Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Właśnie to strach dużo kupować, bo nie wiemy, czy nasze dziecko nie będzie na coś uczulone. Zresztą co ja się przejmuje, jak coś to mało sklepów? Mąż wyskoczy i już. paula - no własnie się zastanawiałam nad taką torbą. A mnie dziewczyny czeka samotny weekend za dwa tygodnie:( Mamy wesele w rodzinie na mazurach i tylko ja zostaję w domu:( NAjpierw zamierzałam jechać, ale po tym jak zaczęły się problemy z ciśnieniem lekarz mi zabronił. No i ja sama stwierdziłam, że nie warto ryzykować, bo to jest ponad 600km drogi. Strasznie mi zal, że mnie tam nie będzie no i ze sama zostanę. Ale mój mąż ma być fotografem na weselu, więc nie chcieliśmy, żeby odmawiał, bo młoda para miałaby problem znaleźć kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja trochę z innej beczki. Czy Wy nadal odczuwacie taką dużą ćzęstotliwość ruchów czy np jest już ich u Was troche mniej? Bo Blanka od soboty mniej się trochę rusza i trochę mnie to martwi. Niby na wizycie w piatek było ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana, jeszcze głupia skarbówka do mnie wydzwania że księgowy nie doniósł dokumentów. Zeby ich szlag trafił, jestem na zwolnieniu i zlikwidowałam juz firmę, niech się w dupę pocałują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest zdecydowanie mniej ruchów, ale się nie martwię, bo w ciągu 2 tyg. miałam 2 razy usg i wszystko z dzidzią jest ok. Poza tym to normalne, że jest mniej miejsca, czuję regularne ruchy ale rzadziej. Więc nie będę sobie wkręcać żadnej fazy na zamartwianie. Tak ma być i już. A jak lekarz mówi, że jest dobrze to nie mam podstaw, żeby mu nie wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ja mam tak samo jak Ty. Ruchów mniej zdecydowanie ale za to regularne. Przerwy ma może ze dwie albo trzy w ciagu dnia takie po pół godziny do godziny tak to co kilka minut cś czuję. No ale jeszcze tydzień temu to tych ruchow było dwa razy tyle....stad moj niepokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana - naprawdę nie masz o co się martwić! Idę się położyć trochę, bo mi kręgosłup zaraz pęknie na pół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra mówi żeby obserwować te ruchy, że dzidzia ma już swój rytm dnia, kiedy się budzi, kopie itp. Jak się urodzi będzie miała podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Goja - uspokoiłas mnie trochę :) Nadwrażliwa jestem strasznie... Paulko - nie do końca tak jest. Owszem dużo dzieci tak ma że te pory snu i czuwania się pokrywają potem ale to na prawdę ie reguła. Moja przyjaciółka ma 3letniego syna. W 8 i 9 miesiacu to na ktg średnio raz w tygodniu lądowała bo mały się po parę godzin nie ruszał, za to w nocy nadrabiał. A po urodzeniu noce przesypiał jak miał miesiac a w dzień rozrabiał i uśpienie go graniczyło z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały w dzień jest naprawdę spokojny. Za to nadrabia wieczorami i o swicie jak jeszcze śpię :) I codziennie wieczorem na czkawkę :( Biedulek :( Dziś idę pierwszy raz do szkoły rodzenia :) Na naukę nigdy nie jest za późno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje, że tak nie jest, że mały już sobie ustala pory spania, bo mi właśnie szaleje wieczorem i nad ranem a w ciągu dnia tylko się przeciąga:) A ja stanęłam na wagę i pierwszy raz poprawiłam sobie tym humor. Od tygodnia trzymam dietę i jest -0,5 kg!!! Podbudowało mnie to, więc mam nadzieję, ze wytrzymam do końca. Teraz siedzę w domu to łątwiej mi gotować sobie zdrowe jedzonko. artigiana - zauważyłam, że ty biedna ostatnio się za dużo stresujesz:) Musisz troszkę się zrelaksować, za dużo masz czarnych myśli. Głowa do góry! ProVitamina - a czemu nie będziesz używać oliwki? Balsamy są lepsze? Pytam bo mam w tym temacie zero orientacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja tez czuje o wiele mniej ruchow, tzn. nie dosc ze o wiele rzadziej to mniej kopie i sie raczej tylko rozpycha albo ma czkawke na dole brzucha. w koncu mam swoj piekny zielony samochodzik! :) tylko teraz czeka mnie kilka spraw do zalatwienia grrr.. jak ja nie lubie papierkowych urzedowych spraw! anecik --> http://nasza-klasa.pl/school/168424/6 tu jest link do klasy w ktorej jestesmy (ja jestem kasia gezynska). wpisz sie koniecznie :) artigiana --> wspolczucia, nie daj sie. ja mam za to super tesciowa, za to moja wlasna mama to az nie