Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

witam z rana:) ja nawet w niedziele wyspać się nie mogę...młody się przebudził o 4:45 i jęczał o mleko więc mu zrobiłam i już się nie kładłamę bo plan pracy na marzec do napisania:( gandziulka-cieszę się ,że już jesteś z nami i że przynajmniej dolegliwości przeszły. Mam nadzieję ,że już wszystko będzie ok. dzagusia, kami - zazdroszczę Wam tych wojaży po świecie...dla nas to nieosiągalne... Ale tak sobie wymyśliłam żeby rodzicom na 30-lecie zorganizować choć jakiś krótki wypad góry.a na pewno nie będą chcieli pojechać sami więc może w ogóle namówię cała rodzinę na taki masowy wyjazd. A może macie jakieś ciekawsze pomysły na prezent na rocznicę? Dodam jeszcze że nasi rodzice też nigdy nigdzie nie wyjeżdżali i może tak z domu wynieśliśmy takie przekonanie,że nawet jak są jakieś oszczędności to się na co innego przeznacza niż na wyjazdy.... ja1210 - fajnie tam na tej sali zabaw - mówię o fotkach paula- Czarek też maruder straszny- trójki mu kiełkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika - wycięcie woreczka żółciowego Dżagusia - skończyłam właśnie 3 tom Martwego aż do zmroku czyli "Klub Martwych" (serial czysta krew) i czytam triller K. Slaughter "Zaślepienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj R wrocil wczoraj w nocy i usiadl mi przy komputerze i teraz nie mam zadnych zakladek i nie moge nic dodac do zakladek i forum musze wyszukiwac i nie mam pomyslu jak to naprawic.. dzis wyszedl 8 zabek, dolna prawa dwojka. wogole nie zachowuje sie inaczej, spi dobrze, apetyt ma spory, moze troche sie slinil wczoraj tylko. z czworkami rozumiem, ze juz nie bedize tak lekko.. gandziurka --> ty uwazaj na siebie mamuska zebys znowu gdzies nie gwizdnela, matko jedyna niezle mnie wystraszylas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa- ja to nie mam forum w żadnych zakładkach a nawet je kasuje z historii stron odwiedzanych....to jet moje prywatne forum i pisze tu to co chce i nie zawsze mogło by się to podobać innym..;P ale może jestem inna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka,artigiana-dużo zdrówka dziewczyny Wam życze. U nas wczoraj straszne wiatry były aż głowę chciało urwać-masakra! Tak że siedzieliśmy wczoraj w domu :( do sali zabaw to się na razie nie wybieramy bo synusiowi zęby ida (aż szok,jeden za drugim a do buzi nie da sobie zobaczyć.jedynie jak płacze to wtedy coś możemy zobaczyć chociaż jak się zorientuje że patrzymy to zaraz zamyka ją :) ) i boje się żeby jakiejś infekcji się nie nabawił tam bo tam różne dzieci przychodzą i zdrowe i kichające tak że nie chce go narażać. Urwis się z niego robi :) :) :) Wymusza na nas krzykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam, żeby napisać, że jesteśmy w Słupsku na Alusia 3 urodzinkach :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandziulka--> aż mi ciśnienie podskoczyło , uważaj na siebie Artigiana--> fajnie że szybki termin, trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia :) A my dziś rozpoczęliśmy przygodę z nocniczkiem. Posadziłam go na nocniczek i mamy pierwsze siusie w nocniczku :) Tyle ze nie woła że chce siusiu. Ale najważniejsze że mu się podobało. Teraz zaczynamy codziennie z rana sadzanie na tronik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do szelek to mamy takowe, ale ... Mój Szymek się denerwuje jak zaczyna chodzić (czyt. biegać) a tu coś mu się ciągnie. Czasami zakładam je i mam nadzieję że jakoś z czasem się przyzwyczai. Lepiej to niż jakby miał mi wybiec na jezdnię. Ale nie trzymam go cały czas na szelkach. Tylko w okolicy ulicy :D Synek mojej koleżanki też miał szelki i ogólnie byłą z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dawno tu nie zaglądałam... Niestety nie jest u nas najlepiej:( U nas wyszły dwie górne trójki i mamy już 14 ząbków. Wiktor jest chory od czwartku a ja z nim na zwolnieniu. Niby tylko kaszlał a okazało się, że miał zmiany osłuchowe, uszy, gardlo i od razu dostał antybiotyk. Teraz już jest o niebo lepiej i nawet