Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

moj Malpek jak wychodzil ze szpitala to nie stracil ani grama ani tez nie przytyl nic, po 12 dniach od urodzenia przybral 260g :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październikowa mamo - moj tez pare razy zrobił zielona kupę - pytałam połoznej - przy karmieniu cyckiem to normalne. Mój zasnął w lezaczku, nie jestem pewna czy to najzdrowsze dla kregosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa mama
falsa karmię piersią. moja przy karmieniu na poduszce zasnęła, ciekawe o której obudzi się rano??? o 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdziernikowa mama --> slyszalam ze kupki moga byc zielone przy karmieniu mlekiem modyfikowanym, ale co z piersia to nie wiem, chyba musisz poczytac na necie, ale nie sadze, zeby cos sie mialo zlego dziac .. moj Malpek sie domaga przytulania - ryczy jak by go ze skory obdzierali i wtedy bez lezenia na brzuszku na cyckach sie nie obejdzie - ah no i dlatego go nazywam Malpek - czepia sie wtedy moich wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laviroo
Poszukuję jakiś opini na temat wózka LAVIROO, tak wpadłam na Wasz topik, bo niektóre z Was rozważały kupno własnie tego wózeczka. Czy moge otrzymac jakieś informację od użytkowniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ten wozek i jestem z niego bardzo zadowolona! jest prosty w skladaniu i rozkladaniu, ladnie wyglada, ladnie sie go prowadzi, nawet jedna reka po zakretach. z minusow to tylko moze fakt, ze jest dosc szeroki i ma duze kola, ale w drzwiach sie miesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laviroo
falsa, dzięki za odpowiedź, a powiedz mi jeszcze czy te koła są solidne, bo tycha koła piankowe. Ja będę go raczej urzytkować w mieście. A czy razem z gondolą jest dość lekii aby nosić np. po schodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola sa solidne, piankowe, caly wozek jest solidny, ale prosty i to mi sie w nim najbardziej podoba. na miasto i chodniki w sam raz. calkiem leciutki, super latwo sie go sklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah tak przy okazji to Ziutek jest nie tylko Malpkiem, jeszcze jest Jurkiem, Ninja, a dla tatusia Sindbad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-->cudny ten Twój Oli :) powiedziałam Małpkowi na zdrowie jak kichał ;) moja córunia słodko śpi- zostaje z babcią, a ja z M. wybieram się na cmentarz zapalić znicz u mojego tatusia ;( i przy krzyżu dla M. mamy ;( smutno mi dziś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Waszym maluszkom też się dużo mleczka ulewa? Bo boję się, że mały przez to będzie głodny a dostaje mleko z cyca. Proszę o jakąś odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
a moja znowu przespała calutka noc, do 7 rano, a cycki to myślałam,ze mi pękną... ale za to wieczorem tak sie darła, w cyckach jak na złość zrobiło sie pusto i trzeba było pomóc butelka..... a ja pije herbatke laktacyjna z Hippa, tam tez jest koper włoski, kolek narazie(odpukać) nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... moja psiapsiola dalej z malym w szpitalu, teraz mały njest pod aparatura bo mierza mu tetno bo cos sinieje caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1
Hej ,dawno nic nie pisałam , bo wczoraj wróciliśmy do domku. Poród odbył sie przez cc , i ma do was pytanie ? Okropnie mam spuchnięte nogi czy tez ma z was tak któras po cc? i co na to robicie? I jak się czujecie po cc , mnie ujeszcze boli , nawet jak siusiu robie czy was też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizna po cc boli potem na miesiaczke i przy kazdej zmianie pogody , ja jestem prawie 3 lata a pobolewa mnie nieraz.... ja nie mialam spuchnietych nog wiec ci nie pomoge....ale pamietam ze po cesarce dlugo dochodzilam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar --> ja jestem po cesarce i ja ktora nie mialam cala ciaze spuchnietych nog - spuchly mi po cesarce, ale i tak niewiele, bo mialam zalozone 3 dni takie specjalne skarpety uciskowe od samych kolan w szpitalu, ale widzialam laski mialy stopy jak shreki niektore;) zeszlo mi na ktorys tam dzien.. jezeli chodzi o siusiu to bolalo mnie jeszcze dobry tydzien, nie wiem czy to boli od operacji czy od cewnika.. nigdy wczesniej nie mialam zalozonego cewnika - tez juz jest ok. o kupe nie pytaj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem po cc. Nogi i ręce miałam też spuchnięte ale nic z tym nie było robione.Jeżeli chodzi o siku to mnie nic nie bolało i bez problemów mogłam się załatwiać ale miałam problem z bardzo dużym krwawieniem i po tygodniu pobytu w domu znowu leżałam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie mój mały ma przytkany nosek. Nie jest to katar ale mu coś tam świszcze. Sól fizj. zakroplona nie pomaga mu go oczyścić - Czy używacie jakiś gruszek do noska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki my dzisiaj po pierwszym spacerku i było super mały cały czas spał (przez 2 godz) az miło. niestety od wczoraj jedziemy na kropelkach espumisanu bo małego męczą wzdęcie a po kropelkach jest o wiele lepiej... kurcze juz nie wiem co robic zeby mu pomóc ,pije herbatke z hippa ale chyba to nic nie daje a mam pytanie- wiecie moze jak robi sie masaz brzuszka zeby pomóc zrobić kupke? i jeszcze jedno kąpiecie maluszki po karmieniu? bo niby nie wolno ale mój tylko wtedy jest spokojny a tak to sie denerwuje ? a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kapalam przed karmieniem, a przez pierwsze 3 tyg darl mi sie.... masarz brzuszka robi sie wedlug wskazowek zegara j jeszcze dawalam oliwke zeby cieplej bylo na brzuszku,,, albo daje sie ciepla pieluche na brzuszek... pierwszy spacer i 2 godziny????to zdecydowanie za dlugo na pierwszy spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzagusiu - ja budze z pół godziny przed karmieniem i kąpie. Blanus zaczyna się denerwować dopiero przy ubieraniu. My też od jakiegoś czasu na espumisanie. Jeśli to nie pomaga to pediatra polecił mi preparat Biogaja. Wiecie co odkryłam? że mój żarłok je tylko 7 razy na dobę a wszyscy na około mówią że dzieci karmione wyłącznie piersią jedzą od 8 do 12 razy. A jak to jest u Was? Próbowałyście to liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja corcia coraz bardziej jest obsypana krostkami .Oprocz glowki i szyjki ma jeszcze obsypana klatke piersiowa i plecki . Nie sadze , zeby to byly potowki , bo jej grubo nie ubieram i temp w mieszkaniu mam ok 20 stopni . Jutro lece do pediatry . Mam nadzieje , ze to nie zadna alergia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×