Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Witam mamuśki;} Jejku... jak mi się dzisiaj źle spało! Tak mnie bolą pachwiny, że chodzić nie mogę;/ Moja starsza córcia opanowała niedawno sztukę raczkowania i zasuwa po całym domu, a ja za nią, także w ciągu dnia raczej nie odpocznę... Muszę się pochwalić, że od tygodnia jestem mężatką. Cierpię chyba na jakąś chorobę, bo codziennie po kilka razy oglądam zdjęcia ze ślubu:P Jeśli chodzi o płeć dzidziusia, bo z tego co wyczytałam niektóre z Was nie są w pełni przekonane... ja miałam robione niedawno USG 4D i sama widziałam z mężem co tam kryje Nasza dzidzia między nóżkami:) Szczerze polecam. Mój M się popłakał ze wzruszenia podczas badania:) Szczerze polecam, choć to trochę drogi interes to badanie 4D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zła!!! Sobota- myślałam, że sobie smacznie pośpię 💤 a tu od rana pod oknem kilku sąsiadów tak głośno rozmawiali co chwilę przeklinali i mnie obudzili gdy to ucichło od rana drzewo rżną! żeby tego było mało sąsiad z dołu przyszedł i poprosił żebym przestawiła samochód bo on maluje i boi się, że mi go pochlapie, więc ledwo co patrząc na oczy przestawiałam samochód eh! uroki życia na wiosce :/ wczoraj wieczorem jak mój Misiu zaczął \"rozmawiać\" z Michaliną w tym miejscu co miał usta ona chyba miała główkę bo zrobił mi się tam bardzo twardy brzuszek i czułam jak się przekręca :) pewnie ucho nastawiała ;) niesamowite! Miłego weekendu :) my wyjeżdzamy do Szczecinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami25 , ale ci zazdroszcze , że mieszkasz nad morzem , ja co roku od 10 lat jeździłam na wczasy do Ustki to moje ukochane miejsce , a w tym roku niestety nic z tego może sie w przyszłym uda pojechać z dzidziusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Kamika - bardzo ładnie wyglądasz i nie wiem, czemu mówisz, że jesteś niefotogeniczna! A brzusio okrągły jak piłeczka:) Ale się uśmiałam z tego faceta w Macu:D Kami - mnie też obudzili już o 7 rano, bo dodatkowo przyszli w sobotę robić dach, ze względu na ładną pogodę. Tak stukali nad głową, że do tej pory mam wrażenie, że mi ktoś wali młotkiem! Teraz próbuję zabrać się za jakieś sprzątanie. Ale jak zwykle mam lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oomartnqoo - gratuluję zamążpójścia!!!! Ach jak ja ci zazdroszczę... Chciałabym jeszcze raz przeżyć ten cudowny dzień:) I na pewno wszystko z tobą w porządku - ja zdjęcia ze ślubu oglądałam codziennie prze kilka tygodni, a mamy ich kilka tysięcy! W albumach jest 800 i do nich bardzo często wracam. To był najpiękniejszy dzień w moim życiu... A teraz oczywiście czekam na drugio taki dzień, czyli narodziny synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wrażenie że mój Franio coraz mniej sypia w brzuchu - bo dosłownie cały czas go czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja mam też dziś lenia na sprzątanie zwłaszcza po wczorajszym i zostawię odkurzanie dla męża jak wróci bo sam się zgłosił, ze to zrobi więc nie będę mu zabraniać :D a ja pójdę zrobić ciasto bananowe bo kupiłam banany i szkoda by było żeby się zmarnowały :) Dzięki za miłe komentarze na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula01 też mam czasem takie wrażenie bo wcześniej to maleństwo czułam tak co 3 godziny a teraz czasami z rana to co pół godz. czasem kopnie lub się przekręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kopaniem to mam dziewczyny tak samo wczoraj to dzidzia kopała