chce mi sie pisac.. mam nadzieje, ze jej sie odmieni po porodzie, chociaz zapowiedziala mi juz, ze nie mam sie ludzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - oj to prawda że stres za stresem dlatego wypatruje wtorku za tydzień jak zbawienia. Pójdę wyznaczą datę i niech się już cos dzieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana - wspolczuje tesciowej, ja mam fajna na szczescie.. nie wtraca sie zbyt w nasze zycie, ale jestem tez pewna ze jakby tak kiedys bylo to by jej moj maz (jej syn) zwrocil uwage. Moj synek tez troche mniej sie teraz rusza, i ruchy sa inne. artigiana nie martw sie, to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko będzie dobrze.... mąż mi każe tak mówić:) robię zupkę pulpecikową i składam letnie koszule. Umyłam podłogę, wstawiłam pranie, że też ja nie umiem nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis pozmywalam naczynia bo mi sie nie chcialo wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie paula przystopuj, bo ja się czuję jak śmierdzący leń! Też zrobiłam tylko śniadanie:) No i pościeliłam łóżko jeszcze. Obiadu nie robię, bo ma z wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to, że ja nie potrafię usiąść i nic nie robić. Wczoraj to chociaż pospałam, a dzisiaj juz się kręcę. Kumpla mówi że to nerwica natręctw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-D 🌻 Artigiana:szczerze współczuję tej teściowej.To ja już na moją nie będę narzekać:-) Ale zawsze możecie ją ubezwłasnowolnić:-D, bo zbieractwo to odmiana nerwicy natręctw, a to przecież choroba psychiczna:-D Goja: Gratulacje z tą wagą! Trzymam kciuki:-) Mi mój mąż ciągle jakieś słodycze przywozi, więc jak się okaże,że znowu przytyłam to przecież nie będzie moja wina, hehehehe:-D Falsa: Ślicznie wyglądasz!! Zdjęcia rewelacja, aż zazdroszczę Ci takiej pamiątki:-) A gandziulka jak się nazywa, bo nie mogę znaleźć na NK. Co do kosmetyków to mam Nivea Baby. Kupię też oilatum. A co do pudru dla dzieci, spotkałam się z opinią,że już się raczej nie używa, tylko kremy i ew. maści. Spotkała się któraś z Was z taką opinią? Bo ja też \'świeża\' w tych tematach jestem. A ja dzisiaj nic nie robię! A co, wolno mi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa wielkie dzięki za skierowanie mnie do właściwej klasy ;-) Foty masz cudne!!! Paula weź kobietko sobie trochę poodpoczywaj bo potem to nawet jak będziesz chciała to nie będzie jak ;-) Co do ruchów to mój mały jakby się tylko przekręcał to dupka w lewo to w prawo za to nad ranem tak w okolicy 4-5 kopanie mu się włącza a ok 6 czkawka ;-) Dopada mnie przeziebienie więc zapodam sobie dzisiaj mleko z czosnkiem i miodem- mniammm ;-) Powinnam się brać za obiad a nie chce mi się strasznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Artigiana nie martw się :) ja też jestem ostatnio leniem :) Dziś jeszcze nic nie zrobiłam jedynie udało mi się dostać do lekarza rodzinnego i wyłudzić skierowanie :) A mi chyba wczoraj mąż wczoraj wieczorem zamiast jakiejś gry ściągnął wiruska i powiedział, że mam se z tym dziś powalczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - namietne sprzatanie to ponoc jeden ze znakow ze dzidzius sie niebawem pojawi ;) ja tez z kosmetykow kupilam nivea baby, takie \"hypoalergeniczne\" (tak sie mowi?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nisia --> gandziulka to ania rusek paula to chyba specjalnie tyle sprzata bo sie na dzidzie doczekac nie moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też postanowilam sobie dzisiaj , ze od rana bede sprzątac , ale jak na razie to ni z tego , jakos nie bardzo mi sie chce i chyba przełoze to na jutro , wiedziała , ze tak będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigana Ty się śmiej.... siostrze też prasowałam:). Zresztą własnie wyciągnełam koszule męża z długim rekawem, zaraz je wypiorę i jeszcze wieczorem wyprasuję. Teraz każdy dzień traktuje< jakby był ostatni>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi się przypomniało, że już dawno temu umówiłam się na jutro do fryzjera! Fajnie, trochę sobie poprawię humorek:) Tylko nie wiem jaki kolor włosów sobie zrobić. Mam ostatnio takie dziwne napady od euforii do ogromnego stresu. Oczywiście wszystko związane z narodzinami dziecka. a przecież już co ma być to będzie:) Ale my baby jesteśmy skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×