Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darekm

Czy kobieta mająca wielu partnerów może być wierną żoną

Polecane posty

Gość darekm

Mam powazne pytanie. Czy kobieta mająca wielu partnerów seksualnych może być wierna zoną i czy wystarczy jej jeden mężczyzna. Pewnie zaraz wielu napisze, że to ilu miała partnerów nie ma znaczenia, inni z kolei napisza, że taka kobieta absolutnie nie może być wierna. Ja natomiast zastanawiam się dlaczego taka dziewczyna traktowała seks jak sport. Jeżeli ona to lubi i traktuje seks jak sport własnie to jaka mam gwarancję że będzie mi wierna. Być może przez jakiś czas tak ale po pewnym czasie będzie jej brakowac nowych wrażeń, doznań. Czy nie tak? Inna sprawa to kobiety zranione przez facetów, które rzuciły się w wir seksu żeby w ten sposób odreagowac czy zapomnieć. No więc jak myslicie czy warto wiązac się z taka kobieta czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfgx
jesli nadal ich ma to nie może byc;) a poważnie....to zalezy...czy to byly zwiazki,czy przygody...i w ogole...czasami czlowiek madrzeje-popelnil bledy i to go czegos nauczylo.ale sa ludzie co maja taka "puszczalska"nature;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznicaaaa
zalezy od osoby, ja jestem a facet ktory mial duzo kobiet potrafi byc wiernym mezem ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekm
Ladacznico jako facet, który wiele widział i wiele przeżył odpowiem ci tak. Facet, który miał wiele kobiet i traktuje seksjak sport raczej nie będzie wiernym mężem. Prędzej czy później zaczna się zdrady, chodzenie na boki. Przykre to ale prawdziwe :o Niestety wiele kobiet łudzi się, ze taki facet przy nich się zmieni. Nic bardziej błędnego. Może i się zmieni ale na chwilę, na jakiś czas nie na stałe. Oczywiście nie zxawsze tak jest sa wyjątki ale one tylko potwierdzaja regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawaczek
Raczej nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznicaaaa
darkem w takim razie lepiej rozumiem Twoje rozterki... hmmm trudna sprawa...w takim razie Twoje pytanie nie jest na miejscu bo kazdy z nas moze odpowiadac tylko za siebie czlowiek ktory mial wielu partnerow wie jak latwo znalezc przygode i moze z tej wiedzy korzystac w dwojaki sposob, albo bedzie wiedzial w jakie sytuacje nie wchodzic albo bedzie do nich doprowadzal czlwowiek ktory nie ma takich doswiadczen, moze popelnic blad... sa oczywiscie ludzie ktorzy kregoslup moralny dostali i nie musieli sie pewnych rzeczy uczyc na wlasnej skorze i inne pytanie co kierowalo czlowiekiem, ktory robil to co robil hmm nie wiem czy sa kobiety ktore naprawde traktuja seks jak sport, moze jakis procent, reszta tylko nieudolnie poszukuje milosci i bliskosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekm
Ladacznico wydaje mi się, ze kobiety maja troche inna konstrukcje psychiczna i stąd moje pytanie a ty jak uważasz czy taka kobieta może zmienić swój stosunek do seksu i do mężczyzn w ogóle kiedy się zakocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekm>>>moim zdaniem to czy nie będzie spotykać się z innymi facetami i czy Tobie będzie tylko wierna to będzie zależeć tylko od niej samej czy będzie chciała być Tobie wierna!!! Trudno jest komuś cokolwiek doradzić, może ona szuka kogoś z kim może odkrywać lub realizować np. swoje fantazje erotyczne, a może takie życie lubi ?? Wiesz my tylko wyrażamy swoje zdanie, lecz to Ty sam podejmujesz ostatnia decyzje, wybierz tak byś nie żałował. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan zbyszek
Może jej fantazje erotyczne polegaja własnie na seksie z wieloma facetami. Może w ten sposób realizuje się seksualnie. Mało to takich kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznicaaaa
umiem powiedziec tylko o sobie, ja potrafilam, bez wiekszych klopotow :) natomiast mylse ze powinienes poromawiac o swoich obawach z kobieta ktora Cie tak niepokoi...albo to przetrwcie i sie do siebie zblizycie albo sie sypnie wszystko ... co ma wisziec nie utonie ;) mysle ze taki niepokoj wynika takze z Twojego braku pewnosci siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko sie na zone nadaje
ja nie chce miec kobiety co miala wielu partnerow, bo taka nie zaspokaja mojej meskiej dumy, ambicji i honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekm
Ladacznico przepraszam za niedyskretne pytanie ale czy ty miałas wielu partnerów? Jeśli tak to mogę wiedzieć dlaczego? Odpowiedź na to pytanie mogłaby wiele wyjaśnić ale jesli nie masz ochoty to oczywiście rozumiem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekm>> również proponuję szczerą rozmowę na spokojnie tak by jej nie urazić, niż mieć w sobie niepewność lub siedzieć i myśleć jesli bedzie się spóźniać czy ona czasem nie jest z kimś innym?? Zdarzają sie, że kobieta lub mężczyzna mający wielu partnerów po jakiś czasie się ustatkują i zostają i są wierni przy jednym partnerze są dobrymi żonami i matkami. Życzę Ci by wszystko dobrze się ułożyło powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznicaaaa
