Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Ja mam usg 01 kwietnia. Moja mama juz mi powiedziala zebym sie nie martwila jesli wyjdzie prfzeziernosc troche za duza, ponoc dla nas wszystkich ona tak miala, lekarze ja martwili a zaden z nas nie jest chory. Po prostu to tlumaczy ze \"tata mial najwieksza czapke w wojsku\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak humory dzisiaj? U mnie nawet nieźle, słonko świeci i liczę, że juz niedługo przyjdzie wiosna. Znowu sama siedzę dzisiaj w pracy i będę cały dzieć zamulać przed kompem:D Miłego dzionka życzę mamusiom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu pewnego linku przejrzałam cały nasz topik od początku. I bardzo miło czytało mi się te pierwsze wpisy, z wątpliwościami, czy jest się w ciąży. Wszystkie maiały mdłości, zachcianki, itp. A teraz kończymy pierwszy trymestr! Kurczę, jak ten czas leci:) Zaczęło się w styczniu a już wkrótce kwiecień. Ach tak mnie wzięło na sentymenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Goja :) rzeczywiscie strasznie szybko ten czas leci... juz koniec pierwszego trymestru :):):) A co to dopiero bedzie kiedy bedziemy czuc dziecko jak kopie itd.. i jak bediemy szykowac wyprawke, ja juz sie zastanawiam nad wozkiem :D Dzisiaj u mnie w pracy prawdopodobnie bedzie luz, wiec nadrobie wczorajsza nieobecnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak dzisiaj moge sobie na kafe posiedziec to nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem- ale jakoś nie nadaje sie na wesołą towarzyszkę.... przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, paula, humor sie nie poprawil.... przykro mi, nie wiem jak cie pocieszyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh... jak to dziwnie - tak się cieszyłam ze dobrze znosze 1 trymestr - a teraz mnie dopadło... jeszcze te cholerne migreny, ten wielki brzuch.... na dodatek ta pogoda. No nic, trzeba liczyc że mi sie polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nudze niemiłosiernie! wlecze się ten czas okrutnie. Oglądam na allegro jakieś ciuchy ciążowe, ale chyba bez sensu jest teraz coś kupować. paula - głowa do góry! Ja to sobie zawsze wyobrażam, że jest tyle ludzi, co mają gorzej. I że moje problemy przy tym to pestka! A mam dużo zmartwień ostatnio. Mieszkam w obcym domu, nie mam wsparcia ze strony męża, stracę wkrótce pracę i boję się ze się wszystko zawali. Zaczynamy budowę i tak naprawdę to nie stać nas na nic! Jeśli nie pomoga nam rodzice to nie damy rady, a ja nienawidze prosić kogoś o pomoc! I jeszcze poza tą kafeterią to nie mam z kim pogadać. Dosłownie. Ale dzisiaj świeci słońce i postanowiłam, ze nie będę się martwić na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie jestes zadna durna. Kazdy ma jakies problemy ale trzeba probowac myslec ze napewno sie rozwiaza.. Dziewczyny wogole ostatnio gdzies przeczytalam (na jakims topiku) wypowiedz takiej mlodej mamy, i chyba ona ma racje : kiedy zobaczymy nasze dziecko po raz pierwszy zapomnimy o naszych problemach, bo dzidzius to taki aniolek ktory przynosi same dobre rzeczy.. Jestem pewna ze tak jest. Nie martwcie sie, na pewno wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - tylko że ja sie własnie martwie że nie bedę dobra matką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, jakim cudem ty nie bedziesz dobra matka?? przeciez instynkt macierzynski zrobi swoje, nawet jesli nie znasz sie na dzieciach. A na pewno dziecko twoje juz kochasz, a to jest najwazniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem,... a i tak nie moge sie opanowac i 3 dzień rycze i narzekam.... i nie mam na nic sił - wczoraj jak prasowałam to myslałam że sie na nogach nie utrzymam. Całe szczescie był mecz, ktory koniecznie chciałam obejrzeć.... i przez mecz wszystko wyprasowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja i moje umiejętność logowania. Sorry za ten pusty post powyżej. No więc, hej dziewczyny! Co tu tak smutno? Paula widzę, że masz to samo co ja miałam. Nic się nie martw, na pewno wszystko się ułoży... Dzisiaj byłam na wizycie u ginki, 12 tydzień ciąży :). Miałam robione USG oczywiście... Widziałam moją śliczną Dzidzię! Jest tak ruchliwa... Ogólnie jak USG się zaczęło to patrzyła się prosto na mnie! :) Twarzyczka wygląda jak mały ufoludek :D. Ginka chciała zmierzyć przezierność karku, ale mówi, że złe ułożenie. A tu jak na zawołanie Dzidzia obraca się boczkiem! NT wyszło 2 mm, czyli wszystko w porządku! Ach mówię wam, ale się wzruszyłam. Widziałam rączkę z paluszkami, i w ogóle Dzidzia otwierała i zamykała buźkę, co tak słodko wyglądało :). Jestem szczęśliwa, że wszystko dobrze się układa. Długość Dzidzi-6,7 cm. Dużutka! Ach pozdrawiam was wszystkie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie - jak fajnie !! az nie moge sie doczekac. Mnie to czeka we wtorek.. Bedzie to (chyba) 10-ty tydzien ciazy, 12-sty od miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne przeżycie! Miejmy nadzieję, że Twoja Dzidzia nie będzie akurat spać i zobaczysz jak szaleje sobie w wodach płodowych :D. Moja to chyba jakiś sportowiec będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukam naszej tabelki bo sie ona gdzies zagrzebala.