Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darekm

Czy kobieta mająca wielu partnerów może być wierną żoną

Polecane posty

Gość khjyk
oczywiście, że nie może o wie, że każdy spółkuje inaczej i ta różnorodność ją pociąga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
nie nadaje sie na zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipek
Nie można oceniać Kobiety po ilości partnerów,a po tym co reprezentuje Sobą i z jakiego powodu miała wielu partnerów.Poza tym,żeby się wypowiadać,najpierw trzeba poznać Tą Osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa20lat
Hipek ma racje ze nie mozna oceniac po ilosci partnerów jesli oczywiscie nie była prostytutka i nie uprawiała seksu dla sportu to ilosc nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kortland
Nie będzie wierna. Ja miałem wiele parnerek, kiedyś robiłem sobie ich spis, i za ambicje postanowilem sobie dobić do setki. Pozniej juz nie chodzilo o licxzbe. kazda kobieta daje cos innego, inaczej. Z każdą realizuje sie inne fantazje seksualne,. Raz mam chęc na laske z kolcami w cyckach, raz bez raz kręci mnie taka pupa innym razem inna vi mase takich innych szczegolow. jestem 15 lat w stalym zwiazku i nigdy nie bylem wierny. Zrobilem to nawet w dzien wlasnego slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście chorzy co za idiotyczne teorie Oczywiście że bedzie wierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z dużym przebiegiem
na żonę się nie nadaje, dla takiej dać dupy na boku, to mniejszy problem niż umycie zębów. A to, że dziewczyny się puszczają, bo szukają miłości, to jakiś kiepski dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumka na dwa serca
głupiś, człowieku, boś pewno męską egoistyczną świnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czym różni sie kobieta z dużym przebiegiem od faceta który zalicza wszystko co na drzewo nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawial na wolności
No właśnie, kobiety to altruistki, nie omieszkają zadowolić każdego potrzebującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszemy o zdradzie a ilość partnerów nijak ma sie do tego zagadnienia ale to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat trudny dla kazdego faceta!! tez sie wyzale moze ktoś skomentuje?! mam 28lat zona 30miałem 6 partnerek ona 5 ciu jak dlamnieto troche duzo chociaż wiem że mają dużo więcej,do czego zmieżam kochamy sie okropnie lecz wmoim przypadku mała zadra siedzi w sercu gdy pomysle że ona robila to z kims innym -boli . Patrządz na to z perspektywy czsu gdybym mógł cofnać czas poczekał bym na nią sex z milością jest zajebisty a to co było wczesniej to tylko zaspokajanie instynktów żona utrzymuje ta sama wersje chociaz jej to mniej przeszkadza także warto jest czekać a jesli ktosnie moze wytrzymac tolidzba 1lub 2 jest lzejsza do przelkniecia niz5lub6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAh. Czym skorupka za młodu nasiąkła tym na starość trąci. Takim kurwiszczom znowu odbija jak dupa się zaczyna marszczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję stoickiego podejścia do życia. Ale kiedy tak, to czemu się przejmujesz, czy ci stara się zacznie puszczać, czy nie? Wszystko to minie, vanitas vanitatum et omnia vanitas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacolXXX
Zalezy czy robila to z nimi analnie czy tylko waginalnie. Kobieta, ktora miala wielu analnych partnerow to najgorsza rzecz na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
black and gold a co w tym zlego ze ktos jest prawiczkiem i wolalby dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendre
Jeżeli masz wątpliwości, to raczej zrezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zrezygnowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie będzie wierna. Ja miałem wiele parnerek, kiedyś robiłem sobie ich spis, i za ambicje postanowilem sobie dobić do setki. Pozniej juz nie chodzilo o licxzbe. kazda kobieta daje cos innego, inaczej. Z każdą realizuje sie inne fantazje seksualne,. Raz mam chęc na laske z kolcami w cyckach, raz bez raz kręci mnie taka pupa innym razem inna vi mase takich innych szczegolow. jestem 15 lat w stalym zwiazku i nigdy nie bylem wierny. Zrobilem to nawet w dzien wlasnego slubu" no i to jest własnie kurwienie się. co innego gdybyś nie był w związku, wtedy bym pomyslała "cóż widac lubi te zabawy, jeszcze OK". ale tak to sorry. autorze, sprawdz czy Twoja potencjalna partnerka nie prezentuje takiej filozofii ja powyzszy pan. mozesz jej nawet przytoczyc te wypowiedz i zapytac o zdanie. zachowasz sie stosownie do odpowiedzi. kobieta która miala kilku partnerów jak najbardziej moze byc wierną żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze,mi wydaje sie,ze jak najbardziej moze byc wierna.mi raczej przeszkadzala by dwucyfrowa ilosc bylych partnerow.takiego czegos napewno nie mozna nazwac szukaniem milosci.ja mialem w zyciu dwie partnerki seksualne,moja narzeczona 4 partnerow.jednego z nich nie mozna nawet nazwac partnerem bo smiec Ja po prostu wykorzystal i skrzywdzil,ale "praktycznie" go liczy.po tym jak Ja zgwalcil wpadla w manie chodzenia po klubach i uwodzenia facetow,tylko po to zeby ich w sobie rozkochac i zostawic.po co to pisze.kobiety "puszczaja" sie z roznych powodow,ale sie zmieniaja.moja partnerka jest cudowna kobieta,dojrzala emocjonalnie,wiedzaca czego chce,a co najwazniejsze -jestem Jej calym swiatem.moze po czesci przez przeszlosc,jest bardzo wrazliwa,delikatna i potrzebujaca stabilizacji.wydaje mi sie,ze jezeli Twoja nie byla z tych "co daje kazdemu",to przyjdzie czas ,ze bedzie chciala tego prawdziwego,stalego uczucia a Ty mozesz byc tym ,ktory jej to zapewni.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×