prawie cały dzień , no i jeszcze w nocy , żeby było śmiesznie to pół nocy nie spałam, teraz chyba odpoczywa , bo jakoś jej nie czuje , ale pewnie za chwilke sie zacznie . Ja dziś wyjątkowo jestem do 14 w pracy , a potem do domku i tez musze sie zabrać za sprzątanie , ale już czuje , że mi sie nie będzie chciało , bo jestem dzisiaj taka nie wyspana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja właśnie jestem po obiadku. Dzisiaj było spaghetti bolonese. A zaraz zabieram się za ciasto z owocami:) Odkurzanie sobie odpuściłam, bo łażą cały czas budowlańcy i bez sensu ta moja robota. A dzidzia u mnie tez cały czas skacze! A w nocy jak tylko przycisną brzuch to już się wierci, jakby sobie miejsce robiła:) Szkoda, że nasi mężczyźni nigdy w życiu nie doświadczą tego cudownego uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostałam od znajomych śliczne body dla Frania - biało - zielone z napisem przyszły kapitan futbolu - mąż się cieszył jak dziecko - bo jest kibicem Lechii. Czasami jak na niego patrze - tzn na męża -to on bardziej to wszystko przezywa niz ja. Cały czas gada: Franek to, Franek tamto - a za rok koniecznie córeczka.... cwaniak jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> u mnie podobnie :) ja mowie, ze cos tam nam sie przyda za 4 lata jak bedziemy mieli moze coreczke, a on, ze jakie 4 lata???? za rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. No my to raczej jestemsy zgodni na ten temat : chyba poczekamy ze 2 lata zanim bedziemy \"produkowac\" siostrzyczke albo braciszka synkowi :) Ja bym tak za rok chyba sie narazie nie skusila, chociaz nigdy nie wiadomo. Nawet jezeli jest super czuc synusia pod serduszkiem itd, to jednak jest mi coraz ciezej.. Pisalam juz ze boli mnie \"miedzy nogami\", i niestety jest coraz gorzej.. dzisiaj rano malo sie nie poplakalam, chodze jak kaczka.. nie moge podniesc nogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, zadzwoń do lekarki - może Ci się szyjka rozwiera, albo coś? A może po prostu masz ucisk na coś. U mnie najgorzej z tymi zawrotami głowy i brakiem snu. No nie moge spać i sikam co 3 minuty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) dziewczyny wczoraj się dowiedziałam z innego forum, że w ciąży i w trakcie karmienia nie powinno się pić dużo mleka zwłaszcza osoby z gr krwi 0 RH+ Muszę poszperać w necie czy to fakt, ale przyznam, że jestem zaskoczona Miłej niedzieli ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika--> jak coś znajdziesz o tym mleku i 0Rh+ to daj znać , bo to też by mnie dotyczyło, a ja nie znajdę dziś czasu na necika. Bo mam dziś na głowie chrześnicę, kuzynkę i męża po imprezce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - lepiej sprawdź te bóle, bo to dziwnie wygląda. A poza tym z jakiej racji masz cierpieć! Jak cię tak boli to trzeba koniecznie iść do lekarza. kamika - pierwsze słyszę o tym mleku i grupie krwi. Ale jak coś znajdziesz to dawaj tu na forum. A mój cwany mąż też ciągle mówi, że za rok córeczka. Ale ja myślę, że tak 2 lata poczekamy i wtedy zaczniemy się starać o drugie. Niestety nie da się zaprogramować córki, więc staram się tak o tym nie myśleć:) Właśnie zjadłam obiadek, pyszną zapiekankę z kurczaka w winie:) Dzisiaj jakiś dziwny dzień i ciągle chce mi się spać. Dobrze, że znowu ma tydzień wolnego, bo ostatnio coś jestem ciągle zmęczona i słaba jakaś. Miłego niedzielnego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to coś dawno Artigiana nie pisała. Mówiła coś o jakimś urlopie? Bo tak długo nie daje znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaewelka
