do usypiania,to kladlam ją do lozeczka i sama zasypiala.w nocy budzila sie raz.po 4 miesiacu przesypiala cala nocke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 7 miesięcy, w ciągu dnia ucina sobie przeważnie 30-minutowe drzemki co 2-3 godz, czasem na spacerku pośpi dłużej. W nocy budzi się średnio 2-3 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja
córka ma skończone 2 miesiące, w ciągu dnia nie ma reguły, ale raczej są to drzemki max godzinne niz pełne kilka godzin a z noca to jest tak ze zalezy o którj zaśnie. Jak zaśnie o 20-21 to sie obudzi 2-3 w nocy i potem ok 6-7 rano na jedzienie. A jak zaśnie ok 22 to potrafi spać do 5 rano , zje i dalej idzie spać. Ale nie ma jeszcze sztywnych zasad, różnie to bywa. A u Ciebie Goniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heckaa
a moja mój 2 ,5 miesięczny synek ma dokładnie tak samo jak twoja corcia, w nocy jak zaśnie ok. 22- 23 to śpi do ok 5 rano, je i spi dalej a w dzień to ucina sobie kilka króciótkich drzemek nawet takich 5 - 10 minutowych, tylko na spacerze spi ok 2 godzin, a jak cz ęsto je w dzień twoja córcia? bo mój ssie cyca nawet co 1,5 - 2 godziny a wieczorem to dosłównie co poł godziny che mu się cyca i ssie po 40 minut naweyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na poczatku bylo fatlnie, pierwsze 5 miesiecy, ale po zmianach , maly spi 2 razy na dzie 1,5 godz oraz 1 godzinka. zasypia o 20, spi do 7, nie budzi sie w nocy, a kiedys po 5 razy siew budzil ps ma 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem kobiety dopiero urodziłyście i już na internecie siedzicie!!!!!!! Kurcze ja rozumiem jakis czas (jeśli mamy tutaj pytaaja sie o jakieś poważne rzeczy ale nie o głupoty tyb w co sie ubrać>>>bo takie sa przewaznie tematy).......ale non stop....;/ dla mnie to ogromna przesada.. Gonia>> moja kumpela ma dziecko 3 miesieczne jest z twojego wieku i czasem jest na kaffe ale tylko tak popatrzy tak to zajmuje sie dzieckiem,mężem domem obiadami itp. oczywiście ma wolny czas ale nie siedzi jak idiotka przy kompie non stop zakładając głupi etematy w przeciwieństwie do ciebie....:/ Dawniej dziwiłam sie skad sie biorą takie głupie matki za przeproszeniem ..............ale już znalazłam odpowiedz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×