chyba mozna powiedziec ze wielu, natomiast dlaczego...rzeczywiscie to zbyt osobiste pytanie. pogadaj ze swoja kobieta, inaczej bedziesz sie meczyl pozdrawaim i uciekam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekm
Wiesz troche trudno mi uwierzyć w to ustatkowanie. Logicznie rozumując to jeżeli ktos miał wielu partnerów to znaczy, że lubi ten sport a skoro lubi to dlaczego naraz z powodu np. slubu miałby przestac to lubić. w końcu ciągnie wilka do lasu. Tak mi sie wydaje. Być może nie mam racji. Być może tak jak napisała ladacznica te częste zmiany partnerów i tyraktowanie seksu jak sport nie wyniukało z lubienia tylko nieudolnego poszukiwania miłości i bliskosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgjgmo
a Ty autorze miales wiele partnerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekm
Ladacznico tylko, że to nie jest moja kobieta. To jest mozna powiedziec kobieta, która interesuje się mną a ja do niej tez cos czuję ale do niczego na razie między nami nie doszło. Natomiast ja od kolegi znam jej przeszłość i nie zamierzam być jej kolejna zdobyczą. Chciałbym czegos więcej, powaznego związku tylko zastanawiam się czy taka dziewczyna w ogóle jest w stanie byc z jednym facetem i być mu wierna. Nie znamy się na tyle dobrze żebym z nia rozmawiał na takie tematy dlatego was pytam o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekm
2 dziewczyny to chyba nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko sie na zone nadaje
poszukaj sobie porzadnej, na swoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helmut syn borysa
Dobrze napisane ciągnie wilka do lasu :p Nie taka dziewczyna nie będzie ci wierna niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekm>>jesli nie wierzysz w takie ustatkowanie to daj sobie spokój, nie znam cie lecz wiem, ze mozesz zasługiwac na lepszą kobiete. Musiasz myslec nie tylko o sobie lecz też pomysl o przyszłej rodzinie, która chcesz stworzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kto pisze ze nie
moze byc wierna zona nie ma o seksie zielonego pojecia! jestem pewna, ze moze byc wierna zona i jej przeszlosc nie bedzie miala zadnego wplywu na wasze malzenstwo pod warunkiem, ze jej zaufasz. kobieta sie wyszalala, sprawdzila jak to jest itd. i teraz wie czego chce, z kim chce byc i jak. mysle, ze bedzie nawet wierniejsza zona niz dziewica, ktora z ciekawosci moze cie zdradzic. zastanow sie jeszcze raz nad tym, bo nie masz podstaw do obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira kenner
Nie nie może być wierna żona bo zawsze będzie ja ciągło do chłopów. Po prostu to taki rodzaj kobiet które lubią sie puszczać i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kto pisze ze nie
nie wiam jak ktos moze pisac, ze nie bedzie wierna i zeby znalazl sobie pporzadna?! a skdy wy wiecie, ze nie bedzie? znacie ja? spaliscie z nia? nie wydaje mi sie. i co to znaczy zeby znalazl sobie porzadna? kobieta z doswidczeniem nie jest porzdna, wiec jaki jest facet z doswiadczeniem? kiedy ludzie w koncu zrozimieja, ze seks to nie wszystko. jak sie jest ,mlodym to robi sie rozne rzeczy, ale na meza wybiera sie nie tylko partnera seksualnego, ale mezczyzne, towarzysza i przyjaciela. zakladanie z gory, ze kobieta zdradzi jest nie fair. i gdyby robil tak moj facet, a ja o tym wiedzialabym to nie chcialabym sie z nim wiecej spotykac. bo nie seks swiadczy o czyjejs wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kto pisze ze nie
a skad wiesz, ze sie puszczala? heheheh ludzie, nie leczcie swich kompleksow cudzym kosztem. to, ze miala wielu parnerow nie znaczy, ze sie puszczala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira kenner
Jak zwał tak zwał :D Ważne jest to że taka kobieta się nie zmieni tylko ciągle będzie poszukiwac nowych wrażeń i na pewno nie będzie wierna. Niektóre tak maja i nie zaprzeczaj temu bo to bez sensu. U facetów jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira kenner
ktos kto pisze ze nie odpowiedz mi na jedno pytanie dlaczego taka dziewczyna miałaby rezygnowac z czegos co lubi :) Taka dziewczyna zawsze będzie wspominac jak to kiedyś fajnie było i będzie ja do tego z powrotem ciągnąc więc zdsrasda jest tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira a od kiedy ty
znasz mysli i pragnienia innych ludzi?? moze zajmij sie swoimi fantazjami a nie przypisujesz je innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOŻE. A dlaczego? Nie można wszystkiego wrzucać do jednego worka. Kobiety często popełniają bład - zakochują się, bardzo im zależy i dają całą siebie. Dają bo bardzo wierzą że to ten jedyny ostatni... Ale nie udaje się. I taka sytuacja może się powtarzać aż trafią na \"tego\" faceta. Czy taką kobietę zrównamy z tą, która \"daje\" dla przyjemności? Dla sportu, lub taką która zdradza? Chciało by się powiedzieć \"ucz się na błędach\" ale chyba wszyscy wiedzą jak to tak naprawde jest... Druga sprawa, pytanie ile to jest wielu? 5? czy 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kto pisze ze nie
a skad wiesz, ze lubi? to, ze to robila nie znaczy, ze tylko tym zycie i to jest dla niej wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×