Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Gość milianna
a u nas jest w kratkę jak ja jestem padnięta to on się do mnie dobiera a jak już mnie najdzie ochota to znów on albo miał zły dzień albo padnięty zasypia :( czasem się napadniemy z rana zanim ucieknie do pracy :) ale przyznajcie dziewczyny, fajnie tak bez okresu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie fajnie - wogole nie mam ochoty, mam nadzieje ze to minie - albo wybiore męzowi jakąs młoda kochankę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez okresu fajnie, ale jesli sie do tego ma inne dolegliwosci to troszke mniej fajnie... :D No ale dla dziecka zrobie WSZYSTKO Paula - no ale tekst o kochance, ja dziekuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
oj paula nie poddawaj się tak szybko, najgorszy jest pierwszy trymestr jak już produkcja łożyska dobiegnie końca poczujesz uroki bycia w ciąży mi już ten okres powoli się zbliża ;) i już czuję znaczny przypływ sił, już nie jestem tak śpiąca w dzień i nie padam o 19 ;) nawet wręcz przeciwnie czasami nie mogę zasnąc i męcze tv do późna ;) ale chętnie lerzę i odpoczywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewinny żarcik na koniec dnia:). U nas normalnie zima stulecia, wszystko zasypane!!!! jak ja wróce do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mąz ma urodziny, pewnie ktos wpadnie wieczorem - musze kupic jakies ciasto.... no i posprzatać, bo jak mąż mył sam okna - to w domu pewnie pobojowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
no właśnie :( ja się boję najbardziej połogu, że po porodzie i nacięciu krocza wogóle będę miała taką niechęc że już mi nie przejdzie :( brrrr ja mogę byc w ciąży gorzej z porodem może urodzi mój mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
to w tym roku na wielkanoc chyba jajka to na choince będziemy wieszac ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie mow o nacieciu krocza... brrr.. .strasznie sie tego boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D co wy z tym nacieciem?Ja tez sie balam przy pierwszej ciazy,ale moge Wam powiedziec z reka na sercu-naciecia sie nie czuje!!!Nie macie czego sie obawiac. U mnie obecnie libido zerowe :-0 Tak bylo tez poprzednim razem.Aby juz byl drugi trymestr,poped wzrasta od razu :) A pierwszy sex po pologu...nie zapomne tego...czulam sie jak dziewica.Balam sie,ale niepotrzebnie :) ;) Co do sluzu,tez mam tak od samego poczatku,ale skoro mowicie,ze to normalne to oki . Okien nie mylam,pierdziele to...I tak za oknem zima jeszcze ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, naciecia sie ponoc nie czuje, ale potem jest ponoc strasznie, nie?? BRRRRR.... mowie wam sama mysle o tym.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
no wiadomo że tam samo nacinanie to niewiele będziemy pamiętac po takim przejęciu ale później już w domu :( ja po okresie mam parę dni "a fu" a co dopiero po połogu, ranie na kroczu i wogóle a ble... na samą myśl już nie chcę rodzic bardzo się tego boję jak sobie z tym intymnym problemem poradzę pocieszam się tylko tym że tyle kobiet rodzi i nic im nie jest i to po kilka razy, no i zawsze chciałam miec cesarkę ale już nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego chcialas miec cesarke? A dlaczego juz nie chcesz? :) Ja tez sie ostatnio zastanawialam czy nie jest przypadkiem tak wygodniej (no ale oczywiscie nigdy bym sie na to nie zdecydowala tylko w zwiazku ze swoja wygoda!!) ale chyba doszlo do mnie ze nie.. A pozatym jak sie ma cesarke to chyba nie jest sie przy dziecku pierwsze chwile zycia, a to jest chyba najpiekniejszy moment w tym wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, byłam u lekarza i jestem chora. Leże teraz w łóżku i zdycham. Ale o dziwo nie mam mdłości! A lepszy ból gardła i katar niż mdłości. Myślałam, że sama sobie posiedzę w domu przed świetami a tu sie okazało, że moja teściowa ma wolne! Zła jestem jak diabli. Ale śpię jutro na maxa. z upławami to też takie mam jak wy. Ale trzeba na nie uważać, żeby infekcji nie było. Libido wieczorem mam zerowe, za to rano chce mi się kochać. Ale rano to nie mamy czasu, albo jak się tylko podniosę to mnie mdli. No i tak źle i tak niedobrze:) Uciekam do łózka! Buziaki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
