Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Gość mar1
mamamalwiny a kiedy macie tą cystografię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa29
Pozdrowionka dla chorowitek!!! Nas dzisiaj zasypalo śniegiem ,ale pozytywnie starsza córa przynajmniej na sanki mogła pojśc a my z wozkiem dajemy rade nawet na śniegu, więc nie jest żle. Naczytalam się o tych waszych siuraczkach i ciesze sie że mam dwioe cory, moja koleżanka miala tez problemy z synkiem i w wieku 2 lat mial zabieg. Nas dzisiaj odwiedzily kumpele i teraz znow wychodze z nimi do tzw. "Malpiego gaju" ze starszymi dziećmi ,żeby w ferie się pobawialy ,a od ponioedzialku bede miec troche spokoju w domu bo moja 8 latka na zimowisko wyjeżdża ..uff a ja chce pomalować ściane w jej pokoju bo podczas jej nieobecnosci przenosimy Oliwke do niej. A w niedziele mam chrzciny na szczescie w lokalu a nie w domu wiec spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ściągnełam 120 ml swojego mleka do butelki i wstawiłam do lodówki, wieczorem chce zagescic tym sinlackiem, ale jak sie to podgrzewać? w kapieli wodnej? Wiem ze to głupie, ale pierwszy raz sciagałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> nalej wrzatku do miseczki i zanoz w tym butelke na kilka minut. a twoj maly bedzie umial pic z butelki? ps. ja podgrzewam w mikrofalowce 10 sekund .. a fe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też podgrzewam w mikrofali i liczę obroty ;) 4 to w sam raz na 120 ml ;) śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa, nie wiem czy zaskoczy. Dam mu butle po kąpieli, moze się uda:) Mikrofala zabija witaminy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam sekundnika to licze do 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> przygotuj sie na to ze mozliwe jest ze maly nie bedzie chcial butelki, najlepiej najpierw mu daj samego mleka z butelki a potem dopiero kaszki dodaj zeby nie bylo 2 zaskoczen naraz. a moze tata nakarmi? bo od ciebie to on cycka bedzie chcial.. zycze powodzenia:). maly juz chyba lepiej z katarkiem, nadal sie troche dusi ale juz tyle nie placze, lepiej je i robi sobie drzemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
magslom... napisz mi coś wiecej o tym oczku, bo chyba mamy to samo. Ropieje jej juz dobre dwa tygodnie, przemywam sola, herbata,mam krople od lekarki i nic to nie dało. Musze sie wybrac prywatnie do okulisty, bo tak jest termin dopiero w kwietniu. Mieliśmy dzisiaj szczepienie, narazie jest ok.Mała wazy 7450. Moge jej dac soczek marchewkowy, ale kaszek ryzowych nie moge dawac, ze względu na zatwardzenia, tylko kleik kukurydziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1
Deli 26 a ile twój maluszek już ma tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, nasze dzieciaki idą łeb w łeb:) tylko kupami by sie mogły podzielić. falsa, na razie zasnął na moim cycku. cała jestem zestrachana tą butlą i sinlackiem. Jezcze raz: mleku w wysterylizowanej butelce w lodówce nic sie na pewno nie stanie? podgrzeje butle w ciepłej wodzie i dodam na razie lyzeczkę sinlacu na 120 ml mojego mleka, zgadza się? potrzebuje wsparcia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podgrzewam w mikrofali ale tylko wodę a potem dosypuję mleko. Dzisiaj kupiłam kaszkę \"smaczny sen\" może po niej Zuzia trochę dłużej pośpi bo te inne nie działają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam słoiczek hippa na dobranoc: kaszka ryżowa z bananami, moze jutro spróbuje, ale tak bardziej na obiad. Teraz siedze jak na szpilkach czy aby sie nie budzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> mleko w lodowce mozna trzymac nawet do tygodnia , wiec na pewno przez te kilka godzin nic sie nie stanie. jakbys trzymala w temperaturze pokojowej to nawet do 12 godzin. w zamarazarce do 6 miesiecy spokojnie, wiec nie strachaj sie. nie wiem co to ten sinclac. ja daje zwykla kaszke ryzowa, a ze mam smakowa malinowo-jablkowa to taka wlasnie dodaje. na 3 miarki mleka jedna miarka kaszki i wtedy nadal to nie jest geste i przechodzi przez zwykly smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam cos na podobe fridy, wklada sie koncowke do noska, potem jest pojemniczek z filtrem, rurka, wkladam do swoich ust i zasysam. podoba mi sie bo latwo kontrolowac sile i dlugosc ssania . takze nadal walczymy ze smarkami, potem dostanie kropelki, poduszke pod glowke i olejek na pieluszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć sinlac jest dla tych dzieci co mało przybierają na wadze.A te inne może utuczyć, zresztą można poczytać o tym na forach(z nich właśnie mam te informacje).Moja Zuzi przybiera prawidłowo także na razie jej tego nie podaję. Jakiś czas temu próbowała przekręcać się z plecków na brzuszek ale ostatnio taki leniuszek się zrobił że nawet nie próbuje:-(.Wiem że każde dziecko rozwija się w swoim tempie dlatego na razie się nie martwię Ostatnio dałam jej jabłuszko z bananem(słoiczek) i chyba ją to uczuliło bo zrobiła jej się taka szorstka skórka za uszkiem i troszkę na policzkach także na razie się wstrzymam z tym bananem.Była u Nas pielęgniarka na patronażu i mówiła że to jest chyba od podrażnienia np kołnierzem( bo na tylnej stronie szyi ma tak jakby wysypkę) ale ona się temu zbytnio nie przyjrzała a mi to ewidentnie wygląda na alergię pokarmową bo to jest taka łuska i do okoła tego pełno plamek:-( jak czytam o tych siusiakch to zaczynam wątpić w to że chcę mieć synka:-) Karmienie u Nas to tragedia.Zuzia wynalazła sobie nową zabawę i teraz jak ma pełne usta to robi odgłos samochodziku także wszystko jest oplute:-P Miłej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - trzymam kciuki za kaszke:) Ja to sie trochę boję eksperymentowć jeszcze i trochę z lenistwa karmię tylko cyckiem. ale mój jest mały, skończył dopiero 2 dni temu 4 miesiące. Tak jeszcze z miesiąc pojedziemy na samym mlesiu a potem może pomyślę nad marchewką czy jabłuszkiem. Jak tak czytam inne dziewczyny to stwierdzam, że odwazne jesteście z tymi kaszkami, deserkami, itp. Moj maluch znowu ryczał z przemęczenia ale zasnął wreszcie. Za to odkryl dzisiaj uroki wody i chlapał jak opętany! Ale tylko na brzuszku, na pleckach nie ma ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goju, mój zaraz kończy 5 miesiacy.... tez sie boje eksperymentowac, ale lekarka dała wolną reke na słoiczki - bez glutenu, bez miesa i bez ryb. Tą kaszke poleciła na noc, bo to ponoc wielki i ruchliwy chłopak i moze się juz nie najadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goju, mój zaraz kończy 5 miesiacy.... tez sie boje eksperymentowac, ale lekarka dała wolną reke na słoiczki - bez glutenu, bez miesa i bez ryb. Tą kaszke poleciła na noc, bo to ponoc wielki i ruchliwy chłopak i moze się juz nie najadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podaje witamine i mam to robic caly czas - 1 kropla 5 dni w tygodniu. oczywiscie nie załapał butli, wypił moze z 10 ml. Czy jezeli obudzi się w ciagu godziny, to moge to moje mleko jeszcze raz podać? takie w temp. pokojowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję cały czas Vigantol. Do odwolania. paula - no w sumie to już twój chłopak jest duży. Ja mam we wtorek szczepienie to się zapytam co i jak z tym jedzeniem. Chociaż jeszcze miesiąc conajmniej chciałabym poczekać. Ale dzisiaj w nocy znowu wstawał co 3 godziny, rano od 6.45 już kwiczał, że glodny. Może on też się nie najada? Ale widzę, że wcina jak smok! Nic mi się nie chce, jestem niewyspana:( Idę trochę posprzątać, chociaż ciągle jest remont łazienki i znowu zaraz zrobi się syf:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ok 19.30 dałam Małej kaszkę \"Smaczny sen\"Obudziła się o 24 ale nie chciała jeść, dostała smoka i poszła spać dalej, obudziła się dopiero o 2.30 zjadła 150 ml mleka na śpiocha poszła spać a potem obudziła się o 6.30 ale znowu niezbyt chciała jeść, zjadła zaledwie 30 ml o 8 zasnęła i obudziła się o 8.30 ale znowu nie chciała jeść:-(nie wiem czy to po tej kaszce czy poprostu ma teraz taki okres niejedzenia?:-(Trochę mnie to martwi bo do tej pory zjadła zaledwie słoiczek jabłko z brzoskwiniami i popiła herbatką a jak dawałam mleko to pluła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestałam liczyć ile razy wstaje w nocy.... ale tak naprawde nie je jak sie obudzi.... przytuli sie i zasypia i za chwile znowu.....naprawde mam dosc, w dodatku ja cały czas słaba jestem. Dzisiaj kupiłam sobie osscilokocilum, moze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×