A ja urodzę we wrześniu i mam wspaniałego męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, ciekawe co z artigiana? Popoludniu bylo troszke lepiej z tymi bolami wiec zdecydowalam poczekac do jutra, zobacze czy bedzie tak dalej. Bo jak ma byc tak co dziennie to nie wytrzymam.. A znowu jutro i we wtorek mam dwa dni szkolenia u klienta (tzn ze ja szkole kilka osob) i by to bardzo zle wypadlo jezeli akurat wtedy poszlabym na zwolnienie.. no ale jak bedzie trzeba to pojde! Ale moze bedzie lepiej (mam nadzieje).. Wiec jutro mnie na necie nie bedzie ale sprobuje dac znac wieczorem po tym kursie.. Jak bedzie trzeba to pojade od razu na pogotowie, ale mam jednak nadzieje ze tak sie nie skonczy jutrzejszy dzien.. Buziaki wam, papa milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, nie denerwuj się. Ja także cierpiałam na bóle w pachwinach w poprzedniej ciązy. Gini mi powiedział, że dziecko jest już wiesze, bardziej ruchliwe i po prostu uciska na macice. Jeśli będze Ciebie to naprawde bardzo nie pokoiło to idz do lekarza, ale zapewne nic złego się nie dzieje ani z Tobą ani z dzidzią:) 🌻 Wiecie co, ja się spodziewam już drugiego dzidziusia w październiku, a moja pierwsza córeczka ma obecnie 8 miesięcy i 3 tygodnie:) Zdecydowałam się na dzieciaczki rok po roku. hehe, nawet termin porodu mam ten sam:D Pozdrawiam, życze miłego wieczoru:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo nie wiem co poradzic,bo bolu w pachwinach nie mialam. Ale w 7 m-cu czyw osmym(juz nie pamietam)mialam taki ogromny bol wysoko tak jak watroba jest,bol niesamowity.Nic nie moglam robic,lezalam zwinieta w klebek i plakalam.Wzielam nospe i pomoglo.lekarz mowil,ze na pewno dziecko sie przekrecalo i stad bol.Tyle,ze u mnie wysoko w brzuszku to bylo. Ooomartynka00- podziwiam Cie i gratuluje.Ja nie zdecydowalabym sie na drugie dziecko w niecaly rok.U nas roznica miedzy dziecmi bedzie niecale 3 lata,a rocznikiem 2. Moze dlatego,ze balam sie,ze sama sobie nie poradze z dwojka malutkich dzieci(maz cale dnie w pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła - kolezanka ukradła mi imie - a to ona rodzi wczesniej! Całe szczęscie że nie mam z nia za bliskiego kontaktu - ale ja tego Franka wymyśliłam juz dawno. Znając moje szczęscie to teraz Franków będzie pełno - no juz trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wróciliśmy :) Viola79--> ja mieszkam od Ustki 10 km :) Karo--> mam nadzieję, że już się lepiej czujesz! paula01--> oj niedobra ta koleżanka! nie przejmuj się nią! padam z nóg! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Dziś pierwszy dzień leniuchowania a ja zastanawiam sie co mam robić ;) I pewnie będzie tak przez najbliższe 2 tygodnie :D Dobrze że pogoda nieco lepsza bo pojawiło sie słoneczko. Idę pomyśleć o śniadanku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Widać , że mamy wakacje , bo tak tu ostatnio pusto. Ja dzisiaj w pracy do 17,00 , ale pogoda u nas kiepska więc nie ma czego żałować , od rana pada i jest zimno ,ale ja i tak chyba wole to niż te okropne upały , od których tak strasznie puchną mi nogi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda kiepska i niestety ciesze się z tego :) bynajmniej człowiek może spokojnie wyjść i pochodzic po sklepach . Czasami upały mi strasznie doskwierają ... Miłego dnia mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×