Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

dziewczyno idz do labolatorium i zrob test ciazowy z krwi albo z moczu i bedziesz wtedy pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harison an
nie mam juz kasy na laboratorium..:( chce sie zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harison an
mam mdłosci , a mdłosci sie ma jak sie jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harison - czy ty aby nie przesadzasz? Petting, 7 testów negatywnych a ty piszesz, że chcesz się zabić?????????? To jest naprawdę niepoważne! A mdłości to masz ze strachu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki lepiej nie reagowac na cos takiego . Przeciez to sie powtarza nie tylko na tym forum . Kto normalny po zrobieniu tylu testow twierdzi , ze jest w ciazy ? nudzi sie dziewczynie i tyle . Lepiej bys sie za odrabianie lekcji wziela ... z biologii ... A tak apropo naszej klasy - to fajne z was kobietki ... i takie mlodziutkie ;) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak teraz dziewczynki gdzie będziemy pisały tu czy na naszej klasie z jednej strony szkoda mi tego topiku ale z drugiej fajnie jest widzieć z kim się pisze - chyba musimy zrobić głosowanie... ja jestem za NK No i niestety moje zakupy nie poszły całkiem po mojej myśli tzn. kupiłam sobie fajne jeansy i takie letnie rybaczki obie sztuki na tych czadowych wygodnych pasach tylko że zapłaciłam 235 zl a było jeszcze tyle ślicznych ciązowych bluzeczek :( tylko też ceny kosmiczne po 100 zł no ale nie odpuszczę tak łatwo i choć jedną muszę sobie kupić wyglądałam w nich jak taka rasowa przyszła mamusie hi hi hi tyle z tego miałam że sobie poprzymieżałam .... niestety były tylko 2 sklepy a ten 3 to jakś fikcja a właśnie w nim miało być tak tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harison an
przez peting tez mozna zajsc , czytalam w google było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dziewczynki powiedzcie mi te pierwsze ruchy powinny się pojawic od 16 do 22 tygodnia ciązy tylko według pierwszego dnia ostatniej miesiączki czy od zapłodnienia licząc bo nigdzie nie jest to uwzględnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to ja tez sie dopisuje do NK, nie wiem czy moge sie wypowiedziec w glosowaniu, bo jestem bardzo swieza tu, ale ja jestem za utrzymaniem topiku. Na pazdziernik 2006 tez pododawalysmy sie do znajmoych na NK, ale nadal piszemy na forum. Co prawda przenioslysmy sie z kafeterii na tik-taka, bo tu nam \"przepadl\" nasz stary watek i wszystkie wspomnienia... ale stale piszemy do siebie. Dziewczyny, ktore kupily doplerek, mam nadzieje, ze bedziecie zadowolone. Ja napisalam do dziewczyny z allegro, ktora kupila taki dopler czy jest zadowolona i niestety nie za bardzo, bo czasem slychac serduszko, czasem nie, zalezy jak dzidzia sie ulozy, a ja juz bym panikowala, ze cos nie tak, jakbym nie mogla sie dosluchac serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola oczywiście że możesz się wypowiedzieć, dziewczynki może zrobimy tabelkę ktoza a kto przeciw: dzagusia za Nk karola31_GD za kafe To wszystko jest tak orientacyjnie rzebyśmy wiedziały gdzie toczy się rozmowa a tak ogólnie to z niczego nie musimy rezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taz sie dopisalam do nk a nazwisko takie jak E-mailu wiec nie powtarzam dzagusia dobry pomysl no ja jestem tez za nk Goja tatuaz pernamentny i tzymasie 7 lat to cie ktos oklamal jak ci robili ja tez mam tatuaz ale na stale z checia bym sobie jesio cos dorobila ale jak narazie mocno sie trzymam . slomk witam zaczernij sobie nika i zapisz sie do tabelki zapraszam do rozmow w ktorym tyg jestes ?? i co tak pozno sie odzywasz ?? :)) ❤️ Z tego co widze to wszystkie jestesmy ladne i mlode nawet ty artigiana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no tak, zyc nie umierac :) ja tez mam tatuaz! na kregoslupie na dole tygrysa takiego na 10cm, jak sie pochyle to pewnie z 15 cm ma hehe. Mam nadzieje, ze mi sie nie rozlezie w czasie ciazy! i zamiast tygrysa bede miala niedzwiedza czy cos.. ja jestem za tym zeby pisac na tym forum a zdjecia pokazywac na naszej klasie. kasia gezynska jestem tak apropo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia kasia ciebie to juz widzialam jak sie chwalilas malenstwem :) hmm tygrys ja mam tylko maly znak chinski na lopatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też już na naszej klasie jestem i fajnie na was popatrzeć :) Ja jestem za pisaniem tu i tam :) Pomarańczowa, nieszczęśliwa kobieto. Jak ty nie wiesz jak dzieci powstają, to może zacznij najpierw się dokształcać a chłopaków sobie na poźniej zostaw, jak trochę podrośniesz, bo dziecko z takiej matki to pożytku mieć nie będzie. To tyle w tym temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czuję takie pukanie, ale prawie zawsze w tym samym miejscu, tzn poniżej pępka, moze troche nizej. Nie jestem tylko pewna czy to własnie nie nerw drgający. Mam nadzieje że nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja sie na nk dopisalam. A jesli chodzi o glosowanie, chyba lepiej by bylo pisac tu na kafeterii bo szybciej, nie jest obciazone zdjeciami, i nie zamykaja tej strony na archiwizacje na pare godzin jak to robia z nk. Za godzine mam wizyte u lekarza. Podekscytowana, bo poslucham serduszka mojego malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam się: Kamila Cheda :) Jak miło Was zobaczyć :) I wyszło, że mieszkam w Objeździe :) koło Słupska :) ale w tabelce niech będzie Słupsk! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze że pomarańcze się rozpisały nie martwmy się tym, tak już jest na kafe tez się dopisałam do NK:) i myslę żeby tu pisać a tam zdjęcia wklejać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny fajny pomysł z tą naszą klasą Kamila25 dodałam sie właśnie do Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy wskoczę już na setkę :) Dziewczynki myślę że to jest najlepszy pomysł żebyśmy jednak nadal tu pisały a tam ewentualnie wklejały zdjęcia żeczywiście z tą naszą klasą różnie bywa i czasami nie chodzi tak jak powinna Pozdrowionka i buziaki we wszystkie rosnące brzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mój kochany mężuś zabiera mnie na zakupki , tym razem po buty i może naciągne go jeszcze na jakąś słodką ciążową bluzeczkę ;) kto wie. Kurcze dziewczyny wiecie co ja to mam problem z kurtkami wszystkie które mam są dopasowane a teraz już w żadnej nie jestem w stanie się dopiąć...... i klops, ale nie przejmuję się bo lato za pasem i mam nadzieję że nie będą mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam maly problem bardzo sie m,artwie bo w niedziele upadlam coprawda na reke ale od niedzieli nie czuje wcale ruchow malenstwa a przed upadkiem nawet adrian byl w stanie wyczuc takie delikatne pykniecia niechce isc do gin bo bylam tydzien temu, a boje sie ze przez ten upadek go nieczuje macie moze jakies informacje na ten temat co ja mam robic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×