Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Hejka! Ja znów kilka dni nie zdążyłam z czytaniem i nadrabiam :) I tak mam nadzieję Paula, że już byłaś u gina ;P Ja jak byłam na kontroli po porodzie to potem miałam się pokazać w styczniu ale mamy już marzec a mi się nie chce iść :( tylko co dorsza cosik mnie piecze :( ale chyba przejdzie i jakiś miesiąc przeciągnę wizytę:) Na razie nie mam czasu :( Co do kubków to ja mam butelkę po kubusiu waterrr z tym korkiem niekapkiem i w tym pije soczki bo miałam niekapka z avent ale co mi po tym, że przy piciu się nie ochlapie skoro później po wszystkim mi chlapał ! niestety już wie, że trzeba mocno walnąć butelką np o mebel i też się znajdzie coś do mazgania łapką :( Co do bicia to zdarza mu się ale jak widzimy to staramy się go chwytać za rękę i odwrócić uwagę np każąc robić ajka :) ale do tego on zaczął kopać zwłaszcza meble :( co prawda ich akurat to nie boli ale i tak trzeba reagować :) Na razie tyle i zabieram się dalej do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula-->świetne te tapety są :) bambusy są ekstra :) ja1210-->ale masz przystojniaczka :) rzeczywiście w tych obciętych włoskach Aleks wydaje się być już dużym chłopczykiem :) goja-->Alek ma wodniaka, więc na to będzie miał operację i miał zrośnięty napletek, ale już ta skorka z siusiaka ładnie mu schodzi (smarowali jakąś maścią) wiec nie wiadomo czy ta druga będzie-zobaczą co lekarz powie na konsultacji. Co do piaskowca to rzeczywiście drogie są,ale świetnie wyglądają :) ja zaczęłam kupować m jak mieszkanie i moje mieszkanie i można oszaleć jak fajnie można się urządzić, ale na to dużo kasy trzeba choć nieraz ikea np. też ma fajne meble, dodatki. A nie pisałam Wam, ale właśnie jesteśmy po rozmowach i kupujemy mieszkanko :) dwa bloki dalej od mojej mamci :) czekamy, aż sprawy spadkowe dobiegną końca u tej babki i będziemy mieć własne mieszkanko :) 56m, dwa pokoje, duża kuchnia :) falsa--> nie mogę znaleźć tych wózków zia :/ a my jutro jedziemy na weekend do rodziny M. pod Toruń, a Miśka dziś ma 37,1 i w sumie waha się jej ta temperatura, wyżej nie ma i czasem kaszlnie! nie wiem czy Alek jej nie zaraził. :( mam nadzieję, że nic się nie rozwinie z tego, daje jej herbatę z miodem i cytryną, calcium i co jeszcze dać? I dostałam wezwanie z przychodni na tą szczepionkę na różyczkę itd. Chyba w następnym tygodniu to już na 100% na nią pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Kitka na biegunkę to słyszałam żeby ugotować jabłka ze skórką a potem ostudzić i podawać do picia schłodzony sok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam okropny dzień od 7 rano! Młody tak narzeka, że ręce mi opadają. Na dodatek mąż w Inowrocławiu, będzie dopiero po północy. Ginekologa mam we wtorek na 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> probowalam ci wyslac linka i mi nie przeszlo bo strona odrzucila mi to jako spam wiec musisz sobie przekopiowac i wkleic adres w przegladarke ok? tak wygladaja zia, sa w sklapach argos (argos jest wszedzie) za 99 funtow: www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3983045/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/3|cat_15701330|Pushchairs%2C+prams+and+carriers|14417542.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> nie jestem pewna czy link ci zadziala wiec wpisz w google: zia pushchair argos i powinno wyskoczyc jako pierwsza pozycja. sprzedaja je tez w innych sklepach ale jest roznica w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula--> brawo - w końcu się umówiłaś :) wybrałaś tapetę? fallsa--> dzięki :) pamiętam, że robiłam zakupy w Argos :) plecak chyba kuzynce kupowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> gratulacje! na pewno nie mozesz sie juz doczekac mieszkanka! nie zazdroszcze przeprowadzki hehe. a co do biegunki to z tego co pamietam zgodnie z sada BRAT (znaczy: bachorek po angielsku) to daje sie: banan, ryz, gotowane jablko i tost (chleb) - latwo mi bylo zapamietac bo to od pierwszych liter slowa brat. kami --> mam nadzieje ze o taki