Hej wam przyszle mamuski:)Na wstepie wielkie dla was gratulacje:)Ja jeszcze nie mam wyznaczonego terminu ale u mnie to poczatek drugiego miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj agnesa :) Ale chyba bedziesz nalezala do listopadowek? Bo u mnie poczatek trzeciego miesiaca a mam termin na 19.10. Gratulacje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa1983
hej Karo91! pewnie masz racje...za tydzien ide do lekarza to sie dowiem jaki mam dokladny termin.Z tego co jednak wiem to lekarz oblicza to na podstawie ostatniej miesiaczki a ja mialam ostatnie cykle bardzo nieregularne wiec pewnie i tak nie bedzie to trafny termin.Jak bylam pierwszy raz u lekarza to stwierdzil (wlasnie na podstawie ostatniej miesiaczki)ze to 7-8 tc.Choc ja dobrze wiedzialam, ze to jest niemozliwe.Kolejne usg i badanie krwi potwierdzilo moje przypusczenia(byl to dopiero 4 tc).Tak czy siak pozostane na tym topiku;) Karo91 to twoja pierwsza ciaza?Powiedz mi jak sie czujesz bo umnie oprucz bolacych piersi i czestego "siusiania" wszysko inne bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) przez chwilke bylam z Wami , ale jakos zabraklo mi czasu na pisywanie . Teraz bede mogla to nadrobic . Niestety muszę leżeć w wyrku :( Mam termin na 25 pazdziernika . Jeszcze tydzien temu prawie nie czulam , ze jestem w ciazy :) zero mdlosci , nudnosci ,sennosci ... procz bolesnych piersi i oraz czestszego oddawania moczu .Niestety to sie zmienilo . A juz myslałam , ze fuksiara ze mnie :P Pozdrawiam wszystkie ciezarowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhhhhh pozwolicie , ze ponownie wpiszę się do tabelki :P widzę kilka dziewczyn z mojej okolicy :) NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD 1. paula01............30.........Gdańsk.................01. 10 2. gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 3. 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 4. oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 5. goga78............29..........waw...................07.1 0 6. future.............30......pomorskie.................09. 10 7. PrEsTiDiGiTAtOrkA...28....wroclaw..................10.10 8. emi81..............27.......warm.maz................10.10 9. wisienka2_3......23..........słupsk.................11.1 0 10. ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 11. Klm..................26........Wawa..................13. 10 12. Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 13. cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 14. Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 15. Karo91............24..........Fr......................19 .10 16. lillen................24..........wawa.................. 21.10 17. artigiana..........25..........mlp....................25 .10 18. kitka76............31..........Gdynia................25.10 19. nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy....27.10 20. usana..............27.........Boston.................28. 10 21. anioleczek.........26........Warszawa.............28.10 22. goja27.10..........26.........Wrocław..............28.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi tu napsocilo :) NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD 1. paula01............30.........Gdańsk.................01. 10 2. gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 3. 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 4. oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 5. goga78............29..........waw...................07.1 0 6. future.............30......pomorskie.................09. 10 7. PrEsTiDiGiTAtOrkA...28....wroclaw..................10.10 8. emi81..............27.......warm.maz................10.10 9. wisienka2_3......23..........słupsk.................11.1 0 10. ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 11. Klm..................26........Wawa..................13. 10 12. Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 13. cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 14. Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 15. Karo91............24..........Fr......................19 .10 16. lillen................24..........wawa.................. 21.10 17. artigiana..........25..........mlp....................25 .10 18. kitka76............31..........Gdynia................25.10 19. nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy....27.10 20. usana..............27.........Boston.................28. 10 21. anioleczek.........26........Warszawa.............28.10 22. goja27.10..........26.........Wrocław..............28.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmm niewiem co sie dzieje . Moze sprobuje troche pozniej to naprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka - nie martw sie tak czasami cos sie knuje z tabelka, to nic niech tak zostanie, pozniej poprawimy! Troche mnie przestraszylas z ta zmiana co u ciebie nastapila. Ja myslalam ze jak jest dotad dobrze to juz chyba bedzi, a tu sie okazalo ze to nic nie znaczy!! No nic, mam nadzieje ze jednak tak zostanie! agnesa - to rzeczywiscie mialas nieregularne cykle jesli sie o 3 tyg lekarz pomylil! Kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Ja (jak napewno cala reszta dziewczyn) nie mam nic przeciwko temu zebys z nami zostala, najwyzej bedziesz ostatnia z listy ;) To moja pierwsza ciaza, a ty? Tutaj chyba wiekszosc dziewczyn jest pierwszy raz mama, kilka tylko jest doswiadczone, fajnie to nam pomoga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie:) Ja dzisiaj ok, ale znowu mały dołek:( Jeszcze jutro miałam miec wolne - ale szef stwierdził że mi nie da - bo mi sie nie opłaca, roboty jest mało - a za urlop po macierzyńskim dostane kase - wiec dla siebie i dzidziusia mam oszczędzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artigiana
Karo ale ja też tak mam z cyklami. Ja zaszłam w ciążę 2 tygodnie po tym jak powinnam była dostac okres...którego nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
Karo chciałam miec cesarkę ze względu trochę na siebie, bo wolałam żeby mnie rozkroili niż nacinali krocze no i ze względu na maluszka który szybko wydostanie się na świat bez stresu związanego z porodem, ale teraz to nie wiem czy to dobry pomysł, krojenie brzucha to ostatecznośc, no i teraz doszła jeszcze opcja porodu w wodzie :) może to optymalne rozwiązanie, czas pokarze, pewnie jeszcze 1000 razy zmienie zdanie, będzie co będzie przecież nie ja pierwsza będę rodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Paula - nie martw sie, dolek na pewno przejdzie.. niezly ten szef ze sie o was martwi ;) Artigiana - no to niezle z tym okresem. To lepiej rozumiem te 3 tyg pomylki Milianna - no tak, chyba jest to stres dla dziecka przyjscie na swiat, ale przeciez tyle dzieci to przezylo! Nie wiem czy cesarka to dobre wyjscie, to takie \'nie naturalne\'. Oczywiscie jesli nie ma wyboru to cesarka jest ekstra, ale ja chyba jednak wolalabym naturalnie. Porod w wodzie chyba tez jest fajny ale ja juz teraz musze sie zapisac do szpitala w ktorym bede rodzic wiec zapisze sie juz i nie bedzie zmian programu ;) no chyba ze dzidzia sobie zazyczy! Mielismy wlasnie \"wielki\" dylemat z tym szpitalem. Mamy do wyboru : szpital czy klinika. Lepiej jest w klinice, wiadomo, spokojniej, mniej ludzi, i wogole to wszystko bardzij w \"skale ludziej\".. ale jesli bylby jakis problem z dzieckiem, to lepszy jest szpital po tam wszystko jest na miejscu.. Wiec zastanawialismy sie troche nad tym, i wkoncu zdecydowalismy sie na klinike. Jestemy dobrej mysli : lepiej sie zalozyc ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artigiana
A ja już dziś wiem że czeka mnie cesarka bo mam wrodzoną wadę stawów biodrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba wolała naturalnie, ale w wodzie - u nas jest tak że mozna zarezerwowac, ale do końca nie wiecz czy bedzie ta wanna wolna czy nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to artigiana patrz na dobre strony cesarki - nie bedziesz miala niespodzianki typu "ooo! wody !!! szybko do szpitala!!", bedziesz mogla lepiej sie zorganizowac. No i napewno nie bedziesz miala nacieca kroczu....brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co tu taka pustka? Wielki Czwartek to pewnie zaczyna sie juz Swiateczna pustka robic na necie :) A ja w pracy siedze i sie nuuudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×