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTO ONA :D:D Natalie, nie widac cie na niej.. NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD 1. paula01............30.........Gdańsk.................01. 10 2. gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 3. 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 4. oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 5. goga78............29..........waw...................07.1 0 6. future.............30......pomorskie.................09. 10 7. PrEsTiDiGiTAtOrkA...28....wroclaw..................10.10 8. emi81..............27.......warm.maz................10.10 9. wisienka2_3......23..........słupsk.................11.1 0 10. ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 11.deli256.............26........zach.pomorskie.......12 .10 12. Klm..................26........Wawa..................13. 10 13. Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 14. cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 15. Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 16. Karo91............24..........Fr......................19 .10 17. lillen................24..........wawa.................. 21.10 18. artigiana..........25..........mlp....................25 .10 19.kitka76.............31.........Gdynia................ 25.10 20. nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy....27.10 21. usana..............27.........Boston.................28. 10 22. anioleczek.........26........Warszawa.............28.10 23. goja27.10..........26.........Wrocław..............28.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie szukałam tabelki i tam nie było ..... Bo ma duzą dzidzie 6 cm, moja ma 5,48 - to NT jest 0,11. Lekarka mówi że wszystko prawidłowo - a ja juz sobie wkrecam. Zreszta - zauważacie ja jestem w 12 tygodniu - mam termin 1 października.... Niektórzy licza od ostatniej miesiaczki, inni od dni płodnych - bez sensu... powinny byc jakies normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie - ja juz jestem w 13 tygodniu - ja licze zgodnie z kalendarzem - 13 tydzień roku, 13 tydzień mojej ciązy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale 13sty od jajeczkowania chyba? Kiedy mialas robione usg paula, bo nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin-5 październik. 22 lata :). Wg. daty ostatniego okresu 12+4. Wg. USG 13+2. Pozdrawiam i bardzo proszę o dopisanie mnie do tabelki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robione 18 marca - tydzień temu. to był mój 12 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD 1. paula01............30.........Gdańsk.................01. 10 2. gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 3. Natalie86.........22.........Poznan.................05.10 4. 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 5. oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 6. goga78............29..........waw...................07.1 0 7. future.............30......pomorskie.................09. 10 8. PrEsTiDiGiTAtOrkA...28....wroclaw..................10.10 9. emi81..............27.......warm.maz................10.10 10. wisienka2_3......23..........słupsk.................11.1 0 11. ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 12.deli256.............26........zach.pomorskie.......12 .10 13. Klm..................26........Wawa..................13. 10 14. Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 15. cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 16. Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 17. Karo91............24..........Fr......................19 .10 18. lillen................24..........wawa.................. 21.10 19. artigiana..........25..........mlp....................25 .10 20.kitka76.............31.........Gdynia................ 25.10 21. nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy....27.10 22. usana..............27.........Boston.................28. 10 23. anioleczek.........26........Warszawa.............28.10 24. goja27.10..........26.........Wrocław..............28.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×