Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze panstwa

-tutaj chwalimy sie kto mial slub najtanszym kosztem-

Polecane posty

Gość prosze panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nratka
slub był cywilny, a zamiast wesela przyjęcie w restauracji, ale nie było drogo: przyjęcie: jedzenie 90zł/os. było 30 osób - 2700 alkohol, było tylko wino, 20 butelek bo mielismy 10 sztuk młodziezy, która nie piła - 500zł torty, były 2 oba na 30 porcji - 180zł owoce do dekoracji na patery - 100zł szampan do toastu po ceremonii - 150zł strój młodego: garnitur juz miał, ale trzeba było go lekko przerobic (zwężenie spodni i marynarki) - 100zł buty też miał - 0zł koszula - 120zł krawat - 80zł skarpety - 10zł ja: sukienka, nie typowa slubna biała, tylko elegancka za kolano w kolorze białego złota - 350zł buty - 329zł torebka - 39zł bielizna - 100zł rajstopy - 15zł wiązanka - miałam jedno anturium, którego łodyga była obwiązana wstążka w kolorze sukni - 25zł fryzjer - próbna 45zł, ślubna 60zł czyli -105zł biżuteria, jedna sztuczna perełka na żyłce - 20zł fotograf, znajomy siostry, który zrobił to jako przysługę - 0zł zdjęcia, odbitki dla nas i dla gości - 200zł zaproszenia - 65zł formalności związane ze slubem - 320zł taksówka - 15zł obrączki, wujek właściciel hurtowni jubilerskiej więc DUŻA znizka - 500zł czyli wszystko razem 6023zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2682
niezly wydatek jak na slub cywilny i samo przyjecie w restauracji ja mialam slub koscielny z weselem i poprawinami na 52 os.+kamera+ubranie+auto+stroiki+wiazanka+obraczki itp wszystko 13000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O chyba nie ąz tak ostro trzeba oszczedzac na własnym slubie ja tęz robiłam z rozymsłem ale moja strona 11tyś meżą 13 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koscielny na 100 osób tyle pamietam 1500 sala 3000 orkiestra kamerzysta + foto 1500 ? samochód 600 zł kucharka 2500 produkty 5000 suknia slubna 1100 zł szyta buty 150zł bileizna 100zł garnitur 1200 koszula 100 kamzelka 160 buty 600 zł bileizna 60zł wódka ok 4000 wiazanka 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub z wpadki to ślub
z rozmysłem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgdgdfgg
jezuuuu to slub tyle kosztuje? skad wy mna to wszystko macie pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
slub cywilny + kolacja dla dwojga w restauracji: sprawy formalnosciowe ok. 500 zl. (slub byl nie w urzedzie, tylko na swiezym powietrzu nad jeziorem, wiec trzeba bylo zaplacic ekstra) kolacja ok. 300 zl. moja sukienka: 60 zl. (buty mialam takie letnie, ktore nosze juz kilka lat) bukiet - astromerie z supermarketu - ok. 10zl. obraczki - zwykle, srebrne, nie pamietam, ale tanie byly ;) zdjecia za darmo robil swiadek z urzedu... niezapomniane chwile, aczkolwiek nie kazdu gustuje w tego typu kameralnych i romantycznych zaslubinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieradz
21000 zl. Wesele na 140 osob. Zespol, kamerzysta, fotograf, obsluga, samochod, kosciol, obraczki, ubranie - wszystko wliczone. Impreza była git!! Zawiodłem się tylko na kwiaciarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A u mnie tak
Ślub kościelny, przyjęcie na 30 osób w domu. Koszt obu stron ok. 4.500 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyjnjnopop
Myszka83 ty się z butami młodego za 600zł wpisujesz na topik o ślubie NAJTANSZYM KOSZTEM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie to było szlenstwo :D ale jemu sie podobały i są bardzo wygodne to buty Lantier i taka cena ale nie załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka najka.
jezuu te ceny tu brzmią strasznie... 7 moich wyplat zeby miec najtanszy slub :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×