dzisiaj spalam prawie całą noc:) Budowa zbliża się ku końcowi - zostało nam pomalować ściany i położyć panele. Niestety stało się coś bardzo niedobrego - mój mąż stracił pracę! Nie wiem, jak to będzie, budowa nie skończona za to kończy się kredyt. Do tego trzeba go spłacać i żyć z mojej nauczycielskiej pensji stażysty:( Jak się dowiedziałam o tym, to się poryczałam. Mam nadzieję, że te nieszczęścia się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i pozdrawiam SZCZEGOLNIE TYCH CHOROWITYCH! u nas maly dostal wczoraj antybiotyk :( od miesiaca siedzimy prawie caly czas w domu.. jak nie my chorzy , to maly :( masakra jakas... do tego widze,ze ma dziasla nabrzmiale Nie wiem to chyba sa 3jeczki Ehh co do smyczy.. to mi sie to nie podoba i juz ;p kiedys nie bylo i ludzie zyli ;) nasze proby prowadzenia malego za raczke powoli odnosza skutek Wczesniej trzymalamgo za raczke na sile, teraz juz czasami sam ja wystawia ;) milo sie tak spaceruje za raczke w ladny dzien :) (jak nie jestesmy chorzy;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!!!!!!! Trochę człowieka nie było a tu takie wieści . Gandziulka trzymaj się zdrowo i chowaj głowę :) Psia pogoda ... a juz tak ładnie wiosennie było . Nawet wyciągnęłam Dominice cieńszą kurtkę . Niestety rekawki okazały sie nieco przykrótkie , bo to rozmiar 74 jest . W kazdym razie nie wygladalo zle z rekawiczkami :) I znowu nowy wydatek ! jak te dzieci rosna :) Dzis siedzenie w domu , bo pada i wieje wrrrrrrr Pogoda depresyjna ... Mimo wszystko miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju współczuję ... ja jakoś też nic nie mogę znaleźć ... Ech gdybym troche kasy miała to wziełabym sie za to przedszkole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum dzisiaj szukalam z 5 min bo nadal mam pokickane te zakladki i historie i chyba bede musiala przeinstalowac firefoxa. no i tez sobie cenie prywatnosc, ale spokojnie moge wpisywac do ulubionych moje prywatne strony bo moj facet to i tak nic po polsku nie rozumie. a jutro lecimy! kupilam posciel i mialam farta, bo byla taka sliczna przeceniona z 23 funtow na pol 11,5. no i kupilam cala reklamowke slodyczy, kaw, przypraw indyjskich, kilka ciuchow, bizuterii, kosmetyki, czyli prezenty dla siostry, mamy, ciotki, sasiadki, jej corki i jej wnuczki.. no i musialam dokupic do tego walizke.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, jak pójdę z małą prywatnie do okulisty po skierowanie na tez zabieg oczka, to nie bede musiała płacic za ten zabieg, ze skierowanie jest z prywatnej wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli wydaje mi się , że ten zabieg będzie płatny . Jak dostawałam z prywatnej wizyty skierowania na rozne badania to musialam za nie placic . W kazdym razie dowiedz sie moze jak to jest , bo moze akurat w tym wypadku sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja27.10 >nia załamuj się!!!!!!!!!!!!! Wszystko się ułoży!!!!!!!!!!! deli27 > musisz dopytać się czy ten zabieg jest płatny czy nie. Bo część zabiegów jest bezpłatnych a część niestety płatnych. To nie jest reguła że z prywatnego gabinetu trzeba płacić. Sprawdź to i daj znać. Pozdro. falsa > udanego i szybciutkiego lotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, wiem jak to jest:( nie wiem czy pAMIĘTasz jak przed świętami pisałam, że mój facet stracił pracę? Dzięki Bogu cos znalazł i nie musimy społacać kredytu z mojej nauczycielskiej wypłaty. Głowa do góry bedzie dopbrze 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja-->tak z dnia na dzień mogli zwolnić Twojego męża??? kurka nieciekawie :( falsa-->super prezenty ze sobą wieziesz :) witaj w ponurej Polsce :) -ja1210---> kurujcie się tam! wróciliśmy z urodzinek :) było super- w niedzielę imprezka dla dzieci w lokalu, a w poniedz.w domku imprezka dla rodzinki :) załapaliśmy się na dwie ;) a kupiliśmy Alusiowi laptop fisher prica. Strasznie mu się podoba-ciągle na nim gra,fajna sprawa na nim jest- nazywa się deszcz literek- pokazuje się literek i trzeba ją wybrać na klawiszach i