wlasnie maly lekki zwiewny wozeczek ci chodzilo. zia to wlasnie jeden z liderow na rynku tu. zazdroszcze matkom ktore go sobie kupily hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> :) no wiesz na tą przeprowadzkę nie mamy az tak dużo swoich gratów bo mieszkamy z mamcią, więc w sumie pokoik jest do zabrania tylko,a reszta do urządzenia :) a wózek mi się bardzo podoba :) a teściu chce coś kupić, więc niech kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-->a orientujesz się, czy te skrętne koła można blokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> tak, przednie skretne kolo mozna blokowac. a po co je chcesz blokowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-->a nie wiem :) jakbym sobie nie poradziła z prowadzeniem ;)bo pamiętam, że kuzynki spacerówki właśnie maclarena nie umiałam prowadzić, tzn. jakoś ciężko mi to szło. I chyba ważne żeby była rozkładana, jakby Miśka zasnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> quinny jest bardzo podobny, nie wiem jaka jest miedzy nimi roznica oprocz ceny:) z tego co tam czytam to quinny jest ciezszy. ale co jeszcze to nie wiem.. trzeba by bylo troche po necie poszperac. jak cos znajdziesz i potrzebujesz tlumaczenia to daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, opłaca sie kupowac taki wózek? Franek juz nie chce w wózku jezdzic. Nie lepiej zwykłą parasolkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka --> no pamietam jak pisalysmy na ten temat, a dlaczego jest tandetny? pewnie plastik fantastik co?:) no paula ja mysle ze to jest wlasnie bardziej parasolka niz wozek. leciutki, pieknie sie go sklada, obrotny, wszedzie wjedziesz, male koleczka, jeszcze sie troche przyda raczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie znalazlam porownanie tych dwoch wozkow : quinny zapp sie nie roklada na pollezaco a zia tak. dla mnie bylo by to wazne bo maly w tym wozku mi zasypia czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula-->no właśnie tak z siostrą rozmawiam i się zastanawiam, bo w sumie Miśka dość żywiołowa jest, więc chyba często nie będzie w użytku, ale z drugiej strony planujemy drugą dzidzię za jakiś rok także się przyda. Bo w sumie nie wiem co mam wymyślać- tzn. co teściu ma kupić, bo rowerki taki rzeczy ma,zgłupiałam! a Franek to ma big stopę ;) falsa--> dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> zalezy jak daleko z dzieckiem idziesz pieszo, bo jak to ma byc kilka kilometrow czasem, albo jakis dlugi spacer, zakupy to nawet 3-latki sie mecza a nosic takiego klopsa tez sie nie chce. ja tez bylam pazerna na kase i kupilam taki za 50 funtow, nie wyglada zbyt pieknie, ale tez nie tak zle, i jestem z niego bardzo zadowlona. zia i quinny wygladaja fajnie, nowoczesnie, maclaren podobno jest najlepszy, tradycyjny ma wyglad, ale tez jest niezbyt tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze racja z tym wózkiem. ja "w domu" mam zwykła 3-kg parasolkę. w samochodzie wozę pozyczony inglesina espresso - bardzo fajny, Franek i tak nie chce jeżdzić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama28
Mój Szymek tez ostatnio nie za bardzo chce wchodzić do wózka. Ale na dalsze trasy zabieram tak na w razie co. Nóżki na pewno się zmęczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki : http://www.allegro.pl/item938844067_magic_4_2010_baby_designe_pokrowiec_reg_podnozek.html Jest bardzo podobny do tego o którym Falsa pisała . Nie jest ciasny , Domi w nim bez problemu spała no i sklada sie tez ok . Prowadzi sie tez ok. Kamika dzięki . Bedę pamietac o tych jablkach na przyszlosc . Na razie -odpukac- biegunki nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest beznadfzieje bo po pierwsze plastic fantastic zero stabilnosci, siedzisko z materialu ktory juz sie rozciagnal, oparcie rozkladane na taki sznurek ktory wcale tego nie trzyma poprostu tandeta, kolka sie rozjerzdzaja a podbicie go zeby na kraweznik podjechac graniczy z cudem. kitka a jak w tym sie oparcie rozkada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×