powiem Wam szczerze, że Alek doskonale sobie radzi na dodatek powtarza je! a że strasznie mało mówi cieszy nas fakt, że tak ładnie powtarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też nadal bez pracy no i niestety tylko moja nauczycielska pensja.... ale my na kredyt sie nie porywaliśmy jeszcze...o tyle dobrze mam w przedszkolu nowego chłopca, który jest Azerem i ani w ząb po polsku nie mówi i nie kuma... za to jakie ma piękne czarne oczy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październikowa mamo - pamiętam, jak o tym pisałaś. W dodatku było to przed Bożym Narodzeniem:( Dzięki dziewczyny za współczucie. Chociaż mój mąż nie jest załamany, bo i tak szukał nowej pracy. No ale ja się martwię po prostu że sobie finansowo nie damy rady. A tak z innej beczki to nasz Wiktor miał wczoraj pierwsze postrzyżyny! Wyglada teraz jak mały chłopiec a nie jak mój słodki dzidziuś...:P Od razu buzia zrobiła się poważniejsza. A w ogóle to ma teraz taki dziwny okres, że nie chce za chiny zjeść wieczorem mleka! Miałyście tak może? Nie wiem, czy go zacząć karmić normalnie przed snem, czy może go przegłodzić trochę? Chociaż dzisiaj jadł obiad o 17 a o 20 mleka nie chciał. Kurcze, najgorsze jest to, że on potem w nocy chce jeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam jeszcze pytanko, czy któraś z was stosowała kiedyś Dietę Plaż Południowych? bo ja się od wczoraj na nią zdecydowałam. Czuję się bardzo dobrze, trzymam stałe godziny posiłków, nie jestem głodna i już nie mam takich wzdęć. I zaczęłam chodzić na cycling od zeszłego tygodnia. Muszę się wziąć wreszcie za siebie, bo pierwszy raz mam brzuch bardziej wystający niż moje cycki w rozmiarze 75F!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju o tej diecie nigdy nie slyszałam , ale brzmi zachecajaco :) musze poszperac w necie Tez powinnam zabrac sie za siebie ... ale jakos mi brak silnej woli ! Słuchajcie a u mnie znowu zima : temp ponizej zera i śniegu napadało od groma ! Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja z doskoku, bo robie sobie odtrucie komputerowe:). Remont skończony - ściana wyszła boska! Dietę Plaz południowych stosowała moja chuda siostra. Ponoc jest super, bo nawet ona zrzuciła chyba z 5 kg. A wiele rzeczy można jeść. Kamika, Kitka musimy sie jakos umówic na spacer. Goja, współczuje straty pracy przez męża, ale na pewno cos znajdzie. I super, że budowa prawie sończona. Dzagusia, dobrze, że wszystko ok! Falsa - nie najlepszy termin wybraliście na Polskę - okropna pogoda więcej nie pamietam, ale ściskam wszystkie maluchy i ich mamusie:) aha, u nas zeby nadal wyłażą, ale jeszcze sie nie poprzebijały:/, cały czas słyszę "mamo" "mamo" "nie, nie" i "nie ma". I nic więcej. za to ostatnio dostałam sms, a młay przyniósł mi komórke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. No cóż zaczęły sie schody, ponieważ jestem cały czas w leczeniu stomatologicznym lekarka powiedziała że zaświadczenia do szpitala nie dostanę. Zajebiscie. Tak z nowości to my od 3 tygodni pijemy juz tylko ze szklanki. wszystko inne poszło w odstawkę. Goja - to dawaj mu normalną kolacje. Paula - świetna sciana, ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana, dlaczego nie dostaniesz zaświadczenia - to jest powiązane? Franek też najczęsciej pije ze szklanki, ale na wierzchu ma zawsze bidon ze słomką, i jak chce mu sie pic, a ja nie jestem na widoku, to pije przez słomkę. U nas nadal tylko woda wchodzi w grę, ewentualnie z dodatkiem cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co ma piernik do wiatraka. Do szpitala potrzebuję; EKG + Zaświadczenie od internisty o braku przeciwwskazań internistycznych RTG klatki piersiowej Zaswiadczenie od stomatologa o braku stanów zapalnych żaświadczenie od ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ale gdzie jest logika? Ja pamiętam, że moja mama przy chemii nie mogła miec stanów zapalnych, ale jak to sie ma do woreczka? zwłaszcza, że masz to miec